Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

Mergicos, ar kas nors turit sita spalva?
http://www.amazon.co...d=1A0WS5W207C7C
idomu kaip ji atrodo..nes trys nuotraukos ir visur skirtingai atrodo g.gif
Atsakyti
sveikos merginos,

planuoju namuose darytis ilgalaiki lakavima su HARMONY Polish., dairausi produkcijos, renku info.
Iskilo keletas paprastu klausimu: pries manikiura, odeliu minkstinimui, kokias pvz buitines priemones naudojate? mirkymas siltame vandenyje? ar kt?

Ir su kuo dezinfekuojate irankius po darbelio?

Aciu.
Atsakyti
QUOTE(endriuka @ 2012 02 03, 20:39)
sveikos merginos,

planuoju namuose darytis ilgalaiki lakavima su HARMONY Polish., dairausi produkcijos, renku info.
Iskilo keletas paprastu klausimu: pries manikiura, odeliu minkstinimui, kokias pvz buitines priemones naudojate? mirkymas siltame vandenyje? ar kt?

Ir su kuo dezinfekuojate irankius po darbelio?

Aciu.



Aš kai darausi namuose, kai doh.gif nepasiemu iš darbo profesionalaus minkštiklio , tai tiesiog prisipilu kažkokio skysto muilo į induką ir merkiu į šiltą vandenį thumbup.gif .
Darbe įrankius dezinfekuoju- instrusepto tirpale ir sterelizuoju sterilizatoriuje, o namų sąlygomis aš manau, kad užteks nuplauti po tekančiu vandeniu ir tiek, nes jei bus negeras metalas įrankių gali pradėt g.gif gal rudyt ar da koks velias darytis
Atsakyti
tai va pastebejimas... sutrukinejo tik desines rankos lakas... tai gal cia del salcio, nes butent su desine ranka ir masina valau ir pan...
Atsakyti
Idedu nauja savo spalvyte
IBD just gel polish Slale ir harmony gelish tafetos misinukas
user posted image
visai neblogai susimaise...dar grazus derinys sios spalvos su vegas nights....tik kai blizguciu nemegstu pasirinkau subtilesni varianta
spalva plieno pasakyciau, perlamutrine Slale...
man patiko.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukas1 @ 2012 02 03, 22:50)
Idedu nauja savo spalvyte


Niu nais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2012 02 03, 19:01)
Mergicos, ar kas nors turit sita spalva?
http://www.amazon.co...d=1A0WS5W207C7C
idomu kaip ji atrodo..nes trys nuotraukos ir visur skirtingai atrodo g.gif

Tavo foto tokia ryshki, o nete yra tokia pat spalva lakuotu nagu- nu murziai neryshkus lyg isblukusi spalva g.gif

O man patiko sitas dabar "Pink Lilac Sparkle Sunrise" blush2.gif Is limituotos kolekcijos kazkokios tai g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 03, 22:53)
Tavo foto tokia ryshki, o nete yra tokia pat spalva lakuotu nagu- nu murziai neryshkus lyg isblukusi spalva g.gif

O man patiko sitas dabar "Pink Lilac Sparkle Sunrise"  blush2.gif Is limituotos kolekcijos kazkokios tai  g.gif
]


Va sita man irgi grazene wub.gif Nors siaip tie visi blizgalai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukas1 @ 2012 02 03, 21:50)
Idedu nauja savo spalvyte
IBD just gel polish Slale ir harmony gelish tafetos misinukas
[i
visai neblogai susimaise...dar grazus derinys sios spalvos su vegas nights....tik kai blizguciu nemegstu pasirinkau subtilesni varianta
spalva plieno pasakyciau, perlamutrine Slale...
man patiko.. wub.gif


Idomybe, kaip marmuriniai kazkokie tai g.gif Nors pirma mntis kazkodel- musmire biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 03, 23:57)
Idomybe, kaip marmuriniai kazkokie tai g.gif Nors pirma mntis kazkodel- musmire biggrin.gif

deja nepersidave visas grozis, na bet kita kart lakuosiu tik ta ibd spalvyte, tai idesiu. pasidalinkite kas passion spalva, a? beje gal kas zino, ar ji identiska china glaze 727nr arna jessica firmos dynamic spalvytei....busiu dekinga uz info...labai labai 4u.gif
Atsakyti
Ačiū.

QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 03, 21:36)
Aš kai darausi namuose, kai  doh.gif nepasiemu iš darbo profesionalaus minkštiklio , tai tiesiog prisipilu kažkokio skysto muilo į induką ir merkiu į šiltą vandenį thumbup.gif .
Darbe įrankius dezinfekuoju- instrusepto tirpale ir sterelizuoju sterilizatoriuje, o namų sąlygomis aš manau, kad užteks nuplauti po tekančiu vandeniu ir tiek, nes jei bus negeras metalas įrankių gali pradėt  g.gif gal rudyt ar da koks velias darytis

Atsakyti
Niuuu ritukas1, Indrushka, Sonie tai ko te kabot apacioj?Varom geriau siaubt amazono ar ebejaus...as vis deliojuos kokias cia pasemus vasarai spalvas dar- nu negaliu isirnkt.Vienintele aishku- turbut tiger blossom kolkas, nes kliente viena pareishke:tu privalai ja tureti blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 03 vasario 2012 - 22:38