Įkraunama...
Įkraunama...

Gražios moterys valdo pasaulį..

As manau grazios moterys valdo pasauli. Juk jos savo groziu pasiekti gali viska ko tik uzsigeidzia smile.gif
Atsakyti
Pasauli valdo vyrai. O vat juos - valdo grazios moterys. Bet vien grozis be charakterio yra niekas. Grozi sukuria ne tik isvaizda bet charizma. O ja turi tikrai ne kiekviena is pirmo zvilgsnio graziai atrodanti moteris.

Beje jeigu ziurejot antradieni rodyta laida "Nuo...iki" tai turbut matet, kad pripazintos grazuoles tokios kaip mis pasaulis ir pan, yra pasidariusios po 11 plastiniu operaciju, vargu ar tai jau galim vadint groziu, greiciau geru chirurgo darbu. Na aisku jeigu laimi toki konkursa, tai kelias i milijonieriaus sirdi(arba bent jau lova) atviras, taciau ar tai mes vadinam "pasaulio valdymu" schmoll.gif ?

Manau, kad visiskai neteisinga, nors niekas nepaneigs, jog tai tiesa, kad grazios merginos turi daugiau sansu gyvenime apskritai. I grazius zmones krypsta demesys, todel grazus zmones turi viena didziuli pliusa pries negrazius(dazniausiai) jie gali rinktis, kai tuo tarpu negrazus, dazniausiai nelabai gali( na cia kalbu apie partnerius)...

Atsakyti
Tik gražios akytės aišku nieko nereiškia jei nemoki jomis pasinaudoti, bet kartu jei ir jei moki naudotis, bet neturi tų gražių akyčių tai sunku.. Mano nuomone, kvailos gražuolės išteka už visokių neiaiškių verslininkų ar panašiai ir ramiai gyvena namų šeimininkės-gražuolės gyvenimą ir jaučiasi laimingos, nes jos kvailos, daugiau nieko ir nereikia..
O visos turim pripažinti kad akivaizdu, jog gražuolė+protinga yra geriau nei tik protinga mirksiukas.gif o valdo ne tik jos, yra ir negražių valdančių moterų, turinčių savo firmas, politikuojančių ar dar kokių..

ir visiškai nesutinku su tų pasakymais kurios sako, kad gražioms nepavydi, nes jų vidus tuščias - totali nesąmonė, nesakau, pilna tokų kurios tikrai tuščios kaip kibirai, bet jei graži tai nereiškia kad tuščia.. įvairiausi gyvenimo posūkiai gali 'pilnai' suformuoti ir gražuolę, gražuolė gali būti pilnesnė nei bet kuri baidyklė, nes dar ta baidyklė galbūt nuo ryto pradeda kimšt bandeles, nes jai liūdna kad ji stora, po darbo iškart maut namo ir žiūrėt serialus, nes bijo išlįst į viešumą ir žiūrėdama į chosė mariją įsivaizduoja jį savo glėbyje, ir visąlaik galvot tik apie save - kokia ji nelaiminga.. kartais negražūs žmonės būna daug tuštesni..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo princesyte: 02 kovo 2007 - 14:34
zinot mergyckos ka as jum pasakysiu, pasauly is tiesu valdo protingi zmones:)) o jai kalban apie isvaizda, tai kas be ko , visiem aisku kad pirmauja grozis:)
Atsakyti
QUOTE(milenna @ 2007 03 01, 23:55)
n grazus zmogus musu visuomenje daznaj yra menkinamas,ypac is moteru puses tai galiu pastebeti. Taip yra del pavydo,cia aisku visiems.



Matai nebutinai pavydas viska lemia, nes grozis labai subjektyvus dalykas visgi ir negalima sakyti, kad jei visu pripazinta grazuole tau yra negrazi tai tu jai pavydi smile.gif Apskritai apie toki dalyka kaip grozis labai sunku diskutuoti, nes labai lengvai gali ivykti nesusipratimas.Neveltui S.Egziuperi rashe: "Kalba - nesusipratimu shaltinis" smile.gif

QUOTE(Levereti @ 2007 03 02, 15:01)
Pasauli valdo vyrai. O vat juos - valdo grazios moterys. Bet vien grozis be charakterio yra niekas. Grozi sukuria ne tik isvaizda bet charizma. O ja turi tikrai ne kiekviena is pirmo zvilgsnio graziai atrodanti moteris.




Mano manymu grozis be charizmos tikrai mazai ka reishkia, nes charizma duoda beprotishkai daug.Teko man sutikti pora tokiu merginu/moteru, kurios paziurejus tikrai neatrode grazios ar net zavios, bet pabendravus pakeiciau nuomone ir pati stebejausi, kad tokio tipazo moteris man gali buti grazi smile.gif O shiaip straipsni kazkur teko skaityti, kad grazus zmones gauna geresnius darbus, jiems mokami didesni atlyginimai uz ta pati darba nei negraziems ar tai simpatishkiems zmonems smile.gif


Kazas rashe dar, kad kiekviena moteris sau yra grazi, tai manau, kad tai nesamone lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 11 kovo 2007 - 01:26
o as pritariu Levereti-pasauli valdo vyrai bet tuos vyrus -moterys... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vivina: 28 kovo 2007 - 22:08
pasauli valdo GRAZIOS MOTERYS 4u.gif ir ne kitajp. Pasauli valdo GROZIS... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(milenna @ 2007 03 29, 23:35)
pasauli valdo GRAZIOS MOTERYS  4u.gif  ir ne kitajp. Pasauli valdo GROZIS...  blush2.gif



Radau tavo pasisakymuose prieshpriesha mirksiukas.gif sakai, kad jei moteris ant grazios moters sako, kad ji negrazi tai jai pavydi smile.gif Dabar kaip tik ziurinejau tema "Grazi moteris" ir uzkliuvo tavo pritarimas teiginiui, kad nei monika beluci nei penelope cruz negrazios,bet jei tektu viena blogybe rinktis tai mazesne butu monica.Nezinau kaip del penelopes, bet monica beluci tai tikrai yra pripazinta viena graziausiu pasaulio moteruir ne vienerius metus, tai taip isheina, kad tu sutikdama su teiginiu, kad ji tau negrazi jai pavydi? smile.gif


Zinau, kad prasides vel ta kvaila diskusija apie nieka, bet priesh teigdama kanors pasiziurek ar pacios zodziai/veiksmai neprieshtarauja teiginiams mirksiukas.gif 4u.gif

O shiaip ash sutinku su teiginiu,kad pasauli valdo grozis smile.gif
Atsakyti
Pasaulį valdo vyrai, o juos valdo gudrios moterys. Grožis, be gudrumo, proto, apsukrumo, tai tik tuščiagalvė barbė, kaži, ar tokia gali ką pavaldyti? Tuščiagalves superines gražuoles dažniau matom ne valdančias pasaulį, o verkiančias kaip prie suskilusios geldos, dėl savo klaidų. hah.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2007 03 29, 22:41)
Zinau, kad prasides vel ta kvaila diskusija apie nieka, bet priesh teigdama kanors pasiziurek ar pacios zodziai/veiksmai neprieshtarauja  teiginiams  mirksiukas.gif  4u.gif

Cia zinai, blondine galvoja , o plaukai tamseja...user posted image
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 03 29, 23:19)
Cia zinai, blondine galvoja , o plaukai tamseja...user posted image

cia tu apie save? lotuliukas.gif man nereikia niekam irodineti kad esu grazi lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(GinCherry @ 2007 03 29, 22:41)
Radau tavo pasisakymuose prieshpriesha  mirksiukas.gif sakai, kad jei moteris ant grazios moters sako, kad ji negrazi tai jai pavydi smile.gif Dabar kaip tik ziurinejau tema "Grazi moteris" ir uzkliuvo tavo pritarimas teiginiui, kad nei monika beluci nei penelope cruz  negrazios,bet jei tektu viena blogybe rinktis tai mazesne butu monica.Nezinau kaip del penelopes, bet monica beluci tai tikrai yra pripazinta viena graziausiu pasaulio moteruir ne vienerius metus, tai taip isheina, kad tu sutikdama su teiginiu, kad ji tau negrazi jai pavydi? smile.gif
Zinau, kad prasides vel ta kvaila diskusija apie nieka, bet priesh teigdama kanors pasiziurek ar pacios zodziai/veiksmai neprieshtarauja  teiginiams  mirksiukas.gif  4u.gif

O shiaip ash sutinku su teiginiu,kad pasauli valdo grozis smile.gif

bet ka man daryti kad man ji negrazi? P.Anderson kazkada buvo isrinkta sexualiausia moterim,gal ir graziausia.Va ji man grazi. O beluci man negrazi,bet as ne ta turejau omeny.Mataj,siame forume yra zmoniu turinciu sveiatos problemu ir pavydinciukad neatrodo grazios doh.gif tada prasideda kitu puolimas norint save pateisinti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(milenna @ 2007 03 30, 00:56)
cia tu apie save?  lotuliukas.gif  man nereikia niekam irodineti kad esu grazi  lotuliukas.gif
Papildyta:

bet ka man daryti kad man ji negrazi? P.Anderson kazkada buvo isrinkta sexualiausia moterim,gal ir graziausia.Va ji man grazi. O beluci man negrazi,bet as ne ta turejau omeny.Mataj,siame forume yra zmoniu turinciu sveiatos problemu ir pavydinciukad neatrodo grazios  doh.gif  tada prasideda kitu puolimas norint save pateisinti  lotuliukas.gif



na Monicą Beluci man graži, Penelopė ir graži, bet jos pasaulio nevaldo, gal formuoja, tam tikrus moteriško grožio supratimo kanonus, kaip ir kitos žvaigždės ir žvaigždutės, manekenės ar Miss konkursų lauretės, bet nei viena nevaldo pasaulio,
galima sakyt sava prasme pasaulį valdė Egipto karalienė Kleopatra, bet dabar sakoma, kad nebuvo ji gražuolė, buvo protinga, gudri ir charizmatiška asmenybė...
kas dar pas mus unt žemelės valdovės nu g.gif Anglijos karalienė Elžbieta, na elegantiška moteris, bet valdžią nors ir simbolinę tik ji paveldėjo
user posted image

ukrainietė Julia Timoshenko man graži, gal kam ir negraži, bet ji valdžios moteris
user posted image

lenkaitė Marie Curie, pirmoji moteris gavusi nobelio premiją, kažkuria prasme suvaldžius pasaulio ir gamtos duodamas dovanas mums, bet ar ji labai graži g.gif man simpatiška
user posted image

labai daug moterų būtų galima rast, kurios pasauliui žinomos, ne dėl to kad jų kojos iki pažastų ir garsėja kaip gražuolės, bet tokių kurios 100 procentų atsakytų į temą, kad gražios moterys valdo pasaulį ir valdo jį pačios, o ne stovėdamos už tariamų, kažkokių vyrų nugarų, čia labiau primena, dietą, kuri prasidės vis nuo kito pirmadienio cool.gif


Atsakyti