Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriamoji vizualizacija

QUOTE(Gardee @ 2012 03 25, 17:59)



taigi ar įmanoma, kad aš jį pritraukiau savo mintimis, sudarydama ir kartais pagalvodama apie tą savybių sąrašą ir jis dėlto nedingsta iš mano gyvenimo  ax.gif
nors kai pagalvoju, aš turbūt savanaudiškai pasielgiau, lyg ir norėjau jo "tokio", tačiau jo blogosios savybės man nebuvo nepriimtinos



O jeigu tai yra tavo antroji puselė? Ir tu ją gali atstumti dėl noro surasti tobulą vyrą. Tobulų žmonių nėra. Žmonės laikui bėgant labai keičiasi.
Atsakyti
Gardee, man tas pats nutiko-neįvertinau,kad teks priimti savybes,kurių labiausiai nenorėjau ir bijojau. Tik pas mane veiksmas išvajotame darbe. Bet nesigailiu,juk nuo savo baimių ar nenoro kitame priimti tam tikrų savybių vistiek niekur nebūčiau pabėgusi....
Atsakyti
Gardee, vizualizuokit, kad jums ramu, kad aplink tik tie zmones, su kuriais jums gera, kad tas jusu suvizualizuotas vyras yra laimingas ir tapo jums draugu, o ilgainiui keliai visiskai issiskiria.

Bet apskritai, labai keista. Juk blogu savybiu, ivykiu nevizualizuoji, taciau jie vistiek ateina. Nemastai, bet ateina. Kur cia minties galia?
Atsakyti

QUOTE(Gardee @ 2012 03 25, 17:59)
aš noriu pasidalinti savo istorija, išgyvenimu ar kaip čia pavadinti  biggrin.gif


KV buvo užvaldžius ir mane. Bet ...kaip ir viska-šis preparatas turi savo šalutinį poveikį.
Papildyta:
QUOTE(merfise @ 2012 03 25, 15:18)
Cia pacios atsakymas is 2007 m.:
post 2007 12 01, 21:14
"Toleruoju, reaguoju sveikai. Kiekvienas turi teisę rinktis...
http://www.youtube.c...?v=WWYGEM19cUk"

man tai, atrodo, induizmas ar kas ten, nera blogai..


nors žinutė skirta ne man,bet kaip susimąsčiau kaip aš pasikeičiau per 5 metus...kartais knisimasis per senas ir svetimas mintis neduoda nieko smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Safyrinė: 25 kovo 2012 - 21:28
http://www.youtube.c...rNnzzxiYBtsrf4w dievinu sia daina, tikiuosi ji tinkama ?
nes yra toks honopono gydymo procesas
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 03 25, 19:13)
O jeigu tai yra tavo antroji puselė? Ir tu ją gali atstumti dėl noro surasti tobulą vyrą. Tobulų žmonių nėra.

Žmonės laikui bėgant labai keičiasi.

iš tiesų galvojau apie tai, bet su juo būnant negalėjau būti savimi ir jaučiausi kažkokia suvaržyta, lyg vaidinčiau. manau, taip neturėtų būti, jei tai tavo puselė g.gif
na tobulų, žinoma, kad nėra ir man tokio nereikia net smile.gif tik tos jo blogos savybės nebuvo pvz netvarkingumas, kurį galima greitai pakeisti, tai kur kas rimčiau, ko priimti aš negalėjau

vieno aš nesuprantu, kodėl dažnai teigiama, kad žmonės nesikeičia ir taip pat dažnai - kad žmonės labai keičiasi g.gif

QUOTE(arpos @ 2012 03 25, 19:16)
Bet nesigailiu,juk nuo savo baimių ar nenoro kitame priimti tam tikrų savybių vistiek niekur nebūčiau pabėgusi....

ech, kokia gera mintis bigsmile.gif privertė susimąstyti

QUOTE(Novilunio @ 2012 03 25, 19:39)
Gardee, vizualizuokit, kad jums ramu, kad aplink tik tie zmones, su kuriais jums gera, kad tas jusu suvizualizuotas vyras yra laimingas ir tapo jums draugu, o ilgainiui keliai visiskai issiskiria.

ačiū už naudingą patarimą mirksiukas.gif

QUOTE(Safyrinė @ 2012 03 25, 21:27)
KV buvo užvaldžius ir mane. Bet ...kaip ir viska-šis preparatas turi savo šalutinį poveikį.

bet tai veikia bigsmile.gif
manau, "teisingai" vizualizuojant galima išvengti to šalutinio poveikio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 03 25, 18:12)
Nezinau, ar tikrai Jusu atveju "tai" vizualizacijos rezultatas, bet, manau, kad butent "seseline" KV puse, kad "uzsicinkini" ant geruju savybiu, detaliu, ir galvoji, kad bus ok..
Galbut, jei klausytumemes sirdies balso, tai jis tokiu "praktiniu", optiskai graziu savybiu ar detaliu tiek daikte, tiek zmoguje "nenumatytu"..
P.s. bet ne man spresti, as ne KV eksperte..


Nera jokios seselines puses, visi absoliuciai visi zmones turi teigiamu ir neigiamu savybiu. Kad ir koks grazus protingas it tt princas bebus, jis bus tik zmogus.
Papildyta:
QUOTE(Novilunio @ 2012 03 25, 19:39)

Bet apskritai, labai keista. Juk blogu savybiu, ivykiu nevizualizuoji, taciau jie vistiek ateina. Nemastai, bet ateina. Kur cia minties galia?


Is esmes kiekvieno ivykio gerumas ir blogumas priklauso nuo musu poziurio i ta ivyki.
Zmogus taip sutvertas patirti aplinka. Jis patiria dziaugsma, patiria liudesi ir tt.
Tai neisvengiama. Vienintelis budas numalsinti neigiamus potyrius yra pajusti dieviskuma per malda. Kito budo nera.
Papildyta:
QUOTE(Safyrinė @ 2012 03 25, 21:27)
KV buvo užvaldžius ir mane. Bet ...kaip ir viska-šis preparatas turi savo šalutinį poveikį.
Papildyta:



Jus galvojat, kad nustojus naudoti kv nebeturesit neigiamu patirciu? : )
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 03 25, 13:58)
Kai kurios mantros yra skirtos demonams. Kai to nežinai, kartoji ir sudarai sutartis su jais.  ax.gif


O kurios mantros skirtos jiems?

Papildyta:
QUOTE(eupforia @ 2012 03 25, 15:28)
Gal aš kažką temoj praleidau, ką reiškia trumpinys EFT? blush2.gif O šiaip nusiraminimui man asmeniškai labai padeda sau pasakymas "nesureikšmink" arba "nefiksuok", na žodžiu nukreipti mintis ir dėmesį į bet kokį pozityviai veikiantį objektą. 4u.gif

KV kalba šnekant - pakeisti jausmų ir minčių dažnį. Panašiai kaip perjungiant TV kanalą. Juk niekas neliepia žiūrėti to, kas nepatinka, ar ne? smile.gif



drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Gardee @ 2012 03 25, 23:25)
iš tiesų galvojau apie tai, bet su juo būnant negalėjau būti savimi ir jaučiausi kažkokia suvaržyta, lyg vaidinčiau. manau, taip neturėtų būti, jei tai tavo puselė  g.gif  ax.gif


Gardee, o kiek yra vietų ir žmonių, šalia kurių būni savimi? smile.gif

Gal negali atsipalaiduoti, nes nori atrodyti/būti tobula ir pan.?
Tiesiog išmokim priimti save ir kitus tokius, kokie jie yra. Bus daug paprasčiau gyventi.
Tobulų nėra, bet visada galime tobulėti patys wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksaranke7 @ 2012 03 26, 00:22)
O kurios mantros skirtos jiems?




Tos, kurios žmogų paverčia zombiu...
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2012 03 25, 23:55)
Is esmes kiekvieno ivykio gerumas ir blogumas priklauso nuo musu poziurio i ta ivyki.
Zmogus taip sutvertas patirti aplinka. Jis patiria dziaugsma, patiria liudesi ir tt.
Tai neisvengiama. Vienintelis budas numalsinti neigiamus potyrius yra pajusti dieviskuma per malda. Kito budo nera.


Kalbejau ne tiek apie gera-bloga, bet apie tai, kad salia to, ka vizualizuojame, atsitinka ir tai, apie ka negalvojame, neskiriame tam savo minciu), tarkime kazkas nepageidaujamo. Jei tiketi minties galia, turi vykti tas, kam skirtos mintys, bet ne tai, apie ka nemastoma.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 03 26, 07:39)
Tos, kurios žmogų paverčia zombiu...


Visada galvojau, kad zinau, kas yra "zombiai"..
Prisiminiau, kaip vienas destytojas sakydavo, kad zmones, kurie neina per raudona sviesa, kai gatveje nera masinu, yra zombiai..
Na isvystytuose Vakaruose tikrai visi stengiasi eiti tik per zalia.. Kazkoks "zombizmas" apemes juos.. O gal jie vadovaujasi principu, atsarga gedos nedaro?
Vaizgante ir krisnaistus apibudino kaip zombius, net pasiziurejau i wikipedia, sakau, gal pavyks atrasti zombiu ir krisnaistu panasumu wink.gif
Nejaugi jie prarado fenomenologine atminti? g.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 03 26, 09:58)

Vaizgante ir krisnaistus apibudino kaip zombius,  net pasiziurejau i wikipedia, sakau, gal pavyks atrasti zombiu ir krisnaistu panasumu  wink.gif
Nejaugi jie prarado fenomenologine atminti?  g.gif  lotuliukas.gif


Remiuosi savo daugiamečiais stebėjimais bei rusų eniologų darbais. ax.gif
Juk lietuvius krišnaitus ir Indijoje vadina beždžionėmis ir jie tai žino... Ar įsivaizduojate indusų grupę, apsirengusią lietuvių tautiniais drabužiais ir giedančius sutartines?
Atsakyti