Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošiame savo tortus, keksiukus ir tt ...

QUOTE(Nevute @ 2012 01 23, 00:51)
Kadangi ziuuurau cia ir keksiukus jau puosiame, tai idesiu savuosiu kazkada darytus, gal kam nors bus idomu smile.gif

[

O jūs keksiukus kepate kažkokioj formoj ir tuomet sudėliojat į popierėlius ar jau kepat su popieriniais indeliais? Nes jie labai gražūs, neriebaluoti tokie smile.gif Super keksiukai lyg maži tortukai wub.gif

Beje, kur galima tų popieriuku keksiukams nusipirkti? Ir geriausiai internetu būtų jei kuri esate užmačiusi ar pirkusi smile.gif Savam mieste aš nė vienoj parduotuvėj jų nerandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vinesa @ 2012 01 22, 21:26)
Sveikutes,seniai berasiau,vis uzsuku pasigrozet jusu kuriniais,saunuoles! Ypatingai erikiuxxx kaip patobulejo tortu puosyboj  thumbup.gif 
imesiu keleta paskutiniu savo  ax.gif

Sveikute, kur buvai pradingusi bigsmile.gif tavo tortuku pasiilgau, atsimenu tavo kurmiuka, tortuka su labai grazia didelia roze ir kitus wub.gif wub.gif wub.gif
O sis vestuvinis koks fainas wub.gif wub.gif wub.gif , mano spalvyte mylimiausia abrikosine ax.gif O macvinas koks dailus thumbup.gif
Aciukas uz pastebejima mano tortuku aciuks.gif

QUOTE(vinesa @ 2012 01 22, 21:50)
Jetus nu niekaip neiseina man dar, kaip lygiai graziai,be braukymu padenkt sokolada  verysad.gif o dzibukai is to pacio kur dengtas virsus 75g sviesto,250g sokolado.

O vdeo paziurejai kaip sokolada pilti ant torto? manau kad reikia nepagaileti sokolodo ir daugiau jo istirpinti ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 23 sausio 2012 - 13:04
QUOTE(Auksinė @ 2012 01 23, 12:25)
Klausimelis  4u.gif
Ar dengiant Napoleono torta mase butina ji lyginti sviestiniu kremu, ar laikysis ir ant "Napoleononio" kremo ? (i ji taip pat dedasi nemazai sviesto)


galima ir netepti sviestinio kremo, masei nieko nenutiks, nes teisingai pastebėjote, kad Napaleono kremas sviestinis būna, TAČIAU.... Napoleonas pakankamai nelygus ir gumbuotas tortas (ypač viršus), tad sviestinio kremo pagalba jūs jį padarysite lygų ir bus žymiai gražesnis smile.gif
Papildyta:
ir dar.. senai bemačiau julioske smile.gif gražūs tortai, labai labai...
ir kitos mergaitės dviaukščiai su gėlėmis.. ech, pasaka...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simisimi84: 23 sausio 2012 - 13:00
Mergaites, gal uzmatet kaip padaryt tortuka Bite Maja? unsure.gif Kadangi nesu itin didele kepeja ir puoseja, tai man reiktu kazko su "nuo iki" nuotraukomis doh.gif blush2.gif Pernai pavyko meskiuka padaryt, sakau gal atradus nuotraukas, pavyktu ir kokia Bite padaryti unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2012 01 22, 21:17)
lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif

čia lietuva, čia lietūs lyja sokiai.gif
man nudžiūsta, jei paišalioju ant padžiuvusio uždengto torto... vakar va spalvinaujuodai duobutes ant biliardo stalo... šaiddien su diedu pažaidėm su baltais kamuoliukais ir nenusidažė kamuoliukai  schmoll.gif  ir lazdos nudziuvo visiškai  g.gif dažytos ant sauso...
ai ir dar geriau nudžiūsta kai skiedziu vandeniu  g.gif


kaip faina, kad dar ir pazaist galite ant torto bigsmile.gif thumbup.gif
Fantastiskas stalas, kaip tikras wub.gif


QUOTE(Nevute @ 2012 01 22, 22:51)
Kadangi ziuuurau cia ir keksiukus jau puosiame, tai idesiu savuosiu kazkada darytus, gal kam nors bus idomu smile.gif


WOW kokie groziai wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(zibute77 @ 2012 01 23, 11:10)
aciu labai, bet ten buvau ne as ta knyga atnesusi, atnese man rodos daluze77, nikas panasus smile.gif, bet visgi knyga tikrai nuostabi.

Oj doh.gif kaip as taip blush2.gif
tai turbut @adrij@ is manes ir juokiasi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 23 sausio 2012 - 13:06
QUOTE(simbail @ 2012 01 23, 12:42)
O jūs keksiukus kepate kažkokioj formoj ir tuomet sudėliojat į popierėlius ar jau kepat su popieriniais indeliais? Nes jie labai gražūs, neriebaluoti tokie  smile.gif  Super keksiukai lyg maži tortukai  wub.gif 

Beje, kur galima tų popieriuku keksiukams nusipirkti? Ir geriausiai internetu būtų jei kuri esate užmačiusi ar pirkusi  smile.gif  Savam mieste aš nė vienoj parduotuvėj jų nerandu  verysad.gif

Nors ne manęs klausiate,bet įkišiu trigrašį ir aš blush2.gif Pas mus šeimoj keksiukai labai populiari saldamoškė smile.gif Tao popieriuką dedu į metalinę keksiuko formelę ir pilu tešlą. O tų popierinių formelių tikrai yra pirkt ir prekybcentriuose. Pas mus tai tikrai visuose.Esu pirkus ir Maximoj,ir IKI,ir Rimi mirksiukas.gif Ir nebrangūs.100vnt mažesnių 3,99Lt,o didesni lyg 6,99 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2012 01 22, 23:48)
wub.gif ... keksiukai super ... bet neškite juos ir į keksiukų temutę , lai ten pasigroži jais , kitos čia neužeina , nė nematys  unsure.gif .



O kodel i kita temuke ? ten rasomi receptai, o cia mes dalinames patirtimi kaip puosti, naudojame tapacia mase, tos pacios formeles, ....
tai kaip tik cia ir tinka ax.gif As tik uz bigsmile.gif

jej nutarsime kad netinka, tai paprasysiu kad tema istaisytu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 01 23, 12:13)
O kodel i kita temuke ? ten rasomi receptai, o cia mes dalinames patirtimi kaip puosti, naudojame tapacia mase, tos pacios formeles, ....
tai kaip tik cia ir tinka ax.gif As tik uz bigsmile.gif

jej nutarsime kad netinka, tai paprasysiu kad tema istaisytu unsure.gif

Manau @drija neveja su keksiukais is sios temos,o tik prase,kad foto dalintusi IR keksiuku temoj,kad matytu is kokio recepto kokie groziai gaunasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2012 01 23, 13:19)
Manau @drija neveja su keksiukais is sios temos,o tik prase,kad foto dalintusi IR keksiuku temoj,kad matytu is kokio recepto kokie groziai gaunasi  mirksiukas.gif

na va ir vel nedaskaiciau gerai sakynio blush2.gif doh.gif

O gal nauja TEMA sukurti vien apie keksiuku papuosimus ? bet visdelto cia butu geriausia gal ? unsure.gif
Atsakyti
Aciu labai uz atsakyma simisimi84 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 01 23, 14:22)
na va ir vel nedaskaiciau gerai  sakynio blush2.gif  doh.gif

O gal nauja TEMA sukurti vien apie  keksiuku papuosimus ? bet visdelto cia butu geriausia gal ? unsure.gif


viskas čia gerai. Tik anksčiau ši tema vadinosi "saldumynų puošimas ir pan." , dabar irgi gerai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Auksinė @ 2012 01 23, 14:25)
Aciu labai uz atsakyma simisimi84  4u.gif


nėr už ką smile.gif Ateikit pasirodyti su galutiniu rezultatu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IwonaBogd @ 2012 01 23, 12:37)
Bet temos pavadinimas tai "Kaip puošiame savo tortus, keksiukus ir tt ..." ax.gif
Labai grazus tortai ir anoj temoj i sioje thumbup.gif . Uzeinu pasigrozet, sau nuotaika pakelt. mirksiukas.gif
Labiausiai isimine is praeitos temos geliu puokstes. Jos nuostabios wub.gif


O aš ką , liepiau čia jų nedėti ? unsure.gif .... aš tik noriu , kad jie būtų ir keksiukų temoje , nes kai kurios merginos iš ten , į čia neužsuka , o keksiukai nerealaus grožio , lai jie būna , kad ir per tris temas , ar septynias .
Atsakyti