Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys-10

QUOTE(vaižgantė @ 2012 01 24, 16:49)
Praėjusieji gyvenimai suprojektuoti į dabartinį.

vat as ir galvoju, gal tikrai mums del to ir verta tvarkyti dabartini gyvenima,nes manau ne veltui mes ji toki pasirinkom ..velgi , tik samprotauju 4u.gif nesakau, kad nereikia atsakyti uz praeities klaidas. tiesiog gal nera butina mums ju tiksliai zinoti?
gal tik lengviau kai matai kas ir uz ka tau taip g.gif
jau kai uzknisiu su savo samprotavimais- sakykit smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mastė: 24 sausio 2012 - 19:25
QUOTE(dinazaure @ 2012 01 24, 17:00)
(..) Pykcio ir nuoskaudu gali nebelikti ir nezinant kas ten buvo (...)

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Algyte @ 2012 01 24, 19:51)


Būtų labai malonu išgirsti tuos būdus. Esu išbandžius daugybę būdų per pastaruosius daugiau nei 10 m., bet neradau nieko,kas išties būtų veikslingiau už darbą su praėjusiais gyvenimais. Bet koks afirmacijų kartojimas, vizualizacijos, saviįtaigos,patys įvairiausi kvėpavimai, reiki užkabina tik paviršių,o esmės,gelmės nepasiekia.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 01 24, 22:08)
Būtų labai malonu išgirsti tuos būdus. Esu išbandžius daugybę būdų per pastaruosius daugiau nei 10 m., bet neradau nieko,kas išties būtų veikslingiau už darbą su praėjusiais gyvenimais. Bet koks afirmacijų kartojimas, vizualizacijos, saviįtaigos,patys įvairiausi kvėpavimai, reiki užkabina tik paviršių,o esmės,gelmės nepasiekia.

Uzuojauta...
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 01 24, 20:14)
Uzuojauta...


Nesupratau užuominos.
Nereikia man jokios užuojautos,nes gyvenu puikų,įdomų gyvenimą. Bet lietuviai turi tokį tautinį bruožą, kad niekuomet nesidžiaugia kito sėkme, o džiaugiasi, jei jam nesiseka...
Mano gyvenimas pilnas atradimų.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 01 24, 22:19)
Nesupratau užuominos.
Nereikia man jokios užuojautos,nes gyvenu puikų,įdomų gyvenimą. Bet lietuviai turi tokį tautinį bruožą, kad niekuomet nesidžiaugia kito sėkme, o džiaugiasi, jei jam nesiseka...
Mano gyvenimas pilnas atradimų.

Uzuojauta, kad 10 metu praejo veltui. O is atsakymu, tai abejoju ar ir kapstymasis po praeitus gyvenimus labai padejo. Bet cia jau nukrypom nuo temos.
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 01 24, 20:49)
Uzuojauta, kad 10 metu praejo veltui. O is atsakymu, tai abejoju ar ir kapstymasis po praeitus gyvenimus labai padejo. Bet cia jau nukrypom nuo temos.


Nepraėjo veltui.
Tau turbūt liūdna, kad ir pelkėje netikai ir negražiai buvai išvadinta?
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2012 01 24, 16:37)
sveiki, turejau puikia ir nuostabia vaikyste, augau mylima, netgi lepinama,
buvau ir pioniere ir komjaunuole, viena is pirmuju biggrin.gif , bureliuose dalyvavau, puikiai sportavau, atskirius turejau, rimta trauma sustabde ejima toliau i sporta, buvau piriimta i baleta, tik mociute atkalbejo, niekur ir niekada nebuvau tuscia vieta, netgi gal per daug visko buvo, per daug laimejimu,
baigiau mokslus, vedybos, vaikai, o po to tik darbas, per trumpa laika suspejau pavyti kolegas, kurie pradejo dirbti is karto po baigimo....
va todel ir nesuvokiu, kodel,
nejau mano proteviai padare tokiu klaidu uz kurias tenka moketi man?

kalbejau apie praeitus gyvenimus. dabar skinat vaisius.
baimes ir kiti stresai uzblokuoja samone taip, kad zmogus nieko nesupranta ir neigia daugeli stresu, neigia savo baimes. nes taip lengviau. ir nepamenam praeitus gyvenimus nes atmintis suveikia kaip apsauginis mechanizmas, kad neisprotetumem, nes teisingai ju suprasti negalim su tokiu samoningumu ir supratimu, koki turim.
Papildyta:
QUOTE(dinazaure @ 2012 01 24, 21:49)
Uzuojauta, kad 10 metu praejo veltui. O is atsakymu, tai abejoju ar ir kapstymasis po praeitus gyvenimus labai padejo. Bet cia jau nukrypom nuo temos.

deja, galiu tik pritarti Vaizgantei unsure.gif anksciau ar veliau ateina laikas, kad toliau be praeitu gyvenimo kapstymo negali pajudeti.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 01 24, 20:08)
Būtų labai malonu išgirsti tuos būdus. Esu išbandžius daugybę būdų per pastaruosius daugiau nei 10 m., bet neradau nieko,kas išties būtų veikslingiau už darbą su praėjusiais gyvenimais. Bet koks afirmacijų kartojimas, vizualizacijos, saviįtaigos,patys įvairiausi kvėpavimai, reiki užkabina tik paviršių,o esmės,gelmės nepasiekia.

Vaizgante, as jau esu vizualizaciju temoje pasakojus kokie man metodai veiksmingi buvo. Bet ne tik metodai, o apskritai mastymas, kitoks vertinimas aplinkos, o daznai pavyksta ir is vis nevertinti, o tik stebeti. Veiksmingiaus - paleidimas. Patinka sitie metodai, nes galiu pati sau radus laiko dirbti ir savo realybe keisti po truputi, sau priimtinais tempais. Kaip suprantu i buvusius gyvenimus be zmogaus ismanancio nenueisi, tai turbut net pavojinga butu. Todel siuo metu man tai nepriimtina.
O pykcio ir nuoskaudu tikrai galima atsikratyti po truputeli. As nesneku apie tobulybe. Bet juk mes ir nesiekiam tobulybes. Bent as. As siekiu nuolatinio tobulejimo..
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2012 01 24, 21:17)
anksciau ar veliau ateina laikas, kad toliau be praeitu gyvenimo kapstymo negali pajudeti.

filosofiškai žiūrim: jei jau nedavė Dievulis prisiminto to ko prisivirei anam gyvenime,tai ar tikrai verta po jį kapstytis? Ar tikrai mes negalim pasveikti neišsinarstę po tuos anuos gyvenimus. Sunku suprasti ... g.gif
Ir dar,vis tik kyla klausimas ax.gif o kaip jūs kapstotės po tuos gyvenimus?
Atsakyti
QUOTE(Safyrinė @ 2012 01 24, 21:24)
filosofiškai žiūrim: jei jau nedavė Dievulis prisiminto to ko prisivirei anam gyvenime,tai ar tikrai verta po jį kapstytis? Ar  tikrai mes negalim pasveikti neišsinarstę po tuos anuos gyvenimus. Sunku suprasti ... g.gif
Ir dar,vis tik kyla klausimas ax.gif  o kaip jūs kapstotės po tuos gyvenimus?

būtent....
Atsakyti
QUOTE(arpos @ 2012 01 24, 22:33)
būtent....

prie ko cia Dievas? Sedi ant debeselio ir skirsto kam galima prisiminti, o kam ne?
kiek galima vis kazkam suversti atsakomybe?
Atsakyti