Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

kepiaus i vakara varskes keskiukus su saldainiais ir si karta dejau kaip mergytes sake kad geriau iseina is pakeliu varske tai galiu sakyt man tikrai ne, nes pirma karta kepiau su sveriama biria varske ir gavos daug skanesnis, puresnis nei si karta, tai daugiau tikrai kepsiu is tos birios sveriamos varkses nei kad is pakeliu cool.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 02 18, 19:43)
I karsta mase det produktus.


Aciusss 4u.gif Niu nuostabus keksas wub.gif wub.gif Bus kepamas ir kepamas..... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2012 02 18, 17:32)
Neryte , labai gražiai atrodo keksiukai ...visi kuriuos įdėjote  wub.gif , ypač velvetas ( nors jei nepaminėtumėt , neatspėčiau ) dėl atspalvio , aš nededu kakavos , darau kaip visam pasaulį priklauso , raudoni dažai , bet kakavos nededu , nes irgi naudoju tą tamsią , šokolado kvapo .

Dar bandysiu daryti vaivorykštinius , kaip tortas , kur visokių atspalvių yra , manau bus įspūdingi .

mieloji @adrij@, kodel jus i mane kreipiates jus umn.gif biggrin.gif
kita karta ir man reiks pabandyti kepti be kakavos rolleyes.gif nors dazu jau reiktu uzsipirkti, o vaikorykstiniai graziai atrodo, bet i burna neisideciau, man jie kaip ziasliniai atrodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 02 18, 18:35)
Radau faina foto, gal kam pravers, kaip galima papuosti stala keksiukais thumbup.gif


biggrin.gif kazin, kas nors is sveciu ryztusi ta grozi valgyti, puokste isardyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 02 19, 16:52)
biggrin.gif kazin, kas nors is sveciu ryztusi ta grozi valgyti, puokste isardyti  biggrin.gif

Jej ant stalo stoves, tai kodel ir nesuvalgius? ipac jej bus vaiku, tai greit sutvarkytu ta grozi biggrin.gif
as tik raudonu nevalgyciau del dazu, bet jej butu balti , kreminiai, naturalai nudazytos kodel ir nesuvalgius biggrin.gif
Bet man labai grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 19 vasario 2012 - 19:07
QUOTE(Nerytė @ 2012 02 19, 13:07)
mieloji @adrij@, kodel jus i mane kreipiates jus  umn.gif  biggrin.gif
kita karta ir man reiks pabandyti kepti be kakavos rolleyes.gif  nors dazu jau reiktu uzsipirkti, o vaikorykstiniai graziai atrodo, bet i burna neisideciau, man jie kaip ziasliniai atrodo blush2.gif


Nepyk , aš dažnai jukinu ir jaunesnes nei pati esu , įprotis likęs nuo pagarbos anytai .

Dėl vaivorykštinių .... juk galima dažyti ne dažais , jei tai tau kelia neskanumo jausmo ... žalia - mėtų sirupas , raudone - arbūzų ...ir t.t ... tu išradinga , paimprovizuok . biggrin.gif
Atsakyti
As ir i savo mama kreipiuosi Jus biggrin.gif kas daznai stebisi, kodel sakau ne Tu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 19 vasario 2012 - 20:09
@drijos varškės keksiukai mano šeimai, kol kas, skaniausi wub.gif
Ir mano pastebėjimas: kuo varškė riebesnė, tuo skaniau (dariau su namine, pačios daryta ax.gif ). Ir tikrai nereikia jos niekaip pertrinti, tegul būna tie "guziukai" mirksiukas.gif
Šiandiena kepsiu 2 normas, vaišinsiu bendradarbes (važiuojam į teatrą biggrin.gif ), "kultūrūrinsimės" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2012 02 19, 20:04)
Nepyk , aš dažnai jukinu ir jaunesnes nei pati esu  , įprotis likęs nuo pagarbos anytai .

Dėl vaivorykštinių .... juk galima dažyti ne dažais , jei tai tau kelia neskanumo jausmo ... žalia - mėtų sirupas , raudone - arbūzų ...ir t.t ... tu išradinga , paimprovizuok . biggrin.gif

nepykstu irnesakyk.gif, tik forume tujinuos, nors realybei vyresniam asmeniui visad sakau jus rolleyes.gif

o del naturaliu dazikliu - deja jie nenudazo taip ryskiai ir graziai... raudona velveta kazkuri mergina dare su burokeliais, spalva grazi, bet skonis keksiuku burokeliskas schmoll.gif
Atsakyti
Kepejeles patarkit parsau... kepiau keksiukus su kondensuotu pienu, kepant graziai iskilo, po to tik pasiziuriu visu vidus ikrites (dureles nebuvo varstomos, temperatura nepakito). Gal netokia kepimo funkcija pritaikiau (virsus apacia + oras). Kokioj reiketu kepti? Kokiam aukstyje?
Atsakyti
QUOTE(sandrixxx @ 2012 02 20, 11:23)
Kepejeles patarkit parsau... kepiau keksiukus su kondensuotu pienu, kepant graziai iskilo, po to tik pasiziuriu visu vidus ikrites (dureles nebuvo varstomos, temperatura nepakito). Gal netokia kepimo funkcija pritaikiau (virsus apacia + oras). Kokioj reiketu kepti? Kokiam aukstyje?

manau, kad sukrito del produktu temperaturos skirtumu, ar tikrai visi produktai buvo vienodos temperaturos?
Atsakyti
Sviestas buvo siltesnis (nes jau minkstesnis), o kondensuotas ir kiausiniai is saldytvo. Birus produktai kambario temperaturos.
Atsakyti