Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išsireikalauti alimentus?!

QUOTE(tomulexx @ 2012 02 15, 22:07)
Sveikos visos ax.gif
Na cia idomiai paskaitinejau.....As is EX issireikalavau alimentu labai paprastai, tik padaviau i anstoliu kontora viena tokia, tai nereikejo nei men laiko laukt, kaip susisieke su manim pats EX, bande dar del sumos priestaraut, mat uz metus laiko buvo skolingas.......Susimokejo su visom islaidom kurias patyriau kai pateikiau prasyma anstoliams, plius dabar is jo darbovietes man tiesiogiai perveda alimentu suma i mano sask, nes rasiau prasyma, kad taip darytu, todel dabar bedu kol kas neturiu del nemokejimo ax.gif
user posted image



Pirma karta ir mano atidave uz metus skola kai padaviau anstoliams, bet veliau jau tai nepadejo, nes suprato, kad kol jis nieko neturi ir oficialiai nedirba gali nebijoti jokiu anstoli doh.gif O va kai iskeliau baudziamaja byla tai kas savaite po 200 lt. jau trecia karta pervede biggrin.gif Bet tai jau jo neapsaugs, nes cia baudziamoji byla ir as net neketinu atsiimineti pareiskimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2012 02 16, 14:12)
Pirma karta ir mano atidave uz metus skola kai padaviau anstoliams, bet veliau jau tai nepadejo, nes suprato, kad kol jis nieko neturi ir oficialiai nedirba gali nebijoti jokiu anstoli  doh.gif  O va kai  iskeliau baudziamaja byla tai kas savaite po 200 lt. jau trecia karta pervede  biggrin.gif  Bet tai jau jo neapsaugs, nes cia baudziamoji byla ir as net neketinu atsiimineti pareiskimo  ax.gif

As ir sakiau kelsiu,nes nemoka alimentu,o paskambines tik nesamones sneka,tai atims vaikus,tai pasims 2 men.atostogoms ir ka gausiu is vif ta jam siust.
Atsakyti
QUOTE(Kieliuke @ 2012 02 16, 17:57)
As ir sakiau kelsiu,nes nemoka alimentu,o paskambines tik nesamones sneka,tai atims vaikus,tai pasims 2 men.atostogoms ir ka gausiu is vif ta jam siust.


Tegu sneka ka nori lotuliukas.gif Mes isvis nebendraujam tai man lengviau rolleyes.gif

Siaip tai tokie gasdinimai kiek zinau yra populiarus, bet realiai pasiimti vaika kada nori yra beveik nerealu, apie atemima isvis nekalbu schmoll.gif Zinau atveju kada mama spiceliai neduoda vaiko nors tevai moka pinigus ir t.t. ir nei vaiku teises nei teismai nieko negali padaryti... Tuomet noretusi palaikyti tevo puse, nes manau, kad vaikams reikalingi abudu, bet... Esme yra ta pati, kad tie grasinimai baigiasi kai pamato, kad ju nebijo niekas 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,norejau pasiteiraut o jus gaunate kas met laiskus is anstoliu kiek priauge skolos? nes man alimentai priteisti 2008 10 21 gal tik po metu kreipiausi i anstoliu kontora bet iki sios dienos nei vieno laisko nesu gavusi.Ar tai normalu?
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2012 02 23, 20:00)
Sveikutes,norejau pasiteiraut o jus gaunate kas met laiskus is anstoliu kiek priauge skolos? nes man alimentai priteisti 2008 10 21  gal tik po metu kreipiausi i anstoliu kontora bet iki sios dienos nei vieno laisko nesu gavusi.Ar tai normalu?


Nors anstolis netoli mano darbo, bet as susirasineju emailu. Kai ateinu visi musu laiskai buna prisegti mano byloje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2012 02 23, 19:00)
Sveikutes,norejau pasiteiraut o jus gaunate kas met laiskus is anstoliu kiek priauge skolos? nes man alimentai priteisti 2008 10 21  gal tik po metu kreipiausi i anstoliu kontora bet iki sios dienos nei vieno laisko nesu gavusi.Ar tai normalu?

as ir negaunu,isduoda bent pas mane,tik paciai paprasius 4u.gif
Atsakyti
Siandien gavau laiska, kad nutraukia byla doh.gif Tipo nera pagindo teigti,kad pinigu nemokejo piktybiskai. Pagal ji jis apie vaiko egzistavima suzinojo is aplinkiniu lotuliukas.gif Pagal teismo nutarima mokejo po 200 lt. ir po to kai nemokejo ir anstoliui pradejus isieskoti jis man mokejo grynais 1000 lt. tik neatsimena nei kur nei kada, po to dar mokejo bet jau neatsimena ir kiek doh.gif

Noriu apskusti si sprendima, bet kaip tai padaryti gal turit ideju ? Nes man jis nieko nemokejo nuo 2008 metu ir jei jis nedirba nuo tiek laiko tai is ko gyvena ??? O dirbti jis ir neketina oficialiai, nes tuomet isieskotu is atlyginimo skola doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2012 02 25, 17:23)
Siandien gavau laiska, kad nutraukia byla  doh.gif  Tipo nera pagindo teigti,kad pinigu nemokejo piktybiskai. Pagal ji jis apie vaiko egzistavima suzinojo is aplinkiniu  lotuliukas.gif  Pagal teismo nutarima mokejo po 200 lt. ir po to kai nemokejo ir anstoliui pradejus isieskoti jis man mokejo grynais 1000 lt. tik neatsimena nei kur nei kada, po to dar mokejo bet jau neatsimena ir kiek  doh.gif

Noriu apskusti si sprendima, bet kaip tai padaryti gal turit ideju ? Nes man jis nieko nemokejo nuo 2008 metu ir jei jis nedirba nuo tiek laiko tai is ko gyvena ??? O dirbti jis ir neketina oficialiai, nes tuomet isieskotu is atlyginimo skola  doh.gif

Atsiustame laiske turi buti isdestyta visa apskundimo tvarka ir terminai.
Atsakyti
QUOTE(Llaume @ 2012 02 25, 18:46)
Atsiustame laiske turi buti isdestyta visa apskundimo tvarka ir terminai.


Parasyta, kad turiu apskusti per 20 dienu vyriausiam prokurorui. Bet tai man rasyti ar eiti ??? Niekad nieko neesu apskundus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 25 vasario 2012 - 21:21
QUOTE(Rykute @ 2012 02 25, 22:21)
Parasyta, kad turiu apskusti per 20 dienu vyriausiam prokurorui. Bet tai man rasyti ar eiti ??? Niekad nieko neesu apskundus  blush2.gif

Reiktu issiaiskinti, kas yra auksciausias prokuroras ir laisva forma rasyti apskundima - prasyma argumentuojant, kodel nesutinkat su bylos nutraukimu.
(neesu teisininke, tiesiog pati taip elgciausi vadovaudamasi logika).

Savo ex brangiausiam buvau iskelus baudziamaja byla, bet bylos nenutrauke, tik vienu metu siule susitarti graziuoju, taikiai. Jis tuo metu buvo man skolingas apie 3700 Lt. Uzvedus byla 500 Lt man pervede, tyrejai melavo, kad nuolat mus remia maisto produktais, darzovemis. Bet tai jam nepadejo, byla buvo perduota teismui.
Atsakyti
QUOTE(Llaume @ 2012 02 26, 09:42)
Reiktu issiaiskinti, kas yra auksciausias prokuroras ir laisva forma rasyti apskundima - prasyma argumentuojant, kodel nesutinkat su bylos nutraukimu.
(neesu teisininke, tiesiog pati taip elgciausi vadovaudamasi logika).

Savo ex brangiausiam buvau iskelus baudziamaja byla, bet bylos nenutrauke, tik vienu metu siule susitarti graziuoju, taikiai. Jis tuo metu buvo man skolingas apie 3700 Lt. Uzvedus byla 500 Lt man pervede, tyrejai melavo, kad nuolat mus remia maisto produktais, darzovemis. Bet tai jam nepadejo, byla buvo perduota teismui.


Tai, o mums skolingas virs 10000 lt. ir kai gavo rasta is tyrejos apie kaltinimus pervede tris kartus po 200 lt. tai cia taip pat skaitesi, kad jis skola moka doh.gif Aisku po tokio nutraukimo bylos vel nemokes, o kam juk jis laikinai nedirba lotuliukas.gif
Manau keliausiu pas koki advokata, kad surasytu teisiskai viska ir neturetu prie ko prisikabinti toje policijoje. Sitaip nepaliksiu, nes manau nesazininga ir neatsakinga... Del to jie ir ereliai, nes jokios tvarkos nera doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 26 vasario 2012 - 12:15
QUOTE(Rykute @ 2012 02 26, 13:13)
Tai, o mums skolingas virs 10000 lt. ir kai gavo rasta is tyrejos apie kaltinimus pervede tris kartus po 200 lt. tai cia taip pat skaitesi, kad jis skola moka  doh.gif  Aisku po tokio nutraukimo bylos vel nemokes, o kam juk jis laikinai nedirba  lotuliukas.gif
Manau keliausiu pas koki advokata, kad surasytu teisiskai viska ir neturetu prie ko prisikabinti toje policijoje. Sitaip nepaliksiu, nes manau nesazininga ir neatsakinga... Del to jie ir ereliai, nes jokios tvarkos nera  doh.gif

Kokiame komisariate buvo uzvesta baudziamoji byla? Net keista, kad uzteko jam pervesti 600 Lt vienkartine imoka ir tai laikoma, kad tevas nevengia islaikyti vaika.
Butinai nenuleiskit ranku, parasykit naujienas ir kaip sekesi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Llaume: 26 vasario 2012 - 18:52