Įkraunama...
Įkraunama...

Stokke vežimėliai

QUOTE(Di-ja @ 2013 06 18, 00:32)
sveikos mamytes,

o tvirtinant izi go arba izi sleep reikia adapteriu?? ir kokiu?  blush2.gif

Jokiu adapteriu nereikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wiqa @ 2013 06 19, 13:57)
Jokiu adapteriu nereikia 4u.gif



saunumelis thumbup.gif o izo fix padas butinas? ar jis naudojamas tik masinoje?
Atsakyti
QUOTE(Di-ja @ 2013 06 20, 23:16)
saunumelis  thumbup.gif  o izo fix padas butinas? ar jis naudojamas tik masinoje?


jau radau, kad galima ir be jo... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wiqa @ 2013 06 19, 13:57)
Jokiu adapteriu nereikia 4u.gif



na stai nusipirkau izi go ir nesugebu jos uzdeti ant savo stokke xplory. toks jausmas kad tikrai kazko ten truksta. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Di-ja @ 2013 07 02, 15:40)
na stai nusipirkau izi go ir nesugebu jos uzdeti ant savo stokke xplory. toks jausmas kad tikrai kazko ten truksta.  g.gif


Ar jus pirkote is STOKKE ''distributoriu'' ?

As IZI GO 'atradau' pries beveik 1.5 metu, kai pas mus apie ta izi go dar ne kvapo nebuvo derinyje su STOKKE. Tad maniske yra BESAFE - IZI GO (jai reikia adapteriu maxi cosi). Dabar gi STOKKE dasiprotejo su BESAFE susikooperuoti ir kartu 'sulipde' toki produkta, kur adapteriu nebereikia.

Pridedu foto STOKKE IZI GO (by BESAFE) ir tiesiog BESAFE IZI GO. po rankena matysite skirtuma 4u.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2013 07 02, 17:15)
Ar jus pirkote is STOKKE ''distributoriu'' ?

As IZI GO 'atradau' pries beveik 1.5 metu, kai pas mus apie ta izi go dar ne kvapo nebuvo derinyje su STOKKE. Tad maniske yra BESAFE - IZI GO (jai reikia adapteriu maxi cosi). Dabar gi STOKKE dasiprotejo su BESAFE susikooperuoti ir kartu 'sulipde' toki produkta, kur adapteriu nebereikia.

Pridedu foto STOKKE IZI GO (by BESAFE) ir tiesiog BESAFE IZI GO. po rankena matysite skirtuma  4u.gif

user posted image user posted image



ne, ne is Stokke.. ir dabar jau matau skirtuma doh.gif tikrai nesitikejau to pacio pavadinimo dvieju tipu keduciu.... tai dabar pirkti maxi cosi adapteri? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Di-ja @ 2013 07 04, 18:48)
ne, ne is Stokke.. ir dabar jau matau skirtuma  doh.gif tikrai nesitikejau to pacio pavadinimo dvieju tipu keduciu.... tai dabar pirkti maxi cosi adapteri?  g.gif


Taip, maxi cosi adapteriai jam reikalingi. Va tieisog tokie 'ragai' uzsides ir liuks 4u.gif

user posted image

QUOTE(agniukee @ 2013 07 09, 10:01)
Dar negreitai, bet vazinesim situo groziu stokke xplory  wub.gif


Sveikinu 4u.gif

Man net sirdi skauda, kad netrukus jau isaugsime ji (mano maziukei 1.5 metu - tai dar sedi jame laimingiausia thumbup.gif )

Man STOKKE xplory apskritai yra vienas is tu sekmingiausiu gyvenime pirkiniu, kurs va antri metai sirdi dziugina wub.gif
Atsakyti
Labai tikiuosi, kad ir as busiu tokia laminga su situo vezimeliu wub.gif Tik kazi kaip bus musu draugyste su kedute izi sleep ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agniukee @ 2013 07 11, 08:28)
Labai tikiuosi, kad ir as busiu tokia laminga su situo vezimeliu  wub.gif  Tik kazi kaip bus musu draugyste su kedute izi sleep  ax.gif

As jau esu laiminga, kai kaip kelios dienos jame guli mano princese:)
Atsakyti
QUOTE(agniukee @ 2013 07 11, 07:28)
Labai tikiuosi, kad ir as busiu tokia laminga su situo vezimeliu  wub.gif  Tik kazi kaip bus musu draugyste su kedute izi sleep  ax.gif


O kodel butent izi sleep rinkotes? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2013 07 13, 10:36)
O kodel butent izi sleep rinkotes?  smile.gif


Pirkau visa komplekta, o jame buvo izi sleep 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, ar buvo kuriai nors, kad pradetu girgzdet remas? Vakar pirma kart isvaziavom i parka, ir sau jis kai pradejo girgzdet, ten kur tas varztas yra. Nu bliamba, taip susinervinau, geda net i lauka bevaziuot, kaip koks pigiuskas.
Atsakyti