Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

QUOTE(Bijuna @ 2012 03 28, 18:38)
Su baltu šokoladu nedariau o su juodu tikrai nereikia jokiu standikliu, viskas puikiausiai išsiplaka jei gerai atšaldyta.

O kiek reikia grietinėlę plakti? Labai ilgai?
Atsakyti
Trumpiau nei paprastai plakame grietinėlę. Ji pakankamai greitai išsiplaka. smile.gif
Atsakyti
Gal kas matėte Vilniuje paskutiniu metu tokių formelių?
user posted image
Pamatė vaikai, tai nors mirk kaip reikia doh.gif
Ir dar klausimukas: ar tešlai nieko nenutinka ir ji gerai iškyla, kai stovi kol visą iškepi? na ir paklausiau doh.gif O ją laikyti kambaryje ar į šaldytuvą įkišti? Skaičiau, kad iš Teddy keksiukų 1 normos išeina 30-40 vnt. tai iškarto tikrai visų neišeina iškepti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganieška: 29 kovo 2012 - 08:44
QUOTE(p Raganyte @ 2012 03 27, 16:06)
Susirakite cia teddy meskiuku receptuka - turetu tikri ir patikti. wink.gif


Susiradau, bet manau, kad čia tešla gaunas kaip biskvitinė g.gif
Man atrodo reiktų kietesnės unsure.gif
Atsakyti
Jai gerai pamenu, Kalvarijų turgaus indų patduotuvėje tikrai buvo. Pažiūrėkit dar ir Žanoje. ten didelis pasirinkimas.
Aš tešklą niekur nededu, o laikau ant stalo ir po truputį kepu. Nieko jai neatsitinka.
O gal yra temukė visokių kepinių formų pardavimo g.gif

QUOTE(raganieška @ 2012 03 29, 09:38)
Gal kas matėte Vilniuje paskutiniu metu tokių formelių?
user posted image
Pamatė vaikai, tai nors mirk kaip reikia  doh.gif 
Ir dar klausimukas: ar tešlai nieko nenutinka ir ji gerai iškyla, kai stovi kol visą iškepi? na ir paklausiau  doh.gif O ją laikyti kambaryje ar į šaldytuvą įkišti? Skaičiau, kad iš Teddy keksiukų 1 normos išeina 30-40 vnt. tai iškarto tikrai visų neišeina iškepti  g.gif

Atsakyti
QUOTE(Teracota @ 2012 03 29, 10:25)
Jai gerai pamenu, Kalvarijų turgaus indų patduotuvėje tikrai buvo. Pažiūrėkit dar ir  Žanoje. ten didelis pasirinkimas.
Aš tešklą niekur nededu, o laikau ant stalo ir po truputį kepu. Nieko jai neatsitinka.
O gal yra temukė visokių kepinių  formų pardavimo  g.gif


Dėkui, bandysiu ieškoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2012 03 29, 09:20)
Susiradau, bet manau, kad čia tešla gaunas kaip biskvitinė  g.gif
Man atrodo reiktų kietesnės unsure.gif


Esu kepus n kartu tuos tedziukus pagal ta teslos recepta smile.gif Sviezuciai jie minksti,bet ilgainiui kieteja,sekancia diena jau padziuve tokie buna ax.gif Man noretusi,kad jie dar minkstesni butu,reikia is kokios keksines teslos kada bandyt ax.gif
Atsakyti
Nu negaliu žiūrėt šios temos lotuliukas.gif , tokių grožybių pridėta wub.gif . Artėja mano dukrytės pirmasis gimtadienis planuoju kept keksiukus, bet kaip juos papuošt g.gif . Na gal kas galėtumėt idėti tikslų receptuką kremo kur galima būtų papuošti keksiukus.

O kažin namų sąlygomis galima pasidaryti tos masės iš kurios lipdomi visokios figurėlės
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2012 03 29, 20:48)

O kažin namų sąlygomis galima pasidaryti tos masės iš kurios lipdomi visokios figurėlės

Be abejo galima, stai cia paziurekit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2012 03 29, 21:57)
Be abejo galima, stai cia paziurekit 4u.gif



Oje kaip dėkui, reiks eit bandyti palipdynėti thumbup.gif
Atsakyti
Musu 3-iojo gimtadienio keksiukai su razinomis. Veliaveles dariau wordu, klijavau ant dantu krapstuku thumbup.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(raganieška @ 2012 03 29, 06:38)
Gal kas matėte Vilniuje paskutiniu metu tokių formelių?


as jas pirkau, bet jau senai parduotuveje viskas uz 1 eura 3,5 lt. As juose kepu bananinius keksiukus-meskucius. Jie buna dregni ir neiskyla kauburelis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 01 balandžio 2012 - 21:51
QUOTE(egzotikaa @ 2012 03 21, 15:12)
vakar nusipirkaU Maximoje 3,99 lt. 100 vnt. velyku stalui manau labai tiks  bigsmile.gif
buvo dar ir languoti tokiu pat spalvu, pats krepsiuks baltas, o langeliai vienu alyviniai, kitu ruzavi
user posted image

Ir as nusipirkus, bet man nelabai patiko sios formeles. Reikia keletos formeliu keksiukui, nes neislaiko ir istezta smile.gif
Atsakyti