Įkraunama...
Įkraunama...

American Horror Story

QUOTE(illuminated @ 2012 10 23, 18:09)
ją nužudė jauną, bet jos siela seno. kažkur skaičiau,kad jos siela galėjo senti ir ji negalėjo ištrūkti dėl to, jog jos žmogžudystė buvo neteisinga, Constance niekas tinkamai nenubaudė ir jos palaikai nebuvo deramai palaidoti (rods juos pakasė kieme, t.y. namo teritorijoje). Tiesos išaiškinimas ir jos deramas palaidojimas būtų ją savotiškai išlaisvinęs iš namo ir pan. Tačiau taip nenutiko ir veikė savotišku kerštu. Bet jokio konkretaus paaiškinimo dėl jos senėjimo kaip ir nėra.

2 sezonas yra visiškai nesusijęs su pirmuoju, nors ir yra ne vienas aktorius/aktorė, kurie vaidina pagr. vaidmenis 2 sezone, jų personažai ir istorija yra visiškai nesusijusi. Juk ir laikotarpiai skiriasi ne keliais mėnesiais :>
doh.gif


tai gal paaiškės, kad ta Lange na, kažkas TOKIO. Aišku, tik spėlioju biggrin.gif
Atsakyti
Kūrėjai jau labai senai atsakė į šį klausimą, kad serialas yra antologinis, t.y. kaip knygų rinkinys su skirtingomis istorijomis. Vienas sezonas - viena istorija. Net nenorėčiau, kad kažkas "paaiškėtų", nuoširdžiai abejoju,kad taip nutiks, ši informacija rods jau nuo metų ~pradžios 'tabaluoja' internete. Vienintelis mažytis ryšis galėtų būt nebent toks, jei ta dabarties pora, aplankiusi 12 (rods) labiausiai apleistų/prakeiktų/t.t. JAV vietų, užsimintų apie savo apsilankymą ir name. Bet ir dėl to jau abejoju, atsižvelgiant į jų padėtį biggrin.gif

Dar buvo rods minėta, kad aktoriai, vaidinę pirmame sezone tam tikrus personažus, šiame vaidins kone visiškas jų priešingybes. Pati Lange minėjo, jog nors jos personažas dabar ir nekenčiamas, pabaigoje gali tapti labiausiai herojišku.
Atsakyti
Matai kaip, o aš net nieko neskaičius apie šį serialą. Man taip smagiau žiūrėt - be jokių nuostatų, žinių ar pan. O paskui skaityt hihihi.gif paskui lyg detektyvas gaunasi - kaip, kodėl, kam lotuliukas.gif

bet kažkaip man pirma antro sezono serija įspūdžio nepaliko. Gal kitos bus geresnės? O kada jį rodo? Kada laukt kitos serijos?
Atsakyti
Sekanti serija - rytoj :> O jei laukt rusiško įgarsinimo - galbūt penktadienį,bet greičiausiai šeštadienį :> Man antro sezono pirma serija padarė net didesnį įspūdį, nors nenoriu vertint viso sezono, kai pažiūrėjus tik vieną seriją. Yra rods kritikų,mačiusių ir daugiau serijų, tai daug kam šis sezonas yra geresnis. Istorija tikrai įdomesnė. O kai debiutavo pirmo sezono pirma serija, buvo be galo daug nepasitenkinimo interneto platybėse. O jau vėliau... iš kažkur ir fanai pabiro biggrin.gif
Atsakyti
man mielesnė haunted house tematika. Niam niam tokie filmai biggrin.gif

žiūrėsim angliškai, nes greičiau. Nesinori laukti biggrin.gif

Svarbiausia, kad žmonių neskerstų, nes tada tikrai spjausiu į serialą. filmai, kur kraujas leijasi laisvai man kelia bjaurastį. Mistika labiau prie širdies.
Atsakyti
Man ta rizika, kai nužudo pagr. personažus tikrai patinka (na, ją panaudojo ir 1 sezone), esu beveik įsitikinus, kad taip bus ir šiame sezone. Bet pritariu kraujui/žarnų liejimui. Jei bus vos ne kaip koks zombių taškymas, tada nelabai nelabai. O jei kaip subtiliau - įdomu tuomet.

Murder House ir šiaip haunted istorijos ir man patinka, bet kažkaip trūksta gerų naujesnių filmų/tv serialų išprotėjimo/beprotnamių tematika (iš naujesnių filmų turim gerą shutter island, į ką man vos vos priminė ši serija, o apie serialus tyliu.. Nelabai kas ir kuria tokius)
Atsakyti
aš googlindama radau tokį a la spėjimų sąrašą iš kokių filmų sudarytas pirmas sezonas. Ta prasme, kas iš kur paimta. Daugiausiai pritempta prie The shining.

Zombių išvis nemėgstu. Brr schmoll.gif
Atsakyti
Man tai zombiai smagu žiūrėt, bet kai kada. Labiau mėgstu realistiškesnį siaubą. Šį sezoną galima laikyt "siaubu", kadangi gal ne ateiviai, gal ne dar kas panašaus, bet įv. psichiatrinių istorijos išties egzistuoja, įvairūs kankinimai (dar po šiolei kai kur ligoninėse pacientų neglosto) ir šiaip, kaip ir pirmame sezone, paliečia socialines problemas (pvz. s1 - šeimos problemos ir t.t.), pvz, tų laikų bažnyčios, aplinkinių požiūris į homoseksualumą (reporterės istorija) ir apskritai tų laikų suvokimo ribą tarp sveiko proto ir išprotėjimo. Šis serialas iš pradžių gali pasirodyt bukas, tarsi prikimštas krūvos klišių ir t.t., bet pasikapsčius tikrai galima ir gilesnių dalykų atrast.

O vaiduokliai, dvasios, paranormalūs dalykai - BIJAU ir tiek. Net nežinau, egzistuoja ar ne, tiesiog bijau ir viskas:Dd

Jei kokių įdomių nuorodų randat ar dar ką - meskit, bus įdomu pažiūrėt. Ir taip, tema tokia kaip ir mirus, mažai kas žiūri biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo illuminated: 24 spalio 2012 - 15:47
jei apie įdomias nuorodas, radau šitą . Labai fainas, įdomus psl. Viskas apie veikėjus, įvairios teroijos, spėjimai. Užsiskaičiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2012 10 24, 15:46)
O vaiduokliai, dvasios, paranormalūs dalykai - BIJAU ir tiek. Net nežinau, egzistuoja ar ne, tiesiog bijau ir viskas:Dd

Jei kokių įdomių nuorodų randat ar dar ką - meskit, bus įdomu pažiūrėt. Ir taip, tema tokia kaip ir mirus, mažai kas žiūri biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
AHS wikia, tai gan senas reikalas jau, praganytas skersai išilgai;D Kolkas mažoka dar ten info apie s2, tai belieka kokiam tumblr ir imdb.com skaityt spekuliacijas ir spėjimus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo illuminated: 24 spalio 2012 - 16:36
kam senas, kam naujas hihihi.gif
Atsakyti