Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava " Kūlverstukas"

QUOTE(Etikete @ 2014 10 27, 22:13)
jei gerai supratau Jusu vaikas lanko vienas bezdzioniuku grupe? Ten aukletojos geros?

4u.gif nieko viesai nekomentuosiu,nes dar ir trecias vaikas si darzeli lankys.Galiu tik pamineti ,kad siame darzelyje dirba ir poikiu aukletoju,pvz.Giedrute su Vida is Smalsuciu(priesmokyklines) grupes,Zita is Bezdzioniuku grupes irgi rami,gera aukletoja.
Atsakyti
O taip! Giedrė ir Vida iš "Smalsučių" - super auklėtojos! Kai vaikas lankė lopšelį, taip pat buvau sužavėta Jolita iš "Ančiukų", taip pat puiki auklėtoja Sandra (tuomet ji lopšelyje dalį laiko dirbo). Tik geriausi atsiminimai!
Atsakyti
QUOTE(organzza @ 2014 10 23, 12:09)
Labai keista  skaityti tokias mintis sios mamytes.Labai jau reikli sakyciau. Ar namuose jusu vaikas niekada neissiterlina bei nesuslampa?? As uzjauciu darzelio darbuotojas. Aukletoja ugdo, moko, ivairiapusiskai lavina. stebi, pildo kruvas popieriu, kuria projektus it t.t. ir t.t...Jus isivaizduojat , kad ji dar turi laiko 20 vaiku patikrint bamba ar ne nuoga ir dar pagal jus nupraust kiekviena ir pan???? atsipeikekit viena karta...pasisamdykit aukle uz 1500 lt ir tuomet reikalaukit tokiu dalyku. Linkiu supratingumo jums:)

Ką jūs reiklia vadinat? Atėjau vaiką pasiimti. Juos radau lauke. Keturi iš viso. Vaikui uždėta kepurė, raišteliai laisvi tabaruoja, ausys atidengtos. Jums tiktų tai atšiauriu oru?
Kame reiklumas, kai grupėje valgo pietus vaikai, visiems atnešti seilinukai, viena mamą jų atnešė didžiausią krūvą, o vaikai šlapi iki bambos po pietų. Seilinukai net nepaliesti!
NIEKADA grupėje nebuvo pilnai vaikų 15. Nėr ko kalbėt, kad sužiūrėt sunku. Atėjus pasiimt vaiko randu auklėtoją sėdinčią plepančią su šeimininkute. Ir Kristina, ir Laurą. Eleną visada randu žaidžiančią su vaikais. Visada! Vaikas ją pamatęs, tiesia ranks į ją ir bėga pas ją. Man tai parodo tik tai, kad vaikui ji gera.

Šis forumas tam ir yra, kad išreikštumėm savi pastebėjimus.
niekada nebuvau kelianti problemas ar išranki ir pretenzinga.
Ar reikli mane vadinat dėl to, jog noriu, kad vaikui po valgio būtų nuvalyta barzda? Uždėtas seilinukas? Aprengtas pilnai einant į lauką?

Prajuokinot!!!!!!



P.S. turbūt forumą skaito auklėtojos wink.gif jau kurį laiką vyksta pokyčiai.dėl ko skundžiausi anksčiau, į tai atkreiptas dėmesys.
Vaikas nebenori eit namo wink.gif)))
Papildyta:
QUOTE(Faustina2000 @ 2014 10 23, 06:50)
Labai mazai vaiku lanko dabar. Ir jausmas, kad jos del to blogai jauciasi, nes meluoja, sako, kad vaiku daugiau yra, tik na kazkur zaidzia  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Idomu kur jau jie gali but taip sulinde ??  lotuliukas.gif
Kitose maziu grupese daug daugiau vaiku. Persasi isvada, kad ne del ligu sitoje grupeje tiek mazai lankanciu.
Tik nelabai suprantu ka jie veikia ? Panasu, kad uzsiemimu nevyksta jokiu. Gal piesia karta i savaite, bet ka veikia kitomis dienomis visai nesuprantama. Turbut kiekvienas uzsiima pats su savim. Direktore kalbejo apie muzikos uzsiemimus pas juos grupese, bet.....Gal kad ju tiek mazai.... g.gif Bet tikrai negali taip but, kad vaikai patys tiik zaistu  doh.gif

Man rodos, kad jie turi veiklos. Dukart per savaitę sportuoja wink.gif muxika irgi vyksta. Vaikam patinka wink.gif o ir piešinukų randu. Plastelinu irgi gamino kamuoliukus bei grybukus. Knygutes skaito. Namais žaidžia su indukais wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Faustina2000 @ 2014 10 23, 06:50)
Labai mazai vaiku lanko dabar. Ir jausmas, kad jos del to blogai jauciasi, nes meluoja, sako, kad vaiku daugiau yra, tik na kazkur zaidzia  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Idomu kur jau jie gali but taip sulinde ??  lotuliukas.gif
Kitose maziu grupese daug daugiau vaiku. Persasi isvada, kad ne del ligu sitoje grupeje tiek mazai lankanciu.
Tik nelabai suprantu ka jie veikia ? Panasu, kad uzsiemimu nevyksta jokiu. Gal piesia karta i savaite, bet ka veikia kitomis dienomis visai nesuprantama. Turbut kiekvienas uzsiima pats su savim. Direktore kalbejo apie muzikos uzsiemimus pas juos grupese, bet.....Gal kad ju tiek mazai.... g.gif Bet tikrai negali taip but, kad vaikai patys tiik zaistu  doh.gif

Man rodos, kad jie turi veiklos. Dukart per savaitę sportuoja wink.gif muxika irgi vyksta. Vaikam patinka wink.gif o ir piešinukų randu. Plastelinu irgi gamino kamuoliukus bei grybukus. Knygutes skaito. Namais žaidžia su indukais wink.gif

Atsiprašau dėl klaidų. Telefonu rašiau.

Beje, dėl pastabos mano požiūriui. Aš pilnai suprantu auklėtojų darbą. Bet jei visur auklėtojos tai daro. Ar čia išskirtinės teisės auklėtojoms? Vaikų priežiūra nėra svarbi? Dėl ko tuomet ligos, jei nuogos bambos ar neuždengtos ausys bei kaklai nėra svarbu?
Supratingumo palinkėčiau tai mamytei , kuriai aš priekabi pasirodžiau.

Vedžiau vaiką nuo rugsėjo į darželį labai optimistiškai nusiteikusi. Bet kas kart kažką pastebėjusi tik nurydavau. Nenorėjau vargint pastabomis. Po tėvų susirinkimo buvo nemažai nepatenkintų. Tai čia mes visi reiklūs ir nesupratingi?
Atsakyti
QUOTE(pupsikele @ 2014 10 31, 20:05)
Ką jūs reiklia vadinat? Atėjau vaiką pasiimti. Juos radau lauke. Keturi iš viso. Vaikui uždėta kepurė, raišteliai laisvi tabaruoja, ausys atidengtos. Jums tiktų tai atšiauriu oru?
Kame reiklumas, kai grupėje valgo pietus vaikai, visiems atnešti seilinukai, viena mamą jų atnešė didžiausią krūvą, o vaikai šlapi iki bambos po pietų. Seilinukai net nepaliesti!
NIEKADA grupėje nebuvo pilnai vaikų 15. Nėr ko kalbėt, kad sužiūrėt sunku. Atėjus pasiimt vaiko randu auklėtoją sėdinčią plepančią su šeimininkute. Ir Kristina, ir Laurą. Eleną visada randu žaidžiančią su vaikais. Visada! Vaikas ją pamatęs, tiesia ranks į ją ir bėga pas ją. Man tai parodo tik tai, kad vaikui ji gera.

Šis forumas tam ir yra, kad išreikštumėm savi pastebėjimus.
niekada nebuvau kelianti problemas ar išranki ir pretenzinga.
Ar reikli mane vadinat dėl to, jog noriu, kad vaikui po valgio būtų nuvalyta barzda? Uždėtas seilinukas? Aprengtas pilnai einant į lauką?

Prajuokinot!!!!!!
P.S. turbūt forumą skaito auklėtojos wink.gif jau kurį laiką vyksta pokyčiai.dėl ko skundžiausi anksčiau, į tai atkreiptas dėmesys.
Vaikas nebenori eit namo wink.gif)))
Papildyta:

Man rodos, kad jie turi veiklos. Dukart per savaitę sportuoja wink.gif muxika irgi vyksta. Vaikam patinka wink.gif o ir piešinukų randu. Plastelinu irgi gamino kamuoliukus bei grybukus. Knygutes skaito. Namais žaidžia su indukais wink.gif
Papildyta:

Man rodos, kad jie turi veiklos. Dukart per savaitę sportuoja wink.gif muxika irgi vyksta. Vaikam patinka wink.gif o ir piešinukų randu. Plastelinu irgi gamino kamuoliukus bei grybukus. Knygutes skaito. Namais žaidžia su indukais wink.gif

Atsiprašau dėl klaidų. Telefonu rašiau.

Beje, dėl pastabos mano požiūriui. Aš pilnai suprantu auklėtojų darbą. Bet jei visur auklėtojos tai daro. Ar čia išskirtinės teisės auklėtojoms? Vaikų priežiūra nėra svarbi? Dėl ko tuomet ligos, jei nuogos bambos ar neuždengtos ausys bei kaklai nėra svarbu?
Supratingumo palinkėčiau tai mamytei , kuriai aš priekabi pasirodžiau.

Vedžiau vaiką nuo rugsėjo į darželį labai optimistiškai nusiteikusi. Bet kas kart kažką pastebėjusi tik nurydavau. Nenorėjau vargint pastabomis. Po tėvų susirinkimo buvo nemažai nepatenkintų. Tai čia mes visi reiklūs ir nesupratingi?


Oi kaip jus suprantu! Pas mus panašiai pernai buvo - kiek ateini, tiek sėdi. Gerai, kad Kristina žiemos viduryje ilgam susirgo, tai atėjo superinė vaduojanti auklėtoja. Iš pat pirmos dienos vaikai su ja kaip su sava - nei ašarų, nei nenoro eiti į darželį neliko. O kiek veiklos... Gaila, kad turėjo išeiti į savo grupę. Dar tikėjomės pas ją papulti nuo rudens, bet paskyrė į kitą grupę. Susitinku dabar su mamom iš Pelėdžiukų grupės, tai neatsidžiaugia, kad Loreta jų vaikų auklėtoja. Bandysime į priešmokyklinę pas ją papulti, nes ten kiek girdėjau, labai daug norinčių. Kad daugiau tokių auklėtojų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loterija: 07 gruodžio 2014 - 11:40
Pas mus aukletojos veluoja i darba ,specialiai atrakintos grupes durys ,as negaliu palikti dukrytes vienos ,vakare turi lekti ,nes puse sesiu jau veda i budincia,nors grupes darbo laikas 7,30 -18hnes aukletojai toli atvaziuoti i darba,as galvoju turetu ieskotis arciau namu darbo jeigu nesugeba laiku buti darbe.
Atsakyti
QUOTE(klaudi2 @ 2014 12 07, 13:19)
Pas mus aukletojos veluoja i darba ,specialiai atrakintos grupes durys ,as negaliu palikti dukrytes vienos ,vakare turi lekti ,nes puse sesiu jau veda i budincia,nors grupes darbo laikas 7,30 -18hnes aukletojai toli atvaziuoti i darba,as galvoju turetu ieskotis arciau namu darbo jeigu nesugeba laiku buti darbe.

o kurioj grupej darbo laikas iki 18 val? nes musu tai iki 17.30 val
Atsakyti
QUOTE(aurimk @ 2014 12 07, 19:42)
o kurioj grupej darbo laikas iki 18 val? nes musu tai iki 17.30 val


Tai kad iki 18 val. niekas nedirba, tik prailgintos iki 19 val. Mums taip auklėtoja sakė, kad 17.30 veda vaikus į prailgintą.
Atsakyti
QUOTE(loterija @ 2014 12 07, 20:20)
Tai kad iki 18 val. niekas nedirba, tik prailgintos iki 19 val. Mums taip auklėtoja sakė, kad 17.30 veda vaikus į prailgintą.

tai ne tik aukletojos sake, bet ir ant grupes duru uzrasyta, gal ne ant visu, bet ant musu tai yra g.gif todel ir paklausiau, nes ejom nuo lopsiuko iki ikimokyklinuku, bet visose grupese buvo iki 17.30, tai idomu pasidare ax.gif
Atsakyti
Tikriausiai cia buvo kalbama ne apie si darzeli.
Atsakyti
Nuo kokio amziaus priima vaikus i sita darzeli
Atsakyti
Nuo 2 metu 4u.gif
Atsakyti
Kai prieš metus ieškojau info, tai buvo teigiama, kad "Kūlverstukas" priima nuo 1,5 metų. mano vaikui tiek ir buvo.
Atsakyti