Įkraunama...
Įkraunama...

Gražios moterys valdo pasaulį..

QUOTE(mylimuke @ 2007 07 30, 13:31)
O tu man pasakyk, kas is to? blink.gif  Kai visi pamatys,kad po grazuoles kauke nieko nera, tai toji bus verta tiek, kiek negrazi ir neprotinga.
Na,nebent grazi ir neprotinga butu reikalinga kokiam turtuoliukui kaip aksesuaras prie naujausio ferario, bet tai jau as cia laikau kaip minusa, o ne kaip pliusa  g.gif


oi, tik nereikia bigsmile.gif
grožis visais laikais buvo vertybė. Kodėl Jūs jį taip nuvertinat? Ir Antikoj grožis buvo siekiamybė (pažiūrėkit kad ir į skulptūrų proporcingumą) ir šiais laikais grožis yra siekiamybė. Tik jau nereikia kalbėt apie aksesuarus prie ferario. Grožiu galima pasinaudot labai daug kur. Grožio mes siekiame visur kur tik įmanoma: kine, dailėje, drabužiuose ir t.t. ir t.t.. mes pirmenybę teikiam tam, kas mūsų akiai gražu.

Koks žmogus yra protingas? Kaip Jūs įvardinate protingą žmogų? Tai tas, kuris sugeba pašnekėt bendromis temomis? Ar tas kurio IQ prasideda nuo 125?
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2007 07 30, 12:48)
oi, tik nereikia bigsmile.gif 
grožis visais laikais buvo vertybė. Kodėl Jūs jį taip nuvertinat? Ir Antikoj grožis buvo siekiamybė (pažiūrėkit kad ir į skulptūrų proporcingumą) ir šiais laikais grožis yra siekiamybė. Tik jau nereikia kalbėt apie aksesuarus prie ferario. Grožiu galima pasinaudot labai daug kur. Grožio mes siekiame visur kur tik įmanoma: kine, dailėje, drabužiuose ir t.t. ir t.t.. mes pirmenybę teikiam tam, kas mūsų akiai gražu.

Koks žmogus yra protingas? Kaip Jūs įvardinate protingą žmogų? Tai tas, kuris sugeba pašnekėt bendromis temomis? Ar tas kurio IQ prasideda nuo 125?


As grozio nenuvertinu, tik sakau, kad VIEN TIK GROZIS yra nieko vertas (asmeniskai man). Taip, dailej ir dizaine gal ir siekiam grozio, tobulybes, bet juk is ju nereikalaujam proto. Galu gale, argi nori save sutapatinti su suknele ar paveikslu? Is tokio grozio kulto greit pavirsim daiktais, o ne zmonemis. Beje, Antikoje taip pat nebuvo garbinamas tik grozis, o grozio ir proto harmonija.
Atsakyti
o tik ar ne televizija (jei tiksliau- kinas) suformavo tą gražios kvailos blondinės įvaizdį? Tiesiog aš nesu sutikus ypatingai kvailų žmonių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2007 07 30, 13:16)
o tik ar ne televizija (jei tiksliau- kinas) suformavo tą gražios kvailos blondinės įvaizdį? Tiesiog aš nesu sutikus ypatingai kvailų žmonių  g.gif


Tuoj pradesiu galvot, kad tu esi viena is ju doh.gif (tik neisizeisk). As gi nesakau,kad jei zmogus grazus, tai butinai bus kvailas. Man kvaila tai, kad zmones kartais grozi isaukstina neatsizvelgdami i prota, o manau svarbu, kad butu ir tas, ir tas.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 07 30, 14:24)
Tuoj pradesiu galvot, kad tu esi viena is ju  doh.gif  (tik neisizeisk).



lotuliukas.gif

QUOTE(mylimuke @ 2007 07 30, 14:24)
As gi nesakau,kad jei zmogus grazus, tai butinai bus kvailas. Man kvaila tai, kad zmones kartais grozi isaukstina neatsizvelgdami i prota, o manau svarbu, kad butu ir tas, ir tas.



tai aš ir nesakau, kad protas nesvarbu. Bet jūs paskaitykit šią diskusiją nuo pradžių. Visur pagrindinis palyginimas (net ir jūsų postuose) graži bet kvaila ir negraži bet protinga. Aš manau, kad dauguma kaip 'protingą' žmgų ( o juk dauguma čia save priskiria prie protingų) įvardina tokį, kuris geba pabendraut bendromis temomis, ar pafilosofuot apie a la dievą ir pasaulį. Tai gali daug kas doh.gif ir grožis šiuo atveju yra labai teigiamas bruožas.
Žinoma, jei jūs kalbat apie kitokį protingumą- kai moteris yra mokslininkė ir pretenduoja į Nobelio premiją, tada jo, labiau norėčiau būt protinga. Tada sukurčiau ką nors įspūdingo, susikraučiau kapitalą ir pasidaryčiau plastinę operaciją
(čia juokauju jei ką).
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 07 29, 16:35)
Tai vis tik kaip ten yra? mirksiukas.gif



Taigi sakiau - VIEN grožis nieko nereiškia. Protinga moteris mokės panaudot tą savo grožį teisinga linkme rolleyes.gif


Kas yra protingas žmogus? Oj labai sunku pasakyti iš tikrųjų, bet šiaip apie tai galima spręsti iš žmogaus manierų, elgesio, galų gale pokalbių temų... Aš asmeniškai tikrai pažįstu kelias moteris, kurios idealiai atitinka televizijos blondinių suformuotą įvaizdį smile.gif
Atsakyti
savo grožiu pasinaudot pilnai užtenka gudrumo ir apsukrumo. tam proto nereik smile.gif o va, žmogus gali būti ir gražus, ir protingas, tačiau neapsukrus. nu ir ką - tas grožis liks nepanaudotas siekiant naudos. biggrin.gif o jeigu nekalbant apie naudą, nu tai vis tiek gražus yra gražus. o gražius dalykus visi mėgsta. kitaip nebūtų čia tokių temų, kur visos deda nuotraukas gražių žmonių ir dūsauja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2007 07 30, 12:48)
Grožiu galima pasinaudot labai daug kur. Grožio mes siekiame visur kur tik įmanoma: kine, dailėje, drabužiuose ir t.t. ir t.t.. mes pirmenybę teikiam tam, kas mūsų akiai gražu.



Tai būtent smile.gif Grožį mes galime panaudot daug kur tik turėdamos bent kiek protelio. Mano akimis, vien tik grožis irgi yra nepakankamas. Ir tik tos gražios moterys valdo pasaulį, kurios yra toli gražu nekvailos, o savo išvaizdą panaudoja kaip priemonė ax.gif
Atsakyti
Grazi moteris visa gyvenima turi teisintis,kam ji grazi ir turi papildomai irodineti,kad ji protinga ir dar papildomai ypatingai irodineti,kad ji rimta,istikima ir prieraisi
Negrazi moteris,neturinti vyro-tai priimtina ir normalu,grazi moteris ,neturinti vyro-tai ,,isranki" ir su kitokiom etiketem
Grazi moteris,norinti susipazinti ,turi isklausyti,kad negali buti,kad ji nieko neturi.
Bet siaip,eiline diena,tvarkant kokius reikalus ar panasiai,jei tai siejasi su vyrais,gal toms grazioms kartais ir buna kokiu nuolaidu
Ir dar.Negrazi,salyginai ,zinoma,negrazi moteris,gali ivairiais dievo ir kosmetikos duotais budais save pagrazinti ir suspindeti visomis grozio spalvomis:),o jei dievas tau dave sviesius plaukus ir melynas akis..sveika zuvus,blondine busi ir busi:)))
O siaip tai svarbiausia,kad butume laimingos:)
Atsakyti
Studija,parasei taip,kad turiu rimtu itarimu jog esi grazi ir nekvaila smile.gif
Atsakyti
nezinau:),bet teisintis ir irodineti teko gyvenime daugybe kartu:)
Bet siuo metu jau esu laiminga:)
Atsakyti
Aš tai galėčiau pasakyti, kad visiems grožis yra skirtingas. Vieniem gražu juodaplaukė aukštaūgė manikenė, o kitiem blondinė katik išėjusi iš soliarumo...ir t.t.
Labiausiai įvertini žmogų, kai jis žiūri ne tiek į įšorę, kiek į vidų... 4u.gif
Atsakyti