Įkraunama...
Įkraunama...

Daylette

Žiūriu aš čia daugiausia su savim diskutuoju, bet dar vieno klausimo paklaust noriu biggrin.gif Daugumą kontraceptinių tablečių reikia gerti 21 dieną, šias - 24. Kodėl čia taip įdomu? Ar nepakenks organizmui trumpesnė nei 7 dienų pertrauka?
Atsakyti
Geriu sias KT, man jos tinka. Veikliuju medziagu kiekiai tokie pat kaip ir KT Yaz, tik gamintojas kitas. Geriu sias KT, nes tarpai tarp pakuociu trumpesni. Nes geriant pries tai KT, kurios turi 21 tabl., man per 7d pertrauka skaudedavo galva. Dabar daugiau dienu gerti, bet veikliosios medziagos pasiskirsto tolygiau.
Atsakyti
Sveikos merginos ir moterys, geriu sitas KT jau 1,5 metų, buvo viskas labai gerai, dziaugiausi trumpomis ir neskausmingomis dienomis, taciau dabar du men kai per sirgimo dieneles, sunkiai kraujavimas prasimusa ( pradzioje rudai teplioja) ir galvos skausmas nepakelemas, dvi dienos minimum lovoje su nepakeliama galva, tiesiog tvinksi visa kaire puse ir verentis skausmas i aki. Sunerimau ir nezinau ka cia daryti gal kreiptis i gydytoja, gal jau netinka jie man. g.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,
Norėjau pasiteirauti dėl geriamųjų kontraceptikų. Šiuo metu geriu kontraceptikus pavadinimu Desirett 75mg (reikia gerti 28 dienas be pertraukos), bet noriu keisti, nes turiu pastovų šalutinį poveikį. Ginekologė išrašė Daylette ir paminėjo, kad reikės pradėti vartoti kitų mėnesinių pirmąją ciklo dieną. Viskas kaip ir buvo aišku, tačiau ant informacinio Daylette lapelio parašyta, kad keičiant iš vienų kontraceptikų į šiuos, reikia būtinai pradėti vartoti kitą parą, kai suvartosiu paskutinė ankstesniųjų kontraceptikų tabletę. Gal galite patarti kuo tikėti? Nes labiau norėtųsi patikėti informaciniu lapuku, gal tiesiog ginekologė susimaišė tarp kontraceptikų ir nežino kaip tiksliai reikia keisti. Gal kažkas jau keitėte iš vienų tablečių į šitas ir žinote, kaip tai tiksliai padaryti?
Atsakyti
QUOTE(Lau_rike @ 2014 01 12, 20:54)
Sveikos merginos ir moterys, geriu sitas KT jau 1,5 metų, buvo viskas labai gerai, dziaugiausi trumpomis ir neskausmingomis dienomis, taciau dabar du men kai per sirgimo dieneles, sunkiai kraujavimas prasimusa ( pradzioje rudai teplioja) ir galvos skausmas nepakelemas, dvi dienos minimum lovoje su nepakeliama galva, tiesiog tvinksi visa kaire puse ir verentis skausmas i aki.  Sunerimau ir nezinau ka cia daryti gal kreiptis i gydytoja, gal jau netinka jie man.  g.gif

matyt nebetinka jie jums, pasikonsultuokit su ginekologe būtinai.
Atsakyti
Sveikos, kaip tureciau gerti sias KT, kad atitolinciau menesines? Tomis dienomis svarbi svente nusimato
Atsakyti
Sveikos,
Pradėjau ir aš vartoti šias DAYLETTE K.T.,bet nutraukiau tik pradėjus antrą pakuotę, nes neapsikenčiau didelių pilvo skausmų...
Pirma pakuotę gėriau,viskas,kaip priklauso,jokių šalutinių poveikių nejutau... Išgerus trečią žalią tab. sulaukiau mmm,bet tik po kelių dienų pradėjus naują pakuotę mano mmm dingo ir prasidėjo labai stiprūs pilvo skausmai. Kartais patepliodavo labai negausiai,bet skausmai buvo nepakeliami,teko gerti labai stiprius nuskausminamuosius po kelias tab. iškart. Tad nutariau jas nutraukti,dėl pilvo skausmų. Pilvo skausmai aprimo,bet kartais pamaudžia pilvo apačią... Nors ir turiu dar kitokias KT tabletes,bet ir jų kolkas nesiryžtu gerti. Šitas DAYLETTE tabletas man išrašė mane operuojantis gydytojas,nes turėjau Laparaskopiją. Tad,kaip gyd. liepė,taip ir pradėjau pirmąjį ciklą po LAP ... Man jis liepė nuo 5ciklo dienos pradėt jas gert,tai pačią pirmą pakuotę pradėjau nuo 5c.d,o antrą pakuotę iškart po placebo tablečių. Na,maniau,kad jos man idealiai tinka,bet deja nutraukiau antros pakuotės naudojimą,net neįpusėjus. Šiandien dar tik trečias vakaras bus be tos tab.,bet ir naujų kitų dar nepradėjau gert... Pas savo ginę užsiregistravau,bet ir tai tik 07 15 gavau taloną.
Mano gyd. buvo išrašius kitokių,atseit mano ligai tinka tik kitokios AMMILY 21, tad jas nusipirkus turiu,bet ir bijau pradėt gert,nes než. nuo kada reiktų,nutraukus pereiti prie kitų g.gif

P.S. Kontraceptikus man liepė gyd. naudot bent puse metų po Laparaskopijos,kad viskas viduj susitvarkytų ir tik poto galėčiau planuot antrą vaikutį. Nes iki LAP septynis metus negalėjau pastot be jokios apsaugos. Na,o kai sūnus buvo mažiukas,tai naudodavau visai kitokias apsisaugojimo priemones,niekad KT negėriau... Naudojau tik žvakutes ir EVRA pleistrus... bet šiuo momentu jie man netinka... Tad dabar galvoju vieną ciklą pabūt be jokių KT, o po gydytojos vizito greičiausiai bendysiu AMMILY 21,nes po tų tablečių savaitę pertrauką reik daryt,kad mmm atsirastų. Kadangi mano mmm trunka 3-5d.,tad galbūt AMMILY padės susitvarkyti ciklui. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandra29 @ 2014 06 24, 18:40)
Sveikos,
Pradėjau ir aš vartoti šias DAYLETTE K.T.,bet nutraukiau tik pradėjus antrą pakuotę, nes neapsikenčiau didelių pilvo skausmų...
Pirma pakuotę gėriau,viskas,kaip priklauso,jokių šalutinių poveikių nejutau... Išgerus trečią žalią tab. sulaukiau mmm,bet tik po kelių dienų pradėjus naują pakuotę mano mmm dingo ir prasidėjo labai stiprūs pilvo skausmai. Kartais patepliodavo labai negausiai,bet skausmai buvo nepakeliami,teko gerti labai stiprius nuskausminamuosius po kelias tab. iškart. Tad nutariau jas nutraukti,dėl pilvo skausmų. Pilvo skausmai aprimo,bet kartais pamaudžia pilvo apačią... Nors ir turiu dar kitokias KT tabletes,bet ir jų kolkas nesiryžtu gerti. Šitas DAYLETTE tabletas man išrašė mane operuojantis gydytojas,nes turėjau Laparaskopiją. Tad,kaip gyd. liepė,taip ir pradėjau pirmąjį ciklą po LAP ... Man jis liepė nuo 5ciklo dienos pradėt jas gert,tai pačią pirmą pakuotę pradėjau nuo 5c.d,o antrą pakuotę iškart po placebo tablečių. Na,maniau,kad jos man idealiai tinka,bet deja nutraukiau antros pakuotės naudojimą,net neįpusėjus. Šiandien dar tik trečias vakaras bus be tos tab.,bet ir naujų kitų dar nepradėjau gert... Pas savo ginę užsiregistravau,bet ir tai tik  07 15 gavau taloną.
Mano gyd. buvo išrašius kitokių,atseit mano ligai tinka tik kitokios AMMILY 21, tad jas nusipirkus turiu,bet ir bijau pradėt gert,nes než. nuo kada reiktų,nutraukus pereiti prie kitų g.gif

P.S. Kontraceptikus man liepė gyd. naudot bent puse metų po Laparaskopijos,kad viskas viduj susitvarkytų ir tik poto galėčiau planuot antrą vaikutį. Nes iki LAP septynis metus negalėjau pastot be jokios apsaugos. Na,o kai sūnus buvo mažiukas,tai naudodavau visai kitokias apsisaugojimo priemones,niekad KT negėriau... Naudojau tik žvakutes ir EVRA pleistrus... bet šiuo momentu jie man netinka... Tad dabar galvoju vieną ciklą pabūt be jokių KT, o po gydytojos vizito greičiausiai bendysiu AMMILY 21,nes po tų tablečių savaitę pertrauką reik daryt,kad mmm atsirastų. Kadangi mano mmm trunka 3-5d.,tad galbūt AMMILY padės susitvarkyti ciklui. g.gif

Kuo skubiau pas gydytoją maukit, KT čia gali būt niekuom dėtos. Su skausmais turėtų iš karto priimt.
Atsakyti
QUOTE(Ramunytėė @ 2014 06 24, 22:46)
Kuo skubiau pas gydytoją maukit, KT čia gali būt niekuom dėtos. Su skausmais turėtų iš karto priimt.

Laba rytą, nuo vakar skausmai vėl sustiprėjo,tad nutariau šiandien važiuot pas savo ginę,bet... kątik sužinojau,kad šią savaitę ji atostogauja... Tad teks laukti kitos savaitės ir nesiregistravus lėkti pas ją...
Atsakyti
Pramušė šiandien man vėl mmm,tai nuo 7c.d. bandysiu pereiti prie kitų kontraceptikų.
Dvi dienos,kaip buvo praeitą savaitę ,arba išvis nebuvimas jų atrodo man netinka...
Tad bandysiu sveikatą taisytis su kitom KT. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandra29 @ 2014 06 25, 12:20)
Pramušė šiandien man vėl mmm,tai nuo 7c.d. bandysiu pereiti prie kitų kontraceptikų.
Dvi dienos,kaip buvo praeitą savaitę ,arba išvis nebuvimas jų atrodo man netinka...
Tad bandysiu sveikatą taisytis su kitom KT. ax.gif

Jei nustojot vartot KT tai ir susirgot, viskas taip ir turi būt. Bet aš neeksperimentuočiau ir nieko nelaukus eičiau pas kitą gyd, nes paskui uždelstos problemos gali blogai baigtis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunytėė @ 2014 06 25, 21:00)
Jei nustojot vartot KT tai ir susirgot, viskas taip ir turi būt. Bet aš neeksperimentuočiau ir nieko nelaukus eičiau pas kitą gyd, nes paskui uždelstos problemos gali blogai baigtis  4u.gif

Tai,aš vakar ryte susiskambinau su savo gine,deje pokalbis truko neilgai,nes ji kažkur skrido,tad liepė ateiti kitą savaitę ir pasakė,kad mmm pramuš. Tad vakarykčiai skausmai ir buvo tokie,kaip prieš mmm. Man dažniausiai jos ir būna skausmingos,nes operuojant LAP rado endometriozę pas mane. O,Ammily būtent skyrė mano ginė,liepė po vienos pakuotės Daylinete pradėt Ammily,bet aš maniau,kad man tiks ir Daylinete,todėl pastarųjų pradėjau antrą pakuotę... Bet ji man netiko...
Tad vakar pasiskaičius Amily informacinį lapelį,jas pradėjau gert,nes rašo,kad nuo pirmos ciklo dienos. Ją išgėrus jokių skausmų nepajutau,mmm vis dar yra,tai greičiausiai šios tiko man...
Atsakyti