Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošiame savo tortus, keksiukus ir tt ...

dar vien vaikiska imesiu user posted image
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2012 01 22, 23:56)
naitai .... aš iš kai ko negaliu nustoti juoktis  lotuliukas.gif .... eik tu žinai kur  lotuliukas.gif ...

nu nu .. iš ko kažin.. unsure.gif
negaliu niekur eiti, bo dar darbo darbo..
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2012 01 22, 21:54)
na as ysivaizduoju ,kad jeigu is tos pacios glazuros kaip ir dzibukai,tai ir neiseis lygiai aptept torta,nes jis nera tokios konsistencijos,kad galima butu lieti sokolada.....norint lygiai aplieti torta sokoladas turi buti skystokos konsistencijos ir reikia ne tepti ,o lieti.....kazkada smulkiai aiskinau kai tai daryti,bet turbut kiekviena turi savo recepta....

O gal galetum isduot paslapti ax.gif
Nors tas sokoladas gaunasi skystokas bet kai uzpili ant salto torto jis stingsta.
Atsakyti
anokia cia paslaptis....as sokolada tirpindama praskiedziu su aliejum....tada aptepta sviestiniu kremu torta dedam ant groteliu ir ant kokio platesnio indo,kad sokolado perteklius turetu kur subegti......
istirpinta silta,bet ne karsta sokolada gausiai pilam ant torto virsaus ir su peiliu graziai link krastu nubraukiam...nubegantis sokoladas graziai padengia torto sonus.....
tokia mano patirtis....dabar maziau dirbu su sokoladu,bet darbe budavo kasdien taip dirbam ir kitaip net nemacius esu.....
va pats principas yra parodytas cia
http://www.supermama...?...8104&st=168
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kirbe: 22 sausio 2012 - 22:13
QUOTE(naitas @ 2012 01 22, 22:00)
nu nu .. iš ko kažin..  unsure.gif 
negaliu niekur eiti, bo dar darbo darbo..



.... dirbk , dirbk ... netrukdysiu lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 01 22, 21:47)
ne, nu biliardą žaidžia ant torto... tai kur tas tortas lens.gif ?

lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Akvilyte grazus stalas smile.gif

kas del tapymo ant mases, tapiau mazai, bet turiu kelis pastebejimus. jei tapai nat padziovintos pastilazo ploketeles, tada dazai nesigeria, greit sudziuna. jei tiesiai ant torto, tai buna kad pasilieja (nebent is vakaro apdengi mase o kita diena piesi, kai padziuves, liejasi maziau) dazai nenori dziuti, ir kuo dregnesnis tortas po mase tuo nenoriau dazai dziuna... biggrin.gif

Atsakyti
Wow koks stalas thumbup.gif o kaip ji prikelei,na ant koju pastatei?
Kirbe ,dar tave pakankinsiu,o kiek aliejaus pilti ant kiek sokolado?o daugiau viskas nieko nededi?
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2012 01 23, 00:11)

aš irgi svajojau pasistatyt svetainėje biliardo stalą.. bet kol kas pasistačiau tik 3 m skersmens batutą. Biliardo dar neįperku..
nu gerai.. rodyk tortą lens.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 01 22, 22:30)
aš irgi svajojau pasistatyt svetainėje biliardo stalą.. bet kol kas pasistačiau tik 3 m skersmens batutą. Biliardo dar neįperku..
nu gerai.. rodyk tortą lens.gif


Na kas gi tokius stalus stato svetainėje , juos stato palėlėje ...gražiai įrengtoje , arba rūsyje , netoli vyninės ... irgi gražiai įrengtos tongue.gif
Atsakyti
Vaa aa aaau koks bilijardo stalas! didis.gif man iki tokiu sedevru toli grazu unsure.gif ir tooos rozes, as visa savaitgali sedejau prie penkiu tulpiu biggrin.gif ir tai dar jos nelabai nelabai.. smile.gif

Kadangi ziuuurau cia ir keksiukus jau puosiame, tai idesiu savuosiu kazkada darytus, gal kam nors bus idomu smile.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Nevute @ 2012 01 23, 00:51)
Kadangi ziuuurau cia ir keksiukus jau puosiame, tai idesiu savuosiu kazkada darytus, gal kam nors bus idomu smile.gif

dievulėliau kaip gražu wub.gif wub.gif
Atsakyti