Įkraunama...
Įkraunama...

Daylette

QUOTE(shampe @ 2013 08 05, 13:48)
* lauksiu atsiliepimo  lotuliukas.gif
** skaiciau vel lapelyje, jog veikia iskart jei isgeriama per pirma menesiniu para, o jei per 2-5 tada po 7 dienu pradeda veikt, vadinasi galit ramiai miegot, greiciau praeis tos 2 savaites  thumbup.gif
aisku, o as vakarop pradejau smile.gif beje, gal po kita pakuote pradedant galima ir laika keisti?  blush2.gif
jos silpnesnes, maziau veikliuju medziagu? matot as naujoke tame reikale, jokiu kitokiu nesu gerusi  blush2.gif


* drinks_cheers.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
** nu vat ta pati ir as galvoju smile.gif o del laiko keitimo nzn nzn g.gif ir as naujoke, uztai tiek daug klausimu doh.gif kaip supratau gine sake, kad ta normali doze, padalinta I daugiau daliu, tai per diena maziau tu hormonu gaunam, uztai ir tu tabletyciu daugiau nei kitur, nes kitas geriant reikia 7dienas daryt pertrauka, o cia 4 tik.
o oda irgi nekiek nesikeicia dar daugiau pulinukais kazkokiais meta, gyvenime tokia nesu buvus, bet tai cia saules kalte, tik tikejaus, kad tabletkos pades nors siek tiek, arba per greitai noriu rezultato, net pirmo pakiuko neisgeriau, o jau stebuklu tikiuos lotuliukas.gif na tikekimes, kad ateis labiau patyrusi ir mus, zalias, pamokys mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasos_lasas @ 2013 08 05, 17:51)
* drinks_cheers.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif
** nu vat ta pati ir as galvoju smile.gif o del laiko keitimo nzn nzn  g.gif ir as naujoke, uztai tiek daug klausimu  doh.gif  kaip supratau gine sake, kad ta normali doze, padalinta I daugiau daliu, tai per diena maziau tu hormonu gaunam, uztai ir tu tabletyciu daugiau nei kitur, nes kitas geriant reikia 7dienas daryt pertrauka, o cia 4 tik.
o oda irgi nekiek nesikeicia dar daugiau pulinukais kazkokiais meta, gyvenime tokia nesu buvus, bet tai cia saules kalte, tik tikejaus, kad tabletkos pades nors siek tiek, arba per greitai noriu rezultato, net pirmo pakiuko neisgeriau, o jau stebuklu tikiuos  lotuliukas.gif na tikekimes, kad ateis labiau patyrusi ir mus, zalias, pamokys  mirksiukas.gif  4u.gif

mane seip paskutiniu metu isvis labai bere, tai tikiuosi kad nors kiek apmazes. nu tikrai galetu kas nors su didesne patirtimi mus apsviesti thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
As geriu Daylette jau beveik 3 men. Jokio diskomforto nejauciu, nei padidejusio apetito nei kitu nemaloniu pojuciu. Esant bet kokiems nemaloniems pojuciams siulyciau kreiptis i savo ginekologe, galbut sios tabletes jums tiesiog netinka.
Tiesa, geriu vakarais, nes taip liepe gydytoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasos_lasas @ 2013 08 05, 17:51)

kaip sekasi vartoti toliau? 4u.gif
Atsakyti
Dekuj 4u.gif visai neblogai. Pradejau gerti vakare tai ir pojuciai apsiramino, gal jau organizmas apsiprato. Nors galva dar skauda be proto, spuogiuku daugeja pries mmm, keistai- po smakru, kur niekad man nebudavo. MMM mazesnes, trumpesnes, netokios skausmingos, su alko jokiu papildomu pojuciu lotuliukas.gif tik va prisiminti butent ta valanda isgerti buna sunku tai dazniausiai einant miegot isgeriu biggrin.gif
Kaip Jums sekasi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasos_lasas @ 2013 08 27, 09:27)
Dekuj  4u.gif  visai neblogai. Pradejau gerti vakare tai ir pojuciai apsiramino, gal jau organizmas apsiprato. Nors galva dar skauda be proto, spuogiuku daugeja pries mmm, keistai- po smakru, kur niekad man nebudavo. MMM mazesnes, trumpesnes, netokios skausmingos, su alko jokiu papildomu pojuciu  lotuliukas.gif  tik va prisiminti butent ta valanda isgerti buna sunku tai dazniausiai einant miegot isgeriu  biggrin.gif
Kaip Jums sekasi?  4u.gif

visu pirma kreipkites tu biggrin.gif dziugu, kad pagerejo reikalai su jomis mirksiukas.gif
tai jas gert reikia kuo veliau vakare? g.gif
man tai pojuciai nelabai geri buvo. trecia eilute geriant tai visa diena be jegu budavau, isgerus imdavo pykinti, jau zadejau mest jas, bet vis gi uzbaigsiu.
tik nezinau ka toliau daryt, vaistinej gal prasyt kitokiu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shampe: 27 rugpjūčio 2013 - 09:24
QUOTE(shampe @ 2013 08 27, 08:22)
visu pirma kreipkites tu  biggrin.gif dziugu, kad pagerejo reikalai su jomis mirksiukas.gif
tai jas gert reikia kuo veliau vakare?  g.gif
man tai pojuciai nelabai geri buvo. trecia eilute geriant tai visa diena be jegu budavau, isgerus imdavo pykinti, jau zadejau mest jas, bet vis gi uzbaigsiu.
tik nezinau ka toliau daryt, vaistinej gal prasyt kitokiu g.gif


man irgi pykinimai budavo, mieguistumas, bet vakare kai pradejau gert tai ir miegot geriau pradejau, na gal cia tik sutapimas, bet dienom tai ziauriai snudis imdavo. doh.gif
kelinta pakuote geri? gal ilgesnio laiko reikia, as antra ipuseju, tai visai nieko.
o vaistinej nemanau, kad duos kitu pirma pas gine gausi eit mirksiukas.gif mirksiukas.gif o gines dazniausiai siulo bent 3men pamegint 4u.gif bent maniske biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasos_lasas @ 2013 08 28, 15:50)
man irgi pykinimai budavo, mieguistumas, bet vakare  kai pradejau gert tai ir miegot geriau pradejau, na gal cia tik sutapimas, bet dienom tai ziauriai snudis imdavo.  doh.gif
kelinta pakuote geri? gal ilgesnio laiko reikia, as antra ipuseju, tai visai nieko.
o vaistinej nemanau, kad duos kitu pirma pas gine gausi eit  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  o gines dazniausiai siulo bent 3men pamegint  4u.gif bent maniske  biggrin.gif

pirmaja siandien uzbaigsiu biggrin.gif nusipirkau jau kitokiu, su sitom man nekazka savijauta schmoll.gif o mano daktaras geras, israse recepta be pavadinimo, perku kokias noriu biggrin.gif
bet dabar jau labai velai geri? galima taip laisvai pakeisti gerimo laika? ax.gif
Atsakyti
ai pamirsau pamineti, jog mmm skausmas dingo, taciau pailgejo jos doh.gif
Atsakyti
oh kaip idomiai, dar nesu girdejus, kad receptas be pavadinimo. biggrin.gif as antra pakeli pradejau, tai ir pradejau gert vakare wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasos_lasas @ 2013 08 29, 10:06)
oh kaip idomiai, dar nesu girdejus, kad receptas be pavadinimo. biggrin.gif as antra pakeli pradejau, tai ir pradejau gert vakare wink.gif

pas mane pagal veikliasias medziagas tongue.gif
Bet del mmmm, man neramu doh.gif
Atsakyti
Sakykit, jei vartojant kontraceptines tabletes pastebėti šalutiniai poveikiai, galima vidury vartojimo pradėt gerti kitas, ar būtinai pabaigti tas tabletes, kurias jau pradėjai vartoti? Sakykim pagal sudėtį - jos atitinka, tačiau nuo jų man labai sausėja veidas, o prieš tai geriant kitas - to nebuvo, todėl noriu grįžti prie ankstesnių...
Atsakyti