Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

Apklausa: Kiek daugiausia esate priaugę svorio? (68 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 02 13, 21:50)
zinau sita knyga, skaicius esu pries pora metu, man rodos nebaigiau, sudetinga buvo, o ir dar ne to proto ja skaiciau... angliskai per sudetinga butu skaityt, ne sir Lt ji pakankamai sudetinga.. .Lt kai buvau dabar ja vis paziurejau kad yra lentynoj...

nu va,pažiūrėjai,ir nepasiėmei...
Taip,nelengva ji,tikrai. Bet ar gyvenime būna lengvų kelių? rolleyes.gif
Be to,sulig kiekvienu amžiaus tarpsniu keičiasi požiūris, nuomonė,tad skaitant tą pačią knygą skirtingu laiku, neabejoju,atsivertų kita matymo pusė.


Kur Gytis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 02 13, 18:22)
p.s. gal kas zino kaip ikelti i cia foto, o ne nuoroda?

Merginos, va cia Bodyrock workout su salia naudinga informacija greitam pasirinkimui, kaip siandien sportuot



kaš naudoju photobucket.com. Įkeliu ten nuotrauką/paveiksliuką, tada nukopinu Direct link" nuorodą, rašant atsakymą SM spaudžiu mygtuką IMG ir perkopijuoju nuorodą:

tikiuosi suprantamai parašiau 4u.gif .
user posted image

ačiū už sąrašą thumbup.gif thumbup.gif


QUOTE(MO @ 2012 02 13, 21:16)
O gal tiesiog pirmoj žinutėj didelėm raidėm parašyti tą klausimą ir komentarą  g.gif
Aš nesiveržiu kurti temos,ale norėčiau vien dėl to,kad tos baisios bobikės pirmos žinutės foto jau užkniso,reikpakeist  biggrin.gif  blush2.gif


net grįžau pažiūrėti, kas ten per bobikę, bet taip ir nesupratu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linnn: 13 vasario 2012 - 22:11
QUOTE(linnn @ 2012 02 13, 22:06)
kaš naudoju photobucket.com. Įkeliu ten nuotrauką/paveiksliuką, tada nukopinu Direct link" nuorodą, rašant atsakymą SM spaudžiu mygtuką IMG ir perkopijuoju nuorodą:

net grįžau pažiūrėti, kas ten per bobikę, bet taip ir nesupratu unsure.gif

noriu tokios figūros lotuliukas.gif thumbup.gif
(ten tos trys,per bangas šokinėjančios,su morališkai pasenusiais maudymukais blush2.gif blush2.gif )
Atsakyti
user posted image

wow pavyko Linnn, aciussss smile.gif) (sorry jei didele nuotrauka gausis) ir as cia visai nekukliai sau bac ir imetu foto...ne i tema...

Mano sportas buvo malalakint skype, kepti Valentinui keksiuku, ir parasyt bloge irasa biggrin.gif
O is tikro kalti sonkauliukai ,kuriuos vyriskiui kepiau..o paskui kazkaip staig apati uzsimaniau raudonos mesos ir viskas... pms matyt gelezies reikalauja organizme ir gavos taip biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 13 vasario 2012 - 23:58
MO, kaip bus taip gerai, svarbu pasiįvairinsim sau gyvenimą apklausa ar šiaip kokiu klausimu smile.gif

Sedindriuke, faini keksai, šaunūs, ačiūdie aš soti šiai minutei cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious Vici: 14 vasario 2012 - 00:00
QUOTE(MO @ 2012 02 13, 21:48)
VV,gera mintis  drinks_cheers.gif bet gal nebūtinai sportininką/-ę? Nes juk yra šiaip įdomių ir imponuojančių asmenybių,kuriais,kaip čia pasakyti,  g.gif visapusiškai grožimės?
Bet kaip tai apipavidalinti kaip apklausą?  g.gif
mandy333,imk  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Sedindriuke,jau kitoj temoj pasiūliau mergaitėms,labai rekomenduoju šitą knygą,kiekvienai moteriai be išimties  wub.gif
Ačiū už nuorodas  thumbup.gif jau tiek įsinervinau,kad jaučiu pulsiu antrąkart sportuot  gun_rifle.gif


Sveikutės,
tą knygą įpusėjau, bet padėjau - reikės vėl imtis, labai moteriška smile.gif
O ryt tikiuosi mankštelę for absolute beginners padaryti...
O šiaip gal truputį prisistatysiu: esu dviejų bamblių mama, šiek tiek studijuoju (ty rašau darbą) ir bandau palaikyti bent minimalią tvarką name... Ir noriu atsikratyti šiek tiek papildomų kg po dviejų gimdymų ir nejudraus gyvenimo būdo. Jei kas matėt lengvučių mankštų pradedantiems, tai pasiūlykit. JM man atrodo būtų per intensyvi dabar pradžiai...
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2012 02 13, 22:26)
noriu tokios figūros  lotuliukas.gif  thumbup.gif
(ten tos trys,per bangas šokinėjančios,su morališkai pasenusiais maudymukais  blush2.gif  blush2.gif )


jo, man irgi ta nuotrauka labai labai.


QUOTE(Sedindriuke @ 2012 02 13, 23:55)

Mano sportas buvo malalakint skype, kepti Valentinui keksiuku, ir parasyt bloge irasa biggrin.gif



aha, jau mačiau. Super. Labai labai noriu išbandyti šiuos thumbup.gif thumbup.gif .

QUOTE(letuciux @ 2012 02 14, 00:06)

O šiaip gal truputį prisistatysiu:


sveika įsijungus ir gero starto 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(letuciux @ 2012 02 14, 00:06)
Sveikutės,
tą knygą įpusėjau, bet padėjau - reikės vėl imtis, labai moteriška smile.gif
O ryt tikiuosi mankštelę for absolute beginners padaryti...
O šiaip gal truputį prisistatysiu: esu dviejų bamblių mama, šiek tiek studijuoju (ty rašau darbą) ir bandau palaikyti bent minimalią tvarką name... Ir noriu atsikratyti šiek tiek papildomų kg po dviejų gimdymų ir nejudraus gyvenimo būdo. Jei kas matėt lengvučių mankštų pradedantiems, tai pasiūlykit. JM man atrodo būtų per intensyvi dabar pradžiai...

Sveika prisijungusi 4u.gif
Pradžioj pirmoj žinutėj yra 8min.pratimukų atskiroms kūno dalims nuorodos 4u.gif

Su gražia diena,mielosios wub.gif

Sedindriuke,o gal tu nieko prieš,kad tavo blogą į pirmą puslapiuką? ax.gif
Atsakyti
Ahoj lens.gif listen.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2012 02 14, 14:15)

Ahoj,
baisu, kodėl niekada negali būti normalus kompleksas? biggrin.gif Šiandien būtų buvęs kompleksas svajonė, jei ne vienas durnas pratimas, nu ant tiek durnas mano kūnui doh.gif Aną kartą stenėjau, rėkiau, šiandien panašiai doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
VV, atsinaujinai Valentno proga biggrin.gif biggrin.gif


Ai, tiesa, vakar baigėsi mano sportas su toniu, tai nuo Kalėdu -4cm. 2 nuo užpakalio, 2 nuo liemens.

Pavasarį (kai nutirps ledas) tikiuosi geresnių ar bent panašių rezultatų.
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2012 02 14, 14:27)
VV, atsinaujinai Valentno proga biggrin.gif  biggrin.gif
Ai, tiesa, vakar baigėsi mano sportas su toniu, tai nuo Kalėdu -4cm. 2 nuo užpakalio, 2 nuo liemens.

Metai iš metų tas pats biggrin.gif
Nu šauniai klausyk thumbup.gif
Atsakyti