Patarimai laimingai būčiai
Kaip tai padaryti:
1. Nieko neteisti ir nevertinti. Priimti pasaulį ir žmones tokius, kokie jie yra. Mes neturime galių pakeisti išorinio pasaulio, mus supančių žmonių, tačiau galime pakeisti save. Prisiminkime, kad tik vidinės reformos garantuoja išorinių sėkmę. Vietoje arba - arba pasaulėjautos diegti savyje ir + ir pasaulėjautą. Protas skirsto į dalis, širdis - apjungia skirtybes.
2. Susirasti žmones - autoritetus, kurių pavyzdžiu, galėtume sekti. Mokytojai jums nurodys trumpesnį kelią. Sekti autoritetu, jį pripažinti, reiškia ir mažinti savo puikybę. Jei pripažįsti, kad yra žmonių, suvokiančių už tave daugiau - nutiesi sau kelią į tobulėjimą. (Jei tu pats geriausias - tuomet tobulėti jau nebėra kur J )
3. Ieškoti ir surasti interesų gyvenime aukščiau buitinio lygmens. Be papildomų interesų, platesnio mąstymo žmogaus tobulėjimas sustoja, stiprėja vienišumo pojūtis, artėja liūdna, vieniša senatvė. Išlaisvinkite savo kūrybines galias, kurkite savus pasaulius per meną, kūrybą, sportą, religiją, dvasines pratybas.
4. Kalbėti mažiau. Jei kalbi - kalbėk apie aukštus dalykus, kuo platesnėmis temomis, vengiant pletkų, apkalbų apie žmones ir kasdienes situacijas. Tai padės išaukštinti suvokimą virš buitinio lygmens. Tylėjimas suteiks laiko įsigilinti į save patį, vystyti intuiciją.
5. Transformuoti negeras savo savybes (tos, kurios jums kliudo tobulėti) į geras (tos, kurios jums padeda tobulėti). Stiprinti gerąsias savo savybes kasdieniu įsisąmoninimu ir gyvenimo praktika.
6. Daugiau džiaugtis smulkmenomis, šypsotis. Mokytis vertinti nuostabias gyvenimo akimirkas. Atrasti jas kasdienėje gyvenimo tėkmėje. Gėlės grožį ir aromatą, saulės spindulį, paukštelio čiulbėjimą, draugo dėmesį ir daug kitų dalykų, kurie gali atrodyti savaime suprantamais, todėl į juos kartais tiesiog nekreipiame dėmesio.
7. Mokyts išreikšti savo jausmus: šeimos nariams, draugams ir artimiesiems, naminiams gyvūnams ir kitiems: žodžiais ir veiksmais. Išmokus - plėsti šį suvokimą Tėvynės, gamtos, visos Motinos Žemės lygmeniu.
8. Įtvirtinti savo uždavinius ir siekimus fiziniame lygmenyje: (jei nėra įtvirtinta- tai tik oras J ) žodžiu, raštu, gaivinančia malda. Galite naudotis esamomis maldomis arba pasirašyti jas pačiam. Rašyti dvasinį dienoraštį ir pan.
9. Atlikti dvasines praktikas, kurios jums atrodo tinkamos. Kiekvieną dieną bent kelias minutes paskirk maldai, meditacijai, jogų mankštai, buvimui klausant gamtos ar kitoms praktikoms, menui, kūrybai. Tai suteiks pagreitį jūsų tobulėjimui.
10. Sekti gyvenimiškas situacijas ir kontempliuoti jas. Siekiant sąmoningumo, vis klausti savęs, kodėl vienas ar kitas įvykis atsitiko būtent su manimi? Kokias pamokas man neša, ko galiu išmokti? Derėtų siekti susitaikyti su žmogumi, kuris tave puolė. Atsiprašyki, jei supykai - niekas nekaltas dėl tavo reakcijų į išorės dirgiklius. Nekurk konfliktų nei vidiniame, nei išoriniame pasaulyje. Kurk taiką ir bendradarbiavimą.
http://www.yogi.lt/2...ciai/#more-3951