Įkraunama...
Įkraunama...

Gražios moterys valdo pasaulį..

As manau, kad moteris nelaimingos buna tik del savo charakterio ypatumu, o grozis dar nei vienai nepakenke...
Grozis visada ir visur bus pliusas, aisku ne visada uztenka sito vieno pliuso-kartais prireikia ir kitu rolleyes.gif
Atsakyti
Svetima bet sutik ,kad vyrai graziu moteru bijo... wub.gif
Atsakyti
as vis delto tikiu likimu smile.gif nepabegsi vistiek.ka likimas duos ta ir turesi
Atsakyti
va pvz. mano mama buvo labai grazi, kai ji eidavo gatve visi atsisukdavo, bet man ji buvo mama ir as jos grozi suvokiau kitaip smile.gif
o del pasaulio valdymo galiu pasakyti tiek, kad grazi savimi pasitikinti moteris ,labai greitai gali ikalbeti vyra ar kita moteri padaryti ar nedaryti kazko, tuo tarpu i nesimpatiska, nes negraziu moteru nera,zmogus gali net demeso nekreipti sad.gif
Atsakyti
paskaicius prisiminiau grazuoles, arba mis kad ir Lietuvos - retai kuri laimingai gyvena (cia apie seimynini gyvenima, gal karjeroj joms ir sekasi). kad ir sita is Baro, nu neprisimenu vardo, irgi buvusi grazuole, o susidejo su nusikalteliu ir t.t.
dar paimkim is Holivudo pavyzdziu - Pamela, tipiska sexuali blondine, del kurios vyrai (aisku ne visi) varvina seile - vyras museika, uzkrete hepatitu ir t.t.
dar galeciau vardinti ir vardinti...
bet vistiek maloniau buti grazia, nei atvirksciai tongue.gif juk del to ir dazomes, tvarkomes plaukus, sportuojam ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Vega @ 2004 07 03, 23:55)

Tik nepakankamai  protingi ir  ishsilavine  vyrai  bijo  protingu  moteru. Kad neapsijuoktu. smartass.gif


Aukso zodziai thumbup.gif
Atsakyti
Asmeniskai man moterys, kurios manosi esancios grazuoles ir tuo didziuojasi, yra juokingos. Dar juokingos moterys, kurios didziaja dali savo laiko investuoja i grozi. Juk nuo to kencia protas...
Apskritai grozis yra beveik niekas. Svarbu negimti bjauriam, o visa kita padaro vidine chrarizma.
( cia is serijos ka turiu to nevertinu laugh.gif laugh.gif laugh.gif )
Atsakyti
Grazi boba yra geriau negu negrazi boba, na kas cia per gincai? Nemaciau nei vienos, kuri noretu buti negrazesne, nes jai, mat, graziai gyvenimas nelaimingas... biggrin.gif

Stai, pvz. as. Esu visai laiminga, nors, sakyciau, ne prie negraziuju, netgi atvirksciai. Esu reto grozio moteris, tiesiog kerincio. Avatare viskas matosi! Apsikakot galima, kazkodel dauguma taip ir padaro... Na, as cia graziai isejus, mat esu dar ir fotogeniska blush-anim-cl.gif Mano labai grazios akys, kerinti sypsena ir nuostabi veido spalva... Sukuosena elegantiska... Ir charizma net paveikslely matosi, kas gi galetu mano groziui atsispirti, a? biggrin.gif Tokia stai as, lygiuokites i mane thumbup.gif

Ir dar kukli labai rolleyes.gif
Atsakyti
O kas yra moters grozis? Visos mes esam grazios, tik reikia ta moket parodyt. Kiekviena kaska turim grazaus. Jei ne isvaizda, tai gal musu grazus balsas, elegantiski judesiai... Nera nei vienos moters, be kokio nors ypatingo grozio. Mokekim dziaugtis savimi! Isvaizda - ne pats svarbiausias dalykas gyvenime. Svarbiau yra vidine jega, energija ir aisku - asmenybe!
Atsakyti
O as daba dar pagalvojau, kad ko gero labai smagu yra galvoti, kad grazios moterys - nelaimingos. Nes tada visais gyvenimo atvejais gali save guost. Pvz. esi nelaiminga - sakai sau - na ir kas, uztat, logiskai mastant, as labai grazi smile.gif O nesi grazi - o man ir nereikia, uztai as laiminga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2004 12 29, 20:24)
Grazi boba yra geriau negu negrazi boba, na kas cia per gincai? Nemaciau nei vienos, kuri noretu buti negrazesne, nes jai, mat, graziai gyvenimas nelaimingas... biggrin.gif

Stai, pvz. as. Esu visai laiminga, nors, sakyciau, ne prie negraziuju, netgi atvirksciai. Esu reto grozio moteris, tiesiog kerincio. Avatare viskas matosi! Apsikakot galima, kazkodel dauguma taip ir padaro... Na, as cia graziai isejus, mat esu dar ir fotogeniska blush-anim-cl.gif  Mano labai grazios akys, kerinti sypsena ir nuostabi veido spalva... Sukuosena elegantiska... Ir charizma net paveikslely matosi, kas gi galetu mano groziui atsispirti, a? biggrin.gif Tokia stai as, lygiuokites i mane  thumbup.gif

Ir dar kukli labai rolleyes.gif


Noa, tu gi nebuvai tokia grazi anksciau... Matyt, plastine operacija pasidarei...
megalol.gif megalol.gif megalol.gif
Atsakyti
Man pvz. Pamela Anderson labai jau toli iki grozio idealo. Nu nepatinka ji man. tongue.gif
Uz tai as sau visai kaip ir nieko blush-anim-cl.gif laugh.gif bet kaip as galiu valdyt pasauli jei nesuvaldau savo vyro
O apskritai ka reiskia valdyti???
Atsakyti