Įkraunama...
Įkraunama...

American Horror Story

Perziurejau ir as pirma sezona ir biski likau nesupratusi, kodel jie visi uzstringa tame name? Kodel tarnaite taip norejo, kad rastu jos kaulus? Tada butu islaisvinta ir galetu keliauti tolyn/aukstyn ( net nezinau kaip ivardinti)?
Atsakyti
QUOTE(Rita_K_P @ 2012 10 22, 12:13)
Perziurejau ir as pirma sezona ir biski likau nesupratusi, kodel jie visi uzstringa tame name?


Man irgi toks klausimas kilo g.gif
Atsakyti
namas prakeiktas, kas jame numiršta, tas ten lieka... aš taip supratau biggrin.gif o daugiau ir nesigilinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita_K_P @ 2012 10 22, 12:13)
Perziurejau ir as pirma sezona ir biski likau nesupratusi, kodel jie visi uzstringa tame name? Kodel tarnaite taip norejo, kad rastu jos kaulus? Tada butu islaisvinta ir galetu keliauti tolyn/aukstyn ( net nezinau kaip ivardinti)?

Visi žmonės,mirę tame name/jo teritorijoje lieka jame kaip dvasios. Vienintelis kartais,kai dvasios gali laisvai vaikščioti - Helovynas. Rods buvo Helovyno serija,kai mokyklų žudynių aukos susitiko Tate'ą ir Violet.

Labaaai laukiu 2 serijos, jei ne tas vienas mažytis čiut kvailokas aspektas (ateiviai), kuris šiaip, vėliau gali visai kitaip išsirutuliot, tai viskas tobulokai atrodo. O šiaip, nesu linkus sakyt,kad sezonas blogas, kai mačiau tik vieną seriją. Kai pasirodė pirmojo sezono pirma serija, be galo daug nepatenkintų žmonių buvo, kurie vėliau diehard fanais tapo.
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2012 10 22, 18:50)
Visi žmonės,mirę tame name/jo teritorijoje lieka jame kaip dvasios. Vienintelis kartais,kai dvasios gali laisvai vaikščioti - Helovynas. Rods buvo Helovyno serija,kai mokyklų žudynių aukos susitiko Tate'ą ir Violet.



ir ar tai nebuvo vienintelis kartas, kuomet Violet ir Tate'as išėjo iš namo teritorijos kažkur kitur? Juk ji dar sakė "kodėl mes neišeinam kur nros kaip kitos normalios poros?". O tada rodė kaip jie kažkur a la kavą išsinešti geria, vėliau scena papludimy.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2012 10 23, 08:41)
ir ar tai nebuvo vienintelis kartas, kuomet Violet ir Tate'as išėjo iš namo teritorijos kažkur kitur? Juk ji dar sakė "kodėl mes neišeinam kur nros kaip kitos normalios poros?". O tada rodė kaip jie kažkur a la kavą išsinešti geria, vėliau scena papludimy.

Tai cia ir buvo per Hellovyna. O kodel pvz vyra kambarine matydavo kaip grazia ir jauna?Kodel ji noredavo vyra uvilioti?

Idomu ziureti tikrai, vertaz demezio ( neveikia viena raide, atziprazau) tik gailiuozi, kad dbr pradejau ziureti, reikejo koki puzmeti palaukti kol daugiau zeriju buz. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita_K_P @ 2012 10 23, 09:01)
Tai cia ir buvo per Hellovyna. O kodel pvz vyra kambarine matydavo kaip grazia ir jauna?Kodel ji noredavo vyra uvilioti?

Idomu ziureti tikrai, vertaz demezio ( neveikia viena raide, atziprazau) tik gailiuozi, kad dbr pradejau ziureti, reikejo koki puzmeti palaukti kol daugiau zeriju buz. lotuliukas.gif


turbūt man teks antrą kartą žiūrėti, nes nebuvau tokia atidi, nes esu tikra, kad atsakymas seriale buvo. Arba teks pagooglint hihihi.gif

pagooglinau
One, the only characters (I believe) who view Moira as a young, promiscuous woman in garters are Ben Harmon and Joe Escandarian (the Armenian guy in Open House). Other male characters, like Tate, see Old Moira (end of Rubber Man). Possibly it is because Tate is already in love with Violet, whereas Ben and Escandarian are both still lusting for some sexual object.

The second theory concerns a male-versus-female ratio. Ben is a man who sees Young Moira, and Viven a woman who sees Old Moira. This is said to be because men view women as objects and women see the true nature of people.

The third theory has to do more with the House: it's said by (again, I believe) Constance that the house will find your past and use it against you in horrible ways. Ben previously was in an affair with a young woman (Hayden) and he sees Moira as a young, sexually attractive lady. This is supported by Ben, who, in the ninth episode (Spooky Little Girl), begins to see Moira as she truly is.

While the other ghosts all symbolize something, Moira's aging (or lack thereof, to some men) is vital to her characterization and purely symbolical.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isila: 23 spalio 2012 - 11:28
QUOTE(Isila @ 2012 10 23, 11:22)

Aciu 4u.gif dbr dar daugiau minciu lotuliukas.gif kai perziurejau, tai gal koki 70% minciu apie zeriala zukazi ( atziprazau del z blush2.gif )
O kodel pvz vaiduokliai nieko nedare Konztanzai ir kodel ji ju nebijojo? g.gif Negi daugiau ner ziurejuziu? g.gif
Atsakyti
Tų teorijų daug, buvau skaičius ir dar vieną (tiksliai nepamenu,bet kažkas panašaus)
Tai,kad kai kurie ją Moirą mato kaip jauną, gali būt dėl jos pačios mirties. Ji buvo nužudyta Constance už tai, jog ji pamanė, kad jos vyras išdavinėjo ją su Moira. Kaip čia išsireiškus, tas jos gundytojos vaidmuo "sukibo" su jos dvasia, todėl potencialiai savo žmonas išduoti galintiems vyrams ji vis dar atrodo jauna. Ji savotiškai dvipusė, senoji ji matoma tokia,kokia yra iš tikrųjų, nes ji buvo auka, o jaunoji ji pavaizduojama kaip vilioklė, lyg pati inicijuotų išdavystę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo illuminated: 23 spalio 2012 - 14:28
bet juk ją jauną ir nužudė. Dvasia paseno?

turiu kitą klausimą: Jessica lange ir 2 sezona viena pagrindinių. Gal tai susiję?
Atsakyti
Ji man thumbup.gif thumbup.gif tokiu metu labai gerai atrodo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2012 10 23, 17:16)
bet juk ją jauną ir nužudė. Dvasia paseno?

turiu kitą klausimą: Jessica lange ir 2 sezona viena pagrindinių. Gal tai susiję?

ją nužudė jauną, bet jos siela seno. kažkur skaičiau,kad jos siela galėjo senti ir ji negalėjo ištrūkti dėl to, jog jos žmogžudystė buvo neteisinga, Constance niekas tinkamai nenubaudė ir jos palaikai nebuvo deramai palaidoti (rods juos pakasė kieme, t.y. namo teritorijoje). Tiesos išaiškinimas ir jos deramas palaidojimas būtų ją savotiškai išlaisvinęs iš namo ir pan. Tačiau taip nenutiko ir veikė savotišku kerštu. Bet jokio konkretaus paaiškinimo dėl jos senėjimo kaip ir nėra.

2 sezonas yra visiškai nesusijęs su pirmuoju, nors ir yra ne vienas aktorius/aktorė, kurie vaidina pagr. vaidmenis 2 sezone, jų personažai ir istorija yra visiškai nesusijusi. Juk ir laikotarpiai skiriasi ne keliais mėnesiais :>
Atsakyti