Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išsireikalauti alimentus?!

idomiai, aš tai negaunu pašalpos, bet dėl to nes tipo gaunu alimentus. nors jų negaunu. kažin neitu susitarti su anstoliu kad man tiesiog parašytu lapą kad negaunu alimentu..
Atsakyti
QUOTE(Rūtkė @ 2012 02 10, 15:48)
idomiai, aš tai negaunu pašalpos, bet dėl to nes tipo gaunu alimentus. nors jų negaunu. kažin neitu susitarti su anstoliu kad man tiesiog parašytu lapą kad negaunu alimentu..

Pas mane ta pati situacija,net jei gauciau alimentus nesigautu visa reikiama suma. Reikia uz savo pinigelius priduoti anstoliams,po men.jie duos pazyma,kad nieko negaunat. O jei kas soc.pasalpa gauna,reikia skambint anstoliui ir paklaust del reikiamu dokumentu
Atsakyti
lempa.. nu bet ką darysi teks mokėti.. tai jaučiu man reiks pasirinkti arba vif arba soc?
Atsakyti
QUOTE(slavlanta @ 2012 02 10, 15:53)
Tai ir gauname soc.pasalpa. Cia antstoliui skambinti ar kam?


Manau galite parasyti i anstoliu rumus del butent savo padeties ir manau gausite atsakyma tikrai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūtkė @ 2012 02 10, 19:45)
lempa.. nu bet ką darysi teks mokėti.. tai jaučiu man reiks pasirinkti arba vif arba soc

Man socialiniam aiskino,kad butinai reikia kreiptis i vif,o kiek truks soc.damokes
Atsakyti
Suds tada, nes jai soc tai dar darzelis papigiai.. O vif plius mano 450 jau nebeiseis ant soc..
Atsakyti
Jei vt niekur nedirba ir turto neturi,tai anstolis ir negrazins nieko kiek suprantu..is kojie isieskos.. g.gif

O jei soc gaunama tik uz vaika,tai vis tiek gaunas,jog reiks moketi anstoliui..turi gaut ir uz save,kad butu taip,kaip jus rasot? g.gif

Atsakyti
QUOTE(reina21 @ 2012 02 11, 22:52)
Jei vt niekur nedirba ir turto neturi,tai anstolis ir negrazins nieko kiek suprantu..is kojie isieskos.. g.gif

O jei soc gaunama tik uz vaika,tai vis tiek gaunas,jog reiks moketi anstoliui..turi gaut ir uz save,kad butu taip,kaip jus rasot? g.gif

Sito nezinau,reikia pasiskambint,pasiklaust,nes kaip as nieko negaunu neklausiau. Beje pas anstolius eiles nemazos.
Atsakyti
na benty jau aš kai skambinau tai sakė atvažiuoti bet kada net nesiregistravus, eilių visai nebuvo nė vieno žmogaus..
Atsakyti
QUOTE(Rūtkė @ 2012 02 12, 11:44)
na benty jau aš kai skambinau tai sakė atvažiuoti bet kada net nesiregistravus, eilių visai nebuvo nė vieno žmogaus..

Panevezy sake,kad eiles,jau uzsiregistravau,po puses men.siusiu registruota laiska
Atsakyti
Sveikos visos ax.gif
Na cia idomiai paskaitinejau.....As is EX issireikalavau alimentu labai paprastai, tik padaviau i anstoliu kontora viena tokia, tai nereikejo nei men laiko laukt, kaip susisieke su manim pats EX, bande dar del sumos priestaraut, mat uz metus laiko buvo skolingas.......Susimokejo su visom islaidom kurias patyriau kai pateikiau prasyma anstoliams, plius dabar is jo darbovietes man tiesiogiai perveda alimentu suma i mano sask, nes rasiau prasyma, kad taip darytu, todel dabar bedu kol kas neturiu del nemokejimo ax.gif
user posted image



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tomulexx: 15 vasario 2012 - 21:10
tai tau sakyčiau labai pasisekė..

Atsakyti