Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

Ačiū smile.gif

Pagaliau suradau seniai jieškoto retro stiliaus žadintuvą smile.gif
Tik, kad nenurodo kur ta parduovė yra g.gif , parašiau laiškelį jiems.



QUOTE(*Kristal* @ 2012 01 25, 21:58)
gal kuriai patiks  ax.gif  tik foto labai mažutės lens.gif

http://www.klasikos-...terjero-detales

Atsakyti
QUOTE(une @ 2012 01 25, 23:27)
as naudoju tokias kaip mamagabi pasiule-irgi apvalias. absoliuciai kiekviena karta, kai priseda prie stalo kazkas-jas pasideda-jau iauge i krauja smile.gif po valgio nuimam. labai jomis patenkinta kasdienai. tie grioveliukai, kur yra-puikiai su kempineles antra puse nusivalo -ir vel kaip nauji.
o kai sveciai ateina dedam tuos ikejinius kiaurus tokius-manau pas tave tokie tiktu  g.gif  neatsimeni pas mane ju?  rolleyes.gif
sorry, kad ilindau i jusu tema  4u.gif  bet praeita savaite , kai atejau su klausimu-gavau i ji atsakyma, maza to, dar radau nuoroda, kurioje radau sviestuva  thumbup.gif ,tai dabar po 4 metu laido kabojimo pagaliau turim sviestuva virs valgomojo  wub.gif
tiesa mano namai visai ne i jusu tema  ax.gif , bet man labai patinka cia paskaitineti  4u.gif

mes irgi be serveteliu nesedam - pas mus takeliai.
na reikia pabandyti tada tuos jusu apvalius patiesaliukus, gal ir man patiks smile.gif 4u.gif

vaje, atrodo ikea zinau, bet tu kiauru nepamenu unsure.gif ir nepamenu, kas ten pas tave yra - senai jau lankiausi matyt biggrin.gif

na taip jau ir visai ne i tema tavo namai? blink.gif As taip tikrai nepasakyciau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 25 sausio 2012 - 22:03
QUOTE(SmilgaS @ 2012 01 25, 23:49)
Ačiū  smile.gif

Pagaliau suradau seniai jieškoto retro stiliaus žadintuvą smile.gif
Tik, kad nenurodo kur ta parduovė yra  g.gif , parašiau laiškelį jiems.


Prašom 4u.gif tik va kontaktai ir man tokie truputį įtartini ax.gif o foto "namų darbo", bet tikėkimės viskas bus gerai ir įsigysit norimą žadintuvą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Kristal*: 25 sausio 2012 - 22:19
QUOTE(Cobre @ 2012 01 25, 22:02)


-vaje, atrodo ikea zinau, bet tu kiauru nepamenu  unsure.gif  ir nepamenu, kas ten pas tave yra - senai jau lankiausi matyt  biggrin.gif

-na taip jau ir visai ne i tema tavo namai?  blink.gif  As taip tikrai nepasakyciau  g.gif


- va tokie, tik cia jie gana tankus atrodo g.gif
user posted image
matyt seniai buvai-reik kazka daryt biggrin.gif

- nu aisku ne g.gif viena kita detalyte gal... o siaip miksiukas toks biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(une @ 2012 01 26, 00:17)
- va tokie, tik cia jie gana tankus atrodo  g.gif
user posted image
matyt seniai buvai-reik kazka daryt  biggrin.gif

- nu aisku ne  g.gif  viena kita detalyte gal... o siaip miksiukas toks  biggrin.gif

na niekaip nepamenu blink.gif
gal tavo toks

user posted image

mano ne tik, kad namai neirengti, betir is to, kas yra irgi tik detalytes. bet as visai gerai cia jauciuosi ax.gif rolleyes.gif

ka daryti? nagi kantriai laukiam tinkamos progos tam reikalui tongue.gif biggrin.gif kaip tik siluma bus, ir proga jau bus ir galesim lauke sedeti, nes va apie viska jau atrodo kalbejom, o aplinka kazkaip ir apeidavom kampais. tai vat mums yra dar kur "darbuotis" mirksiukas.gif biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 01 25, 22:24)
na niekaip nepamenu  blink.gif
-gal tavo toks



-ka daryti? nagi kantriai laukiam tinkamos progos tam reikalui  tongue.gif  biggrin.gif  kaip tik siluma bus, ir proga jau bus ir galesim lauke sedeti, nes va apie viska jau atrodo kalbejom, o aplinka kazkaip ir apeidavom kampais. tai vat mums yra dar kur "darbuotis"  mirksiukas.gif  biggrin.gif

-nea, toks kaip as ikeliau. pafotkinsiu ryt ant stalo wink.gif geriau matysis naturoj smile.gif

- drinks_cheers.gif
Atsakyti
http://kid.no/produk.../show/102/10206

as tai tokius turiu nusipirkus, labai gerai plaunasi ir su kempine valosi. Ten kai atsidarys reikia su pagaliuku eiti i apacia ir pasimatys apvalus tokie blynai, GALAXY vadinasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo masajugi: 25 sausio 2012 - 22:41
Sveikutes,vis paskaitineju Jusu temute, superine ji man thumbup.gif . O i padekliuku tema, as irgi juos naudoju, bet ne tokius kur MamaGabi nurode, o siek tiek kitokius, pirkau Alandeko parduotuveje, beje ten yra neblogas ju pasirinkimas, tokie netgi "is saves" su klasikiniu rastu, gana neblogi. Be to,kaip kazkuri cia rase gerai valosi su kempinele ar sepetuku. Beje Alandeko yra ir tokiu kaip ale is veltinio su lazeriu ispjaustinetu padekliuku, bet ju valymas jau sudetingesnis, o siaip gana mieli jie 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(une @ 2012 01 26, 00:28)
-nea, toks kaip as ikeliau. pafotkinsiu ryt ant stalo wink.gif geriau matysis naturoj smile.gif

- drinks_cheers.gif

Buciau dekinga 4u.gif

QUOTE(masajugi @ 2012 01 26, 00:38)
http://kid.no/produk.../show/102/10206

as tai tokius turiu nusipirkus, labai gerai plaunasi ir su kempine valosi. Ten kai atsidarys reikia su pagaliuku eiti i apacia ir pasimatys apvalus tokie blynai, GALAXY vadinasi.

O kur sitos produkcijos yra pirkti?

QUOTE(sandrulle @ 2012 01 26, 10:17)
Sveikutes,vis paskaitineju Jusu temute, superine ji man thumbup.gif . O i padekliuku tema, as irgi juos naudoju, bet ne tokius kur MamaGabi nurode, o siek tiek kitokius, pirkau Alandeko parduotuveje, beje ten yra neblogas ju pasirinkimas, tokie netgi "is saves" su klasikiniu rastu, gana neblogi. Be to,kaip kazkuri cia rase gerai valosi su kempinele ar sepetuku. Beje Alandeko yra ir tokiu kaip ale is veltinio su lazeriu ispjaustinetu padekliuku, bet ju valymas jau sudetingesnis, o siaip gana mieli jie 4u.gif .

veltinio turiu tokius gelsvus. pirkau velykom. ant maniskio stalo, kaip svetimkunis atrodo ir ne tiek del spalvos, kiek del fakturos. jei nepritaikysiu ateityje lauke, tai vesiu mamai. o siaip tai patrindavau as juos dregnu ranksluostuku ir issivalydavo jie man. gal nebuvo tokiu kapitaliniu klecku biggrin.gif
Reiks Alandeko pasidairyti mirksiukas.gif 4u.gif Toks itarimas, kad visos rado, kaip ta reikala isspresti, tik as viena - ziople doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kristal* @ 2012 01 25, 22:58)
gal kuriai patiks  ax.gif  tik foto labai mažutės lens.gif

http://www.klasikos-...terjero-detales


Nelabai suprantu, ar čia nauji, ar dėvėti daiktai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 01 26, 10:05)
  Toks itarimas, kad visos rado, kaip ta reikala isspresti, tik as viena - ziople  doh.gif


biggrin.gif Na jau, visai šauni ir naudinga ta padėliukų tema, man irgi neužilgo reikės rinktis ką padėti ant naujo stalo, tai jau būsiu "apsišvietusi".. biggrin.gif thumbup.gif Ačiū mergaitėms už patarimus.. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Labai naudinga ir kaip tik aktuali tema apie staltieses ir padėkliukus. Pas mus stalas apvalus, tai aš dedu staltiesę, o vaikams valgant dar dedu padėkliukus po lėkštėmis. Bet vistiek tenka staltiesę keisti beveik kasdien doh.gif
O sakykit, nenusibraižo jums stalo paviršius naudojant vien tik padėkliukus? Man kažkaip baugu, kad greitai nubraižytas jis bus.

Kokias perkate kėdes vaikams prie rašomojo stalo? Tos su ratukais man nepatinka, o paprastos kėdės yra per žemos maniškiams. Gal yra kokių reguliuojamų be ratukų? Gal turit minčių kaip išspręsti šį reikalą?
Atsakyti