Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava " Kūlverstukas"

Teveliai ,rasykite i svietimo skyriu ,tada tik reaguojama i trukumus.
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2014 10 17, 12:13)
unsure.gif bukit gera iesai ar per az parasykite grupes pavadinima,po 2 metu mano vaikas prades lankyt lopseli,noriu buti budri.
Papildyta:

Susiradau,kad apie Voveriuku grupe eina kalba,tai tuomet parasykit,kuri aukletoja tokia nemaloni,gal zymioji Elena g.gif
Taip,nuo pedagogu ir auklyciu kolektyo daug kas priklauso.Mano sunus nesipasakodao,nors kalbeti mokejo jau,bet noriai pradejo eit i darzeli,isejus tai pagarsejusiai auklytei,kur pries vaika smurtavo miego metu.Gal ten ir nebuvo taip,kaip ziniasklaida nupiese,toje seimoje buvo problemu,bet...kartais kai kuriems vaikams,kaip pz,mano uztenka ir pakelto balso,piktesnio zvilgsnio,kad nenoretu i darzeli eit ir naktim i lova slapintis pradetu...


...asmeniškai aš savo vaiką vedžiau į Voveriukus labai ilgai ir Elena mums buvo auklėtoja Nr.1, ji kaip močiutė visur suspėdavo, visus paguosdavo...
Vėliau perėjom į Kačiukus, čia išvis super auklėtojos, o nuo šio rugsėjo einam į visų išliaupsintą darželį "Šviesa" tai jame yra tragedija pilnąja ta žodžio prasme ir auklėtojų ir aplinkos ir tvarkos, bet kelio atgal jau nėra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2014 10 19, 20:48)
...asmeniškai aš savo vaiką vedžiau į Voveriukus labai ilgai ir Elena mums buvo auklėtoja Nr.1, ji kaip močiutė visur suspėdavo, visus paguosdavo...
Vėliau perėjom į Kačiukus, čia išvis super auklėtojos, o nuo šio rugsėjo einam į visų išliaupsintą darželį "Šviesa" tai jame yra tragedija pilnąja ta žodžio prasme ir auklėtojų ir aplinkos ir tvarkos, bet kelio atgal jau nėra  mirksiukas.gif

4u.gif dabar jau pradedu ne Elenos bijot,o kitos lopselio grupes aukletojos,bet mano vaikis dar mazas,dar gali viskas keistis...
Atsakyti
Įsiterpsiu jau kaip veteranė, vaiko, baigusio šį darželį, mama. Metus teko pabūti grupėje, kur dalį laiko dirbdavo ir auklėtoja Laura (ko gero, kalbama apie tą pačią). Tiesa, buvo ne lopšelio, o jau darželinukų grupė. Ničnieko blogo negalėčiau pasakyti, auklėtoja kaip auklėtoja, mano sūnus ją apskritai mėgo. Suprantu, kad vieniems vaikams auklėtoja gali tikti, kitiems - ne. Bet tiesiog kad jos bijotų? Kad kažkaip labai nemaloniai elgtųsi? To niekada nebuvo... Na, nebent žmogus per keletą metų pasikeitė charakteriu... Bet šiaip dėl šios auklėtojos neskubėčiau nerimauti. Gal tiesiog koks nemalonus incidentas buvo, gal vaikas ko išsigando, ar ką? Visko juk pasitaiko kartais. Ir tėvams labai baisu, jei vaikas pats papasakoti dar negali. Bet šiaip dar neskubėkit labai įsibauginti, pakalbėkit su kitais grupės tėvais. Jei ir jie tas pačias tendencijas pastebi - tada jau negerai. Bet jei ne - gal nereikėtų dar būgštauti? g.gif
Beje, o kas dabar direktorė? Maniškis iš darželio išėjo dar prie senosios...
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2014 10 19, 09:33)
Kiek girdėjau,direktorė bus kita. Kol kas nežinia kas. Skirs turbūt švietimo sk.
Man asmeniškai nelimpa ši. Daug kalbų,darbų nėra, nors..turbūt negali kažką daryt,nes laikinai yra. O senoji gal bijojo ką daryt,nes pensijoje buvo. Sėdėjo ir.stengėsi saugoti.savo kėdę,kad į pensiją neišvarytų.
Mes rinkomės dėl atstumo,kad netoli mums šis daržas, betmatau,kad padarėm didelę klaidą.
Taip, rinko po 10 lt + liepė kalną priemonių piešimo nupirkt, o kad pieštų..  g.gif
Lavinimo iš viso maža šioje grupėje.

Liūdna,kad taip yra ir tikrai abejoju ar kas čia keisis dar ne vienus metus.
Nebent kažkas iš tėvų skundą rašys ne direktorei,o pvz švietimo sk. Tada gal kas ir.sureaguos.


taip ir maniau, kad švietimas skirs kitą žmogų.
na, man asmeniškai direktorė maloni. Galbūt ne taip lengva pertvarkas daryt. Dar pamaniau, kodėl ji siūlo tėvams rašyt raštus skundus. Nes, matyt, jai neišeina va taip uš savęs skirt papeikimus ar statyt auklėtojas į vietą. Matyt reik pagrindo. o tėvai turi didžiausias galias smile.gif

Na, aš kai kol kas neturiu su kuo lygint, matau, kad lavina: piešia guašu dažnai, iš plastilino minko smile.gif

tas priemones, tai, matyt visur reik pirkt ) dar gerai, kad higienos prekių neliepė pirkt smile.gif šveitiklių visokių smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Julemama @ 2014 10 19, 17:45)
Teveliai ,rasykite i svietimo skyriu ,tada tik reaguojama i trukumus.


Direktorė prašė su problemom eiti tokia eiga: pirmiausia aiškintis su auklėtojomis, paskui eit pas ją smile.gif
o ne iš kart lėkt į švietimą smile.gif gal ir teisingai smile.gif ir mokyklose taip prašoma daryt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(...sara... @ 2014 10 19, 19:48)
...asmeniškai aš savo vaiką vedžiau į Voveriukus labai ilgai ir Elena mums buvo auklėtoja Nr.1, ji kaip močiutė visur suspėdavo, visus paguosdavo...
Vėliau perėjom į Kačiukus, čia išvis super auklėtojos, o nuo šio rugsėjo einam į visų išliaupsintą darželį "Šviesa" tai jame yra tragedija pilnąja ta žodžio prasme ir auklėtojų ir aplinkos ir tvarkos, bet kelio atgal jau nėra  mirksiukas.gif


vat pritariu, man Elena tikrai patinka smile.gif
kaip pirmas įspūdis keičiasi!!!!!! dieve dieve, kai ją pamačiau rugsėjo pirmą- vsio, pamaniau...... bet žiūriu, kad ji labai maloni, labai puikiai sugebanti elgtis su vaikais.

tačiau, priežiūros prasme, nežinau, kieno prašyt- bet seilinukų vaikai turi: tačiau rūbai būna šlapi. Įdedu daug merliukų, kad parišt ant kaklo saviškei, nuolat išbūna su tuo pačiu per visą dieną, o tas jau šlapias......
rankos šaltos, kartais bamba nuoga išėjus į lauką..... na gal vaikai mataruojasi daug, nežinau sad.gif kepurė užrišta, tačiau ausys visai neapgaubtos, laisvai taip užrišta.
kažkaip atmestinai visa tai...... norisi švarų vaiką pasiimt smile.gif aš apie veidą smile.gif
Atsakyti
na ka Voveriukai, gryzta tuoj jau ir Kristina doh.gif Baigesi jos ligos, vel bus susiraukusi ir nepatenkinta, kad atveda tevai vaikus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2014 10 22, 18:23)
na ka Voveriukai, gryzta tuoj jau ir Kristina  doh.gif Baigesi jos ligos, vel bus susiraukusi ir nepatenkinta, kad atveda tevai vaikus  doh.gif



OMG blink.gif va cia tai ne kokia zinia... reiskias vel maniskis 2 dienas darza palankes susirgs. Dar sia savaite ir kitos pradzioj nebus darze, o sugrizes ras piktaja aukletoja, vel serenados naktimis prasides... g.gif
Kas liecia Elena - as irgi galvojau, kad bus ne kas pirmom dienom, bet esu ja patenkinta - vaikai ja myli, ji su jais uzsiima, paguodzia jei kuris ima verkti.
Taciau su aukletojom grizus bus rimtas pokalbis del prieziuros stokos.
Atsakyti
QUOTE(svarelis888 @ 2014 10 22, 22:45)
OMG  blink.gif va cia tai ne kokia zinia... reiskias vel maniskis 2 dienas darza palankes susirgs. Dar sia savaite ir kitos pradzioj nebus darze, o sugrizes ras piktaja aukletoja, vel serenados naktimis prasides...  g.gif
Kas liecia Elena - as irgi galvojau, kad bus ne kas pirmom dienom, bet esu ja patenkinta  - vaikai ja myli, ji su jais uzsiima, paguodzia jei kuris ima verkti.
Taciau su aukletojom grizus bus rimtas pokalbis del prieziuros stokos.

Labai mazai vaiku lanko dabar. Ir jausmas, kad jos del to blogai jauciasi, nes meluoja, sako, kad vaiku daugiau yra, tik na kazkur zaidzia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Idomu kur jau jie gali but taip sulinde ?? lotuliukas.gif
Kitose maziu grupese daug daugiau vaiku. Persasi isvada, kad ne del ligu sitoje grupeje tiek mazai lankanciu.
Tik nelabai suprantu ka jie veikia ? Panasu, kad uzsiemimu nevyksta jokiu. Gal piesia karta i savaite, bet ka veikia kitomis dienomis visai nesuprantama. Turbut kiekvienas uzsiima pats su savim. Direktore kalbejo apie muzikos uzsiemimus pas juos grupese, bet.....Gal kad ju tiek mazai.... g.gif Bet tikrai negali taip but, kad vaikai patys tiik zaistu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pupsikele @ 2014 10 20, 19:07)
taip ir maniau, kad švietimas skirs kitą žmogų.
na, man asmeniškai direktorė maloni. Galbūt ne taip lengva pertvarkas daryt. Dar pamaniau, kodėl ji siūlo tėvams rašyt raštus skundus. Nes, matyt, jai neišeina va taip uš savęs skirt papeikimus ar statyt auklėtojas į vietą. Matyt reik pagrindo. o tėvai turi didžiausias galias smile.gif

Na, aš kai kol kas neturiu su kuo lygint, matau, kad lavina: piešia guašu dažnai, iš plastilino minko smile.gif

tas priemones, tai, matyt visur reik pirkt ) dar gerai, kad higienos prekių neliepė pirkt smile.gif šveitiklių visokių smile.gif
Papildyta:
Direktorė prašė su problemom eiti tokia eiga: pirmiausia aiškintis su auklėtojomis, paskui eit pas ją smile.gif
o ne iš kart lėkt į švietimą smile.gif gal ir teisingai smile.gif ir mokyklose taip prašoma daryt biggrin.gif
Papildyta:
vat pritariu, man Elena tikrai patinka smile.gif
kaip pirmas įspūdis keičiasi!!!!!! dieve dieve, kai ją pamačiau rugsėjo pirmą- vsio, pamaniau...... bet žiūriu, kad ji labai maloni, labai puikiai sugebanti elgtis su vaikais.

tačiau, priežiūros prasme, nežinau, kieno prašyt- bet seilinukų vaikai turi: tačiau rūbai būna šlapi. Įdedu daug merliukų, kad parišt ant kaklo saviškei, nuolat išbūna su tuo pačiu per visą dieną, o tas jau šlapias......
rankos šaltos, kartais bamba nuoga išėjus į lauką..... na gal vaikai mataruojasi daug, nežinau sad.gif kepurė užrišta, tačiau ausys visai neapgaubtos, laisvai taip užrišta.
kažkaip atmestinai visa tai...... norisi švarų vaiką pasiimt smile.gif aš apie veidą smile.gif

Labai keista skaityti tokias mintis sios mamytes.Labai jau reikli sakyciau. Ar namuose jusu vaikas niekada neissiterlina bei nesuslampa?? As uzjauciu darzelio darbuotojas. Aukletoja ugdo, moko, ivairiapusiskai lavina. stebi, pildo kruvas popieriu, kuria projektus it t.t. ir t.t...Jus isivaizduojat , kad ji dar turi laiko 20 vaiku patikrint bamba ar ne nuoga ir dar pagal jus nupraust kiekviena ir pan???? atsipeikekit viena karta...pasisamdykit aukle uz 1500 lt ir tuomet reikalaukit tokiu dalyku. Linkiu supratingumo jums:)
Atsakyti
QUOTE(organzza @ 2014 10 23, 13:09)
Labai keista  skaityti tokias mintis sios mamytes.Labai jau reikli sakyciau. Ar namuose jusu vaikas niekada neissiterlina bei nesuslampa?? As uzjauciu darzelio darbuotojas. Aukletoja ugdo, moko, ivairiapusiskai lavina. stebi, pildo kruvas popieriu, kuria projektus it t.t. ir t.t...Jus isivaizduojat , kad ji dar turi laiko 20 vaiku patikrint bamba ar ne nuoga ir dar pagal jus nupraust kiekviena ir pan???? atsipeikekit viena karta...pasisamdykit aukle uz 1500 lt ir tuomet reikalaukit tokiu dalyku. Linkiu supratingumo jums:)

Tai kad grupėje 3-4 vaikai būna,tai ar jų irgi neįmanoma pažiūrėti ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2014 10 23, 13:26)
Tai kad grupėje 3-4 vaikai būna,tai ar jų irgi neįmanoma pažiūrėti ? biggrin.gif

3- 4 tai normaliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(organzza @ 2014 10 23, 15:20)
3- 4 tai normaliai  smile.gif

tiek ju buna nuo rugsejo menesio grupeje. Ne 15, kaip priklauso. Jei butu 15, sakyciau, kad sunku aukletojoms, bet toki kieki, kiek ju buna tikrai galima labai gerai priziuret. Svarbu butu meile vaikams ir noras su jais dirbt. smile.gif
Atsakyti