Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Sonie @ 2012 02 03, 23:12)
mano wish liste jau 12 spalvu  biggrin.gif dirbu i minusa  biggrin.gif

blink.gif ogogo thumbup.gif na manojoje da tik kokios 5-7 ..atsilieku biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 03, 23:06)
ka susikrovet jei ne paslaptis?  ax.gif

IBD Smoked plum, norejau isbandyt IBD nes turiu as toki riuzava ju senaji varijanta, tai sudas visiskas nes savaite siaip ne taip atlaiko doh.gif Turiu prancuzui is IBD irgi is senu toki kaip perla i violetini svytejima, ta spalva laiko labai gerai. Tai va, bandau ryskesne spalva.
Dar Rose garden, nes neturiu tokios teisingai raudonos su blizgesiu....ir dar Light elegant, na ji kaip ir privalo pas mane buti, nes turbut normaliausia spalva is Geliusho turimu sviesiu doh.gif nu kosmaras su tom sviesiom spalvom pas juos..... nu ir dar noriu to rudo sokolado biggrin.gif , dar isidejus juoda, nes galvoju, kad reikalingas....ir Pasion, nes vat irgi galvoju, kad vasarai reikalingas tarp mano filcetaviniu biggrin.gif
Siandien sedziu, galvoju reikia nusilakuot, pasiimu ta My forbiten love...ziuriu ziuriu as i ja, kolege sako-lakuok gi tokia grazi spalva...as i ta spalva i kolege...nea, sakau..nelakuosiu ir vel pasiemiau savo filcetavini biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2012 02 04, 00:16)

Siandien sedziu, galvoju reikia nusilakuot, pasiimu ta My forbiten love...ziuriu ziuriu as i ja, kolege sako-lakuok gi tokia grazi spalva...as i ta spalva i kolege...nea, sakau..nelakuosiu ir vel pasiemiau savo filcetavini biggrin.gif

lotuliukas.gif
o filecetavinis tai bella's vampire? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
Kur galima rasti pavyzdziu nagu dailes su uv lakais?
Atsakyti
QUOTE(donatiki @ 2012 02 03, 23:20)
Sveikos,
Kur galima rasti pavyzdziu nagu dailes su uv lakais?

youtubeje thumbup.gif
Atsakyti
Kad tik kelis teradau as, arba ieskot nemoku. Kazkas lyg ir foto su pavydziais buvo imete.
Atsakyti
QUOTE(donatiki @ 2012 02 03, 23:26)
Kad tik kelis teradau as, arba ieskot nemoku. Kazkas lyg ir foto su pavydziais buvo imete.

Ai teisingai, merginos po seminaru buvo ideje keleta foto, na bet cia jau teks permest paciai deja kelias temas atgal, kad atrast biggrin.gif nepamenu kurioj buvo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 03 vasario 2012 - 23:30
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 03, 22:38)
Niuuu ritukas1,  Indrushka, Sonie tai ko te kabot apacioj?Varom geriau siaubt amazono ar ebejaus...as vis deliojuos kokias cia pasemus vasarai spalvas dar- nu negaliu isirnkt.Vienintele aishku- turbut tiger blossom kolkas, nes kliente viena pareishke:tu privalai ja tureti blink.gif  lotuliukas.gif


Negaliu Daba schmoll.gif tvardausi unsure.gif
Tiger blosum tikrai privalai tureti, man ji labai labai wub.gif jam šių aš ją vasarai blush2.gif ir ant kojų ir ant rankų ciki atrodo thumbup.gif
QUOTE(Sonie @ 2012 02 03, 22:46)

turiu panašia gelisho, tai per daugiau nei metus vienas lakavimas doh.gif

QUOTE(Sonie @ 2012 02 03, 23:12)
mano wish liste jau 12 spalvu  biggrin.gif dirbu i minusa  biggrin.gif

Pas mane kokios plius minus 20 plius senu kruvos reikia doh.gif vienu žodžiu reikia daug lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 04, 00:29)
Ai teisingai, merginos po seminaru buvo ideje keleta foto, na bet cia jau teks permest paciai deja kokias 4 temas atgal, kad atrast biggrin.gif nepamenu kurioj buvo g.gif

o albumely nieka ner? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 03, 23:29)
o albumely nieka ner?  ax.gif

http://public.fotki....my-first-album/ na tik keli nagiukai yr ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2012 02 04, 00:29)

Pas mane kokios plius minus 20 plius senu kruvos reikia  doh.gif vienu žodžiu reikia daug  lotuliukas.gif

Cia ziurau apetitas kyla bevalgant biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2012 02 03, 23:29)

Tiger blosum tikrai privalai tureti, man ji labai labai  wub.gif jam šių aš ją vasarai  blush2.gif ir ant kojų ir ant rankų ciki atrodo  thumbup.gif


Nu va-i da viena doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti