Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

Mano nagai dabar Just in case tomorrow never comes tongue.gif

labai grazi spalvyte ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 01 29, 23:08)
Mano nagai dabar Just in case tomorrow never comes   tongue.gif

labai grazi spalvyte  ax.gif

Tai jau labai grazu vat taip vat pries miega sunervuot ir neparodyt a biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2012 01 30, 00:11)
Tai jau labai grazu vat taip vat pries miega sunervuot ir neparodyt a biggrin.gif

tongue.gif
kad fotikas mazosios kambary blush2.gif bet spalva sakyciau man kiek per intensyvi, noretusi prislopinti ja kuom ( na as nemegeja tu visu ryskalu doh.gif )
Atsakyti
PN 6.4.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2012 01 29, 22:05)
o klausyk ten ne tokia eiga, blizgutis, dziovinam, tada antra spalva ant virsaus ir IBD ar koks ten topas  g.gif  su juo ir ta a la skilinejanti daryt reikia ir tik su juo gaunasi  g.gif pamirsau as kaip tas taskuotas darosi kazkaip  doh.gif
ar cia blizgutis, dziovinam, tada spalva ir tada tais kriaukliniais kaip jurate sake taskuojam  g.gif



Ne schmoll.gif ne, Tu čia sakai eigą, kur kaip skilinėjančio lako, o čia kur burbulais gaunasi thumbup.gif

QUOTE(Indrushka @ 2012 01 29, 23:14)
doh.gif be to kai primetu kiek turiu spalvu tai gal nera taip blogai  bigsmile.gif ir taip klientes neissirenka biggrin.gif sake oj oj kaip sunku  lotuliukas.gif aisku Ingeborgitos ''neperspjausi'' bigsmile.gif  bet nera taip blogai  bigsmile.gif



QUOTE(Jolkuce @ 2012 01 29, 23:18)
drinks_cheers.gif aga man irgi nepasivyt, bet ir neturiu tokio tikslo, renkuos labiau savo skoniui blush2.gif



Nereikia čia nieko perspjovinėti lotuliukas.gif , aš tiesiog fanatikė spalvų,pas mane ir lakų paprastų virš 100 spalvų, bet kaip nervina kai prieš darbą arba po darbo reik viską susitvarkyti, kol sukrauni visus buteliukus doh.gif

Aš jau neberandu gražių spalvų iš gelisho, ypatingai šviesių. Kaip aš nusivyliau 01325 Forever Beauty sakė graži graži persikiukas, nu nifiga jis man ne persikiukas, kažkokia smėlinė spalva su geru perlamutru, tepi jau taip plonai ir braukiasi teptuko dryžiai doh.gif , na gal dar reik priprasti man prie jos doh.gif bet man ji nea schmoll.gif
Atsakyti
Dekui visoms atsakiusioms praeitoje temoje del tu "burbuluotu" nagu 4u.gif o gal kas bandet ant spalvos ne kita spalva det o pvz top'o lasus? kazkaip irgi turetu issiliet man atrodo g.gif reiks ryt darbe pabandyt jei nebus ka veikt smile.gif
dar karteli dekui visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif kaip greitai temutes baiginejasi sios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jusku @ 2012 01 30, 09:36)
Dekui visoms atsakiusioms praeitoje temoje del tu "burbuluotu" nagu  4u.gif o gal kas bandet ant spalvos ne kita spalva det o pvz top'o lasus? kazkaip irgi turetu issiliet man atrodo  g.gif  reiks ryt darbe pabandyt jei nebus ka veikt  smile.gif
dar karteli dekui visoms  4u.gif  4u.gif  4u.gif  kaip greitai temutes baiginejasi sios  smile.gif

Topas nelieja spalvos 4u.gif Tiems burbulams daryti reikalingas skystas lakas, tada graziai issilieja ir tai ne visi kazkaip lakai jiems tinka. Nors man ant dideliu priaugintu nagu tie burbulai grazu, bet siaip ant savu negu tai kose makalose biggrin.gif na, bet cia skonio reikalas aisku.
Atsakyti
QUOTE(donatiki @ 2012 01 29, 23:31)

Gražu. O čia daugiau į raudonumą ar rudumą spalva? Kažkaip nelabai matosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2012 01 30, 10:45)
Topas nelieja spalvos 4u.gif Tiems burbulams daryti reikalingas skystas lakas, tada graziai issilieja ir tai ne visi kazkaip lakai jiems tinka. Nors man ant dideliu priaugintu nagu tie burbulai grazu, bet siaip ant savu negu tai kose makalose biggrin.gif na, bet cia skonio reikalas aisku.

Mmm, dekui labai, kad perspejot, tikriausiai liejasi tos spalvos kur bus skystesnes nei kitos g.gif na reiks pamegint ax.gif
o ant trumpu nagu maciau viena foto tai graziai labai net atrodo, galbut dar priklauso nuo spalvu kokios lietos... pvz raudonos lietos ant trumpu nagu neisivaizduoju schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos,

Ar yra kokia mergaite cia pas jus kuri Klaipedoj lakuoja (ne tik sau bet ir kitoms)?
Atsakyti
QUOTE(jusku @ 2012 01 30, 10:01)
Mmm, dekui labai, kad perspejot, tikriausiai liejasi tos spalvos kur bus skystesnes nei kitos  g.gif  na reiks pamegint  ax.gif 

Taip, liejama spalva turi buti skysta.
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2012 01 30, 09:52)
Gražu. O čia daugiau į raudonumą ar rudumą spalva? Kažkaip nelabai matosi  4u.gif

Aciu 4u.gif daugiau i ruduma, bet turi toki raudona atspalvi.
Atsakyti