Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

QUOTE(@adrij@ @ 2012 02 26, 14:40)
Laba diena ,
visi keksiukai " Varškės su džiovintom slyvom " , puošta kremu beze ( paprasta ) .


swoon.gif jei pati tokius padaryčiau, niekam valgyti neleisčiau lotuliukas.gif
O tai tos smulkios detalytės (kiškučiai, avytės, bantukai) pačios daryti?
Atsakyti
@adrij@, kaip visada 10 balu!


raganieška, net neabejoju, kad pacios bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image

Mamos receptų FB puslapyje radau idėją, kaip nesudėtingai papuošti keksiukus, nenaudojant maistinių dažų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 02 06, 19:09)
Ka tik iskepiau keksiukus Negriukus.Labai labai skanu  thumbup.gif visad  keksa ciela kepdavau, dabar keksiukai isejo superiniai.

Aš visada kepu tik keksiukus, pagal jūsų receptą thumbup.gif Jau nekart gyriau jus šitam forume už "Negriukus" bigsmile.gif Kol kas jie man patys pačiausi wub.gif Visiems, kas ragavo, labai patinka. Tik nevisda man jie pakyla kaip reikia, būna pakyla ir sukrenta doh.gif aišku skoniui tai nekenkia, bet norėtųs ir grožio rolleyes.gif
Kokia orkaitės funkcija kepėt? Nesubliuško? blush2.gif blush2.gif 4u.gif




Gal mergaitės, pasiūlytumėt kokių drėgnų keksiukų? blush2.gif Nu nemėgstam mes purių, sausų blush2.gif
Atsakyti
@adrij@, kur perkate keksiukams popierelius? Ziuriu pa sjus jie tokie auksti. Kiek teko pirkti ir ieskoti tai visi tokie zemi, na nedaug ten teslos telpa ir keksiukai gaunasi tokie paploti, o norisi tokiu kaip jusu aukstesniu.

o paciu keksiuku papuosimo ir pateikimo, net negirsiu, nes nieko naujo, tiesiog kaip visada TOBULA.
Papildyta:
QUOTE(S.N.A.S @ 2012 02 27, 19:07)

Gal mergaitės, pasiūlytumėt kokių drėgnų keksiukų? blush2.gif Nu nemėgstam mes purių, sausų blush2.gif

http://www_neringa-b...tom-slyvom.html

Labai skanus ir dregni, tik as kepiau vienoje dideleje keksineje.
Papildyta:
QUOTE(@adrij@ @ 2012 01 17, 18:45)
Na nežinau , jei pražiūrėjau , bus antras receptas , bet lygtai neradau .

Varškės - džiovintų slyvų keksiukai

Reikės :

200 g. varškės ( 9 procentų  riebumo )
200 g, cukraus ( kristalinio )
200 g. miltų
150 g, tirpinto sviesto ( galima dėti " VILNIUS " margariną kepiniams )
3 kiaušiniai ( iš didesnių )
vanilės ( esencija , milteliai ... nesvarbu kas ) 
1 a.šaukštelis ( nei su kauburu , nei nubrauktas ) kepimo miltelių
džiovintų slyvų gabaliukų ( tiek , kiek jūs norite ... nors ir 0.5 kg.  biggrin.gif  ) .


Galima - slyvas keisti į tai , ką labiau mėgstate : džiovintas spanguoles , džiovintas  vyšnias , razinas , dėti gabaliukus saldainių " KARVUTĖ " ( mažinkite tada cukraus kiekį , nes  gali būti per saldu ,  keksiukų saldumas - norma ! ) .

Sviestą ištirpiname .
Kiaušinius su cukrumi išplakame mikseriu .
Sudedam per sietelį ( nebūtina ) pertrintą varškę vanilę  ir kepimo miltelius
Išmaišome mikseriu .
Suberiame miltus ir vėl gerai išmaišome .
Beriame slyvas - išmaišome .
Į formelė tešlos pilame 2/3 dalies .

Kepame : 180 C .... 20-30 min ( priklauso nuo kiekvienos orkaitės individualiai ) .

Man išėjo 12 vienetų keksiukų ( popierinės formelės matmenys : apačia 5 cm. viršus 7 cm. aukštis 4 cm .)

Skanaus  smile.gif .

Čia dėtos razinos .

user posted image

Atsakyti
Sveikos, mergaites, uj, kokia faina temele jusu thumbup.gif
Klausimas: Nusipirkau as "cake kit", ten yra viskas sudeta, kad nereiktu paciam misinio daryti, bet gal jus man galite pasakyti, keik reikia pilti tos mases i keksiuko forma?pilna ar iki puses, nes jis kyla??? Atsiprasau uz kgal kvailai skambanti klausima, bet is manes prasta kulinare blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilchikas @ 2012 02 29, 13:18)
Sveikos, mergaites, uj, kokia faina temele jusu thumbup.gif
Klausimas: Nusipirkau as "cake kit", ten yra viskas sudeta, kad nereiktu paciam misinio daryti, bet gal jus man galite pasakyti, keik reikia pilti tos mases i keksiuko forma?pilna ar iki puses, nes jis kyla??? Atsiprasau uz kgal kvailai skambanti klausima, bet is manes prasta kulinare blush2.gif

iki puses geriausia,
ten komplektuke formeles yra ? (pas mane buvo) tai pilkyte kad uztektu visas uzpildyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 02 29, 14:27)
iki puses geriausia,
ten komplektuke formeles yra ? (pas mane buvo) tai pilkyte kad uztektu visas uzpildyti ax.gif


Taip, formales yra. aciu uz info, bandysime gaminti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos kulinarės 4u.gif

labai mėgstu keksiukus ir dažnokai kepu, bet deja, iki tobulumo toli toli doh.gif lotuliukas.gif arba sukrenta arba kyla netolygiai arba dugnas įdumba... doh.gif
va pvz kaip čia:
user posted image
user posted image
kepu silikonineje, ne pačioje pigiausioje formoje unsure.gif o va kokius"trikampiukus" gaunu...
gal kepančios "silikone" patarimų duotų ? 4u.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Labukas, stai mano pirmieji "Sedevrai" blush2.gif vaizdas gal nelabai koks, nesilyginu prie profiu mergaiciu, bet skonis tikrai superinis bigsmile.gif Dabar zinosiu, kad reikia deti didesni kieki keksiuku mases i indelius, beje, receptuka radau ir dariau ne is padaryto misinio, o pati viska maisiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilchikas @ 2012 02 29, 19:24)
Labukas, stai mano pirmieji "Sedevrai" blush2.gif vaizdas gal nelabai koks, nesilyginu prie profiu mergaiciu, bet skonis tikrai superinis bigsmile.gif Dabar zinosiu, kad reikia deti didesni kieki keksiuku mases i indelius, beje, receptuka radau ir dariau ne is padaryto misinio, o pati viska maisiau rolleyes.gif

O kur tas receptas? g.gif prie foto reikėtų ir receptą įdėti, ar bent jau parašyti kokie tie keksiukai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal galetumete patarti?
Turiu silikonine forma, kurioje apie 10 mini meskiuku. Siaip skirta sokoladui, bet galima kaitinti orkaiteje iki 230 laipsniu karscio.
Ar butu imanoma iskepti mini keksiuku? Kokia tesla rekomenduotumete tokioms mini formelems (apie 2x2,5 cm dydzio)?
Is anksto labai dekui!!! 4u.gif
Atsakyti