Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

Pritariu zuzanėlei. Labai ačiū peliukui už gražius namučius ir nuorodą į juos 4u.gif
Atsakyti
Zuzanėlė Pirmą kartą girdžiu unsure.gif Kokia čia akcija? unsure.gif

mes bandysim dalyvaut akcijoje www.nedelsk.lt tūkstatantis gervelių. Pasiūlymą gavom iš visuomenės sveikatos centro.... vaikams labai patiko...
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2012 01 27, 22:23)
Sveikos, mane taip pat labai džiugina tokia graži už lango, tik va šalčių aš visai nelaukiu. Vis tas nerimas, ar užsives mašiniukas, ar laiku darbą pasieksiu. Pas mus daugelį mokinukų atveža tėvai, tad atostogos nenusimato  verysad.gif .

Mano ta pati problema g.gif
Na o mokyklą dažniausiai per šalčius pasiekia tie, kurie toliausiai gyvena ir niekas jų neatveža doh.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2012 01 27, 20:23)


Turiu prašymą: pirmąjame pašte skiltyje mano kontaktai susirašykite savo el pašto ardesą ir nicą. Nes dabar info apie naują temą išsiunčiau visiems kada nors, ką nors siuntusiems į šį paštą  lotuliukas.gif.

As nerandu Mano kontaktaipaste doh.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2012 01 27, 21:37)
As nerandu Mano kontaktaipaste doh.gif

Ups Mano adresatai
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2012 01 27, 20:39)
Ups Mano adresatai

Jetau kokia as ziopla, ir to nerandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2012 01 27, 22:40)
Jetau kokia as ziopla, ir to nerandu verysad.gif

jungiuosi prie ziopliu blush2.gif ir as nerandu doh.gif
Atsakyti
RADAU!!!!!!!!!!!!
Papildyta:
QUOTE(elimak7 @ 2012 01 27, 20:42)
jungiuosi prie ziopliu  blush2.gif ir as nerandu doh.gif

Spausk El.pastas--- kontaktai-----naujas adresatas biggrin.gif
Atsakyti
Reikia pasirinkti mygtuką KONTAKTAI (kai prisijungiate prie viršutiniame kairiąjame kampe būna parašyta EL. PAŠTAS, spaudžiate ant jo ir atsiranda pasirinkimas el. paštas, kontaktai ir užduotys).

Mano adresatuose spaudžiate pridėti prie mano adresatai.

Gal dabar jau aiškiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 27 sausio 2012 - 20:46
QUOTE(staben @ 2012 01 27, 20:35)
mes bandysim dalyvaut akcijoje www.nedelsk.lt tūkstatantis gervelių. Pasiūlymą gavom iš visuomenės sveikatos centro.... vaikams labai patiko...


DĖKUI už gražius namučius 4u.gif .
Tik pro langą žiūrint galima grožėtis tokiu vaizdu, tačiau jei reikia eiti, o ypač jei reikia važiuoti į darbą ir kai spaudžia toks šaltukas, tada ir naktį negaliu ramiai pamiegot vis galvoju ar mašina užsives, ar nuvažiuosi iki darbo. Vargelio pridaro ta žiema doh.gif
O kažin kada pradidėjo ta akcija, ar kuri nors mokykla jau gavo to popieriaus iš kurio lankstomos tos gervės? g.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2012 01 27, 22:45)
RADAU!!!!!!!!!!!!
Papildyta:

Spausk El.pastas--- kontaktai-----naujas adresatas biggrin.gif

Aciuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2012 01 27, 22:45)
Reikia pasirinkti mygtuką KONTAKTAI (kai prisijungiate prie viršutiniame kairiąjame kampe būna parašyta EL. PAŠTAS, spaudžiate ant jo ir atsiranda pasirinkimas el. paštas, kontaktai ir užduotys).

Mano adresatuose spaudžiate pridėti prie mano adresatai.

Gal dabar jau aiškiau  lotuliukas.gif


O jei aš savęs nerandu... Kaip pridėti? g.gif
Jau pridėjau thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Vilsonyte @ 2012 01 27, 22:48)
  O kažin kada pradidėjo ta akcija, ar kuri nors mokykla jau gavo to popieriaus iš kurio lankstomos tos gervės? g.gif

O kur galima apie ją paskaityti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 27 sausio 2012 - 20:54