Įkraunama...
Įkraunama...

BIOK kosmetika

Vaje prisiskaiciau apie visokias alergijas biok temose, niekad nesu patyrusi tokiu nemalonumu, nors atrodo ir naudojus paciu ivairiausiu priemoniu.O jus nuo pat jaunystes susiduriat su odos jautrumu ar veliau tai pasireiske? Man paciai tik 21m. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2012 01 29, 13:34)
Gerai išvalo? Pašviesina dantis?

Šviesinimo nepastebėjau, bet valo švelniai, dantys slidūs smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Kokį drėkinantį kremą iš Rasos arba Margaritos rekomenduotumėte riebiai odai? Norėtųsi, kad būtų lengvos, gelinės konsistencijos, ar toks būtų? g.gif Mąstau apie ekologišką Margaritos, su linais g.gif Margaritos su išrūgom netiko, labai sunkus ant veido, nors ir padrėkindavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Inspiratative @ 2012 02 01, 20:02)
Sveikos smile.gif  Kokį drėkinantį kremą iš Rasos arba Margaritos rekomenduotumėte riebiai odai? Norėtųsi, kad būtų lengvos, gelinės konsistencijos, ar toks būtų? g.gif  Mąstau apie ekologišką Margaritos, su linais g.gif  Margaritos su išrūgom netiko, labai sunkus ant veido, nors ir padrėkindavo doh.gif

Margarita kremas - gelis su agurkais (minusas -siek tiek mazokai drekina)
Rasa jautriai odai drekinamasis kremas (vien tik pliusai, bet ziema net ir man riebiaodei siek tiek per lengvas)
Rasa jautriai odai kapiliaru (man ziema pats geriausias, vasara kiek per riebus)
Rasa probleminei kremas - gelis (gali kiek padziovinti, bet padeda, jei oda linkusi i inkstirus)
Apsilankykit ten, kur konsultuoja BIOK merginos. Visada su savimi turi testeriu, galesit isbandyti.
Atsakyti
QUOTE(krize @ 2012 02 01, 21:32)

Ačiū už išsamų atsiliepimą 4u.gif , Rasos linija probleminei odai man didžiausias atradimas, bet va būtent po jos trūksta drėkinimo odai g.gif

O gal dar kuri galėtumėt pakomentuoti Margaritos ekologišką drėkinamajį su linais g.gif Būtent dėl konsistencijos- ar riebus, sunkus, ar lengvas? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inspiratative @ 2012 02 03, 12:40)
Ačiū už išsamų atsiliepimą 4u.gif , Rasos linija probleminei odai man didžiausias atradimas, bet va būtent po jos trūksta drėkinimo odai g.gif

O gal dar kuri galėtumėt pakomentuoti Margaritos ekologišką drėkinamajį su linais g.gif  Būtent dėl konsistencijos- ar riebus, sunkus, ar lengvas? g.gif  4u.gif

Ganetinai lengvas, maloniai tepasi, gerai susigeria.
Atsakyti
Sveikos. Mane domina Rasa pienelis ir tonikas jautriai odai (rožiniuose buteliukuose). Kas bandė? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Išbandžiau ekologišką Margarita valomąjį pienelį, štai toks:
user posted image

Pirkau daugiau akių makiažui valyti, veidui naudoju kitą. Nedirgina, švelnus, pigus, bet visko gerai nenuvalo. Nekartosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krize @ 2012 02 01, 22:32)
Margarita kremas - gelis su agurkais (minusas -siek tiek mazokai drekina)


Man šitas nepatiko. Vasarą naudojau. Kai tik užsitepi, na lyg ir super - neblizga, nesijaučia sunkumo, kvepia maloniai. O paskui pasikeičia kvapas, oda kaip riebi atrodo. g.gif Nežinau, gal tik man čia. O maitinamasis su bičių vašku išvis tragedija buvo. Jau taip kimšo poras!

Dabar iš margaritos tik balzamą plaukams naudoju, pienelį su kviečiais ir retkarčiais toniką su alavijais. Kiti jų produktai netiko/nepatiko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2012 01 29, 00:39)
Pabaigiau "Margaritos" šaltalankinį rankų kremą. Patiko. Tokiu oru jis man geresnis nei "Barchatnyje Ručki" drėkinamasis - riebesnis, labiau apsaugo. Galbūt ir kartosiu ateityje.

user posted image

Naudoju si krema jau savaite, bet dar nenusprendziau ar patinka,nors rankos svelnesnes, labai keistas kvapas man jo ir labai ryskus g.gif
Labai dziaugiuosi atradusi margaritos balzama plaukams su kvieciu baltymais thumbup.gif plaukai labai svelnus tampa, o mano dar ir labai veliasi, tai naudojant si balzama pastebejau,kad daug maziau kankina velimasis ax.gif dar patinka sampunas su dilgelemis, bandziau su alaus mielem, tai ji pasilikau siaip ka paplaut, o iztikruju grindim, nieko blogo nepagalvokite, nesugalvojau kur panaudoti, labai jau sausino plaukus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimaa: 06 vasario 2012 - 19:10
QUOTE(mylimaa @ 2012 02 06, 20:09)
Labai dziaugiuosi atradusi margaritos balzama plaukams su kvieciu baltymais thumbup.gif plaukai labai svelnus tampa, o mano dar ir labai veliasi, tai naudojant si balzama pastebejau,kad daug maziau kankina velimasis ax.gif


Tas balzamas tikrai labai geras, o ir kaina gera. Įpratau jį rekomenduot visiems kam netingiu. biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(milė. @ 2012 02 06, 19:25)
Tas balzamas tikrai labai geras, o ir kaina gera. Įpratau jį rekomenduot visiems kam netingiu. biggrin.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif nerealus, o kaina, ypac jei dar akcija, bais nedidele biggrin.gif
Atsakyti