Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Jolkuce @ 2012 01 29, 21:33)
unsure.gif neturi sitos uzsisakius?

as nieko neuzsakinejau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 01 29, 21:19)
bigsmile.gif je je je ryt bandysiu "Just in Case Tomorrow Never Comes" is ziemines kolekcijos wub.gif ir dar "Gelish Aurora Efx Izzy Wizzy Get Busy" atrodo sita biggrin.gif  biggrin.gif

Vat bliamba siandien uzsakinejau ir sprendziau apie sita spalva....jauc grazi ka lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2012 01 29, 21:36)
as nieko neuzsakinejau  schmoll.gif

unsure.gif Hmz, tada sumaisiau tave su kazkuom biggrin.gif kazkas minejo,kad lyg jams ax.gif

tamosiuke biggrin.gif na as tikiuos ka bus grazi, is foto tai turetu but super ryshki skaisti raudona ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 01 29, 21:41)
tamosiuke biggrin.gif  na as tikiuos ka bus grazi, is foto tai turetu but super ryshki skaisti raudona ax.gif

Bele kokiu atveju sita spalva mano wish liste biggrin.gif Lauksiu rytojaus, parodysi ane flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 01 29, 21:41)
unsure.gif Hmz, tada sumaisiau tave su kazkuom biggrin.gif kazkas minejo,kad lyg jams ax.gif


as wishlista sudarinejau, ale bisk teks nukelti pirkimus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2012 01 29, 21:43)
Bele kokiu atveju sita spalva mano wish liste biggrin.gif Lauksiu rytojaus, parodysi ane flirt.gif

Na tikiuos parodysiu, jei leisis kuri, ar sugundysiu naujovemis hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(Indrushka @ 2012 01 29, 21:45)
as wishlista sudarinejau, ale bisk teks nukelti pirkimus  verysad.gif

console.gif neliudek,su laiku isigysi, avdrug vo dar pasirodys, kad ana negrazi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2012 01 29, 21:45)
as wishlista sudarinejau, ale bisk teks nukelti pirkimus  verysad.gif

Neliudek, cia gi daugelis tokios pacios....as zinok irgi skupinu skupinu...vis kazkam kitam reikia ir galvoju-nu bliamba, turiu as tu spalvu...bet stengiuos nors po viena i menesi nusipirkti.

QUOTE(Jolkuce @ 2012 01 29, 21:47)
Na tikiuos parodysiu, jei leisis kuri, ar sugundysiu naujovemis hihihi.gif

Sugundysi, kur gi dings is pirmadienio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2012 01 29, 21:49)
N
Sugundysi, kur gi dings is pirmadienio biggrin.gif

doh.gif tai , kad zinai...prancuzas, prancuzas,prancuzas user posted image lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 29 sausio 2012 - 22:00
QUOTE(Jolkuce @ 2012 01 29, 21:47)
console.gif  neliudek,su laiku isigysi, avdrug vo dar pasirodys, kad ana negrazi biggrin.gif


QUOTE(tamosiuke @ 2012 01 29, 21:49)
Neliudek, cia gi daugelis tokios pacios....as zinok irgi skupinu skupinu...vis kazkam kitam reikia ir galvoju-nu bliamba, turiu as tu spalvu...bet stengiuos nors po viena i menesi nusipirkti.

Joliau ana labai grazi wub.gif
tai as dideli pirkima planavau, wishliste buvo gal 20-25 spalvos unsure.gif ir ju vis daugeja doh.gif yra kaip yra, po viena ar dvi i menesi tikrai pasipildysiu, ale jau cia vietoj jauc imsiu, nes pvz rose garden mano baigesi doh.gif be to kai primetu kiek turiu spalvu tai gal nera taip blogai bigsmile.gif ir taip klientes neissirenka biggrin.gif sake oj oj kaip sunku lotuliukas.gif aisku Ingeborgitos ''neperspjausi'' bigsmile.gif bet nera taip blogai bigsmile.gif

QUOTE(Jolkuce @ 2012 01 29, 22:00)
doh.gif tai , kad zinai...prancuzas, prancuzas,prancuzas user posted image  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

kaip man nuo good gosip jau bloga doh.gif tiek ilgalaikis tiek paprastas lakavimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 01 29, 22:00)
doh.gif tai , kad zinai...prancuzas, prancuzas,prancuzas user posted image  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
lotuliukas.gif
Sveikos.
O maniškė manikiūrininkė kaip tik siūlė pagaliau daryt prancūzą, kažkaip retas reiškinys tarp jos klienčių norų, kaip supratau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2012 01 29, 22:14)
Jaisku Ingeborgitos ''neperspjausi'' bigsmile.gif  bet nera taip blogai  bigsmile.gif
kaip man nuo good gosip jau bloga  doh.gif tiek ilgalaikis tiek paprastas lakavimas  doh.gif

drinks_cheers.gif aga man irgi nepasivyt, bet ir neturiu tokio tikslo, renkuos labiau savo skoniui blush2.gif

Nu as praeitais metais anos 2butelius islakavau, dabar sustojo raudoni blizgiai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Irisinė @ 2012 01 29, 22:15)
lotuliukas.gif
Sveikos.
O maniškė manikiūrininkė kaip tik siūlė pagaliau daryt prancūzą, kažkaip retas reiškinys tarp jos klienčių norų, kaip supratau  biggrin.gif

bigsmile.gif O , kad man jos klientes lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Pas mane visko po biski, bet daugiausiai tai vistiek ryskios spalvos, tiek tamsios tiek raudoni atspalviai..kazkaip sviesiu yra norinciu bet neipatingai. Uztat as tu sviesiu maziausiai ir turiu..nera man graziu biggrin.gif
Atsakyti