Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

http://www.nedelsk.lt/apie-akcija/ Čia visa informacija
4u.gif
Atsakyti
[quote=22peliukas22,2012 01 27, 20:23]
Pas mus daugelį mokinukų atveža tėvai, tad atostogos nenusimato verysad.gif .

Na, jei esant 20 laipsnių šalčio pamokos nevyksta, tai ko ten vežt vaikiukus į tą mokyklą lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet ir pas mus taip pat, o be to kiti net termometro neturi, tai ateina keli vaikai ir "atostogos nuplaukia" lotuliukas.gif
Atsakyti
ačiū Vilsonytei už pagalbą smile.gif
Popierius dar tebekeliauja, o akcijos pradia jei neklystu nuo vasario 1. Info rasite būtenet tame puslapyje.
Atsakyti

Tas ir yra, kad tėvai veža į mokyklą, nekreipdami kiek šalčio. Vis tas noras, kad vaikai kuo daugiau išmoktų... O klasėje paskui sėdi keli vaikai, pamokos nevyksta, nieko naujo nesimokom, išleisti negalima, o tėvai pasiimti irgi neatvažiuoja, nes jau darbuose. Taip ir tempi laiką... Paskui išleidi pamokų laikui pasibaigus ir vis galvoji, ar tas vaikas sėkmingai pasiekė namus, nes lauke vis dar didelis šaltis... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 27 sausio 2012 - 21:28
Sveikutės. Kokie gražūs namučiai thumbup.gif Aš niekaip neturiu laiko paplepėti blush2.gif
To darbo per akis, rytoj, nors ir šeštadienis, einu į darbą. Pirmokus priiminėsime, nors dar ir ankstoka, bet taip nusprendė valdžia. Aš taip pat dirbu su ketvirtokais, bet šimtadienio niekados nedarydavau, net nežinau kada jis turėtų būti ax.gif Tai visai nebloga mintis, gal kas darė galėtų pasidalinti mintimis, ar vaikams patinka.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 01 27, 20:36)

Na o mokyklą dažniausiai per šalčius pasiekia tie, kurie toliausiai gyvena ir niekas jų neatveža doh.gif

drinks_cheers.gif pas mus irgi taip buna doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labukas, ačiū, peliuk, už naujus namučius. Labai malonu gauti naują adresą į paštą, nereik niekur klaidžiot, labai ačiū.
Dvyliktokams pernai per šimtadienį dovanojau jų darbelius, rašinėlius, rašytas raideles ir t.t., žodžiu, viską susegiau į knygeles ir padovanojau. Prieš tai skaičiau kiekvieno rašinėlį ir turėjo atspėti kieno, vaikai buvo sužavėti, vartė savo darbelius, gyrėsi, juokėsi, žodžiu, buvo labai smagu, pasiteisino. Gero savaitgalio, atsipalaiduokit, tą aš šiandien ir darau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(staben @ 2012 01 27, 21:00)
sveikos mergaitės,

biggrin.gif Labutis bigsmile.gif seniai matyta...

QUOTE(elimak7 @ 2012 01 27, 21:04)
Man aktualu dvyliktokams g.gif  g.gif  g.gif

Aš dovanoju jų pačių darytus darbelius, knygeles, rašinius, žodžiu, ką turiu įdomiausio išsaugojus iš to meto, kai jie buvo mano pradinukai

QUOTE(Mergelė @ 2012 01 27, 21:05)
Ir aš turiu tokią slaptą svajonę. Orų prognozes stebiu turbūt džniau nei vaikai. blush2.gif

Manau, tikrai ne viena tu tokia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agė-melagė: 27 sausio 2012 - 23:24
Sveikutės, ar jau išsiuntėt darbelius konkursui "Skaitau lietuvišką pasaką"?
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2012 01 28, 09:44)
Sveikutės, ar jau išsiuntėt darbelius konkursui "Skaitau lietuvišką pasaką"?


AŠ IR NEŽINOJAU, KAD TOKS YRA blush2.gif g.gif KAIP JŪS TAIP VISKĄ SUŽINOT???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agė-melagė: 28 sausio 2012 - 09:24
QUOTE(Vilsonyte @ 2012 01 27, 21:52)

Ačiū staben ir Vilsonytei už naują konkurso nuorodą. Mėginsime sudalyvauti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vaiduuse @ 2012 01 28, 09:44)
Sveikutės, ar jau išsiuntėt darbelius konkursui "Skaitau lietuvišką pasaką"?

Darbai jau beveik paruošti: dailyraščiai parašyti, iliustracijos nupieštos. Kitą savaitę planuojame išsiųsti. Liko tik priklijuoti ir apipavidalinti lapą. O jūs darbus klijavote ant spalvoto ar tik ant balto lapo?
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2012 01 28, 08:44)
Sveikutės, ar jau išsiuntėt darbelius konkursui "Skaitau lietuvišką pasaką"?

Mes ruošiamės siųsti kitą savaitę, nes terminas yra iki vasario 10d. O nuorodą, kažkuri, jau man atrodo prieš Naujus, buvo atsiuntusi. Oi, bet vargelio tai daug - nupiešt tai nupiešė, bet klaidelių rašydami pridarė doh.gif Ai, bet kaip nors, manau supras, kad ne viskas mažiukams iš pirmo karto gaunasi. Gal pirma reikėjo parašyti ištrauką tik po to iliustruoti g.gif O kažin ar voką pašte gausim A3 formato??? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(lutute1 @ 2012 01 28, 09:46)
Darbai jau beveik paruošti: dailyraščiai parašyti, iliustracijos nupieštos. Kitą savaitę planuojame išsiųsti. Liko tik priklijuoti ir apipavidalinti lapą.  O jūs darbus klijavote ant spalvoto ar tik ant balto lapo?


Mano vaikai darbus rašė ant to pačio lapo, klijuot nieko neklijavom. Juk taip taisyklėse buvo parašyta, kad iliustracija kairėje lapo pusėje, o ištrauka dešinėje. Tai mano vaikai rašė pasidėję linijas po apačia...
Papildyta:
QUOTE(agė-melagė @ 2012 01 28, 09:24)
AŠ IR NEŽINOJAU, KAD TOKS YRA blush2.gif  g.gif  KAIP JŪS TAIP VISKĄ SUŽINOT???

O nuoroda yra 2-ąjam pašte, ieškok prie seminarai - konkursai, atsiuntė Šarkka gruodžio 6d. Ačiū jai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilsonyte: 28 sausio 2012 - 09:53