Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriamoji vizualizacija

sveikos mielos moterys ir merginos!

labai seniai cia nesilankiau ir atleiskit,visko dar nespejau perskaityti kiek jus cia privizualizavot:)taciau tikiuosi jog visom sekasi gerai ir ir jus gaunate tai ko trokstate.

uzsukau cia noredama pasidalinti savo patirtimi ir padrasinti tas,kurios pradeda ir kuriom galbut kyla daug klausimu ir abejoniu.(is anksto persiprasau jei prirasysiu "paklode".)as pasidalinsiu tais budais kurie man padejo pasiekti visko ko as troskau.taciau jus turite atminti jog viskas priklauso tik nuo jusu paciu.visi atsakymai gludi jumyse...
1.viska ko jus trokstate uzrasykite.pasiimkite graziausia,storiausia sasiuvini ir rasykite:)nes istiesu yra kazkas stebuklingo kai mintis perkeli ant popieriaus(kaip palyginimui:dievo zodis=biblija)
kiekvienas menininkas,inzinierius,architektas,mokslininkas pirma turi minti,vizija,po to isdesto tai ant lapo popieriaus ir mintys materializuojasi.
2.as pastebejau toki dalyka,jog kuo svaresnis mano vidus,tuo greiciau ir geriau viskas vyksta.
3.bukite dekingi.uz visus ir viska.
4.nebijokite noreti materialiniu dalyku,nes tik norejimas materialiu dalyku(ir gavimas) mane privede iki to,kaip as jauciuosi ir gyvenu dabar.
5.stenkites,svajokite,darykite viska kas jusu jegose,bet jei kazkas atsitiko nemalonaus-priimkite tai kaip turi buti.nesipriesinkite,nes visata(dievas) visada zino kas jum geriausia.tikekite ir pasitikekite visata(dievu)

is tikruju as nepasakiau nieko naujo,nei kiti mokytojai,guru,dvasiniai vadovai ir t.t.taciau tai reikia isgyvent patiem kad tai suprast.todel visi mokytojai tik perduoda tai ka jie suprato.jezus,buda,e.hicks,v.zelandas visi jie apie ta pati,tik kiekvienas perteikia tai kaip jie tai supranta.
ir jei jums dar neatsibodau as pabandysiu siek tiek papasakoti kaip ir ko as pasiekiau.

pirma susidomejau pasamones galia kazkur 7m atgal.daug skaiciau,domejausi,meginau "ant saves"ir t.t.kaip ir visi norejau gero darbo,seimos,graziu daiktu ir pan.karta pasidariau"vision board'a"ir tarp visu kelioniu,turtu, as norejau ramybes,pilnatves,prasmes.ir tik dabar ziurint atgal as suprantu jog net ir tai issipylde...nezinau ar tie 7metai ieskojimu ar paskutines mano svajones issipyldymas mane taip isjudino is pusiausvyros,taciau as rodos atsikeliau viena ryta ir viska supratau:
NIEKAS SIOJE ZEMEJE NEGALI MANES PADARYTI LAIMINGOS,TIK AS PATI.niekas nesuteiks man dziaugsmo-tik as pati.nes jei as nemokesiu buti laiminga cia ir dabar jokios keliones,vyras ir turtai man nepades.ir as pradejau mokytis buti laiminga siandien ir cia ir dabar:.darbe kuri dirbu,seimoj su kuria gyvenu ir t.t.as taip pat supratau jog mes nesame kunas ir dvasia.mes ir esame ta sviesa,ta energija.kai tu imi matyti ta sviesa savyje supranti jog kiti zmones taip pat yra sviesa(ir tai pakeite mano poziuri i viska siame pasaulyje) ir svarbiausia yra balansas:
1.tarp saves su savimi.
2.tarp taves ir dievo(aukstesniosios jegos)
3.tarp saves ir kitu.
nes mes visi esame susieti nematomais siulais tarpusavyje.
jei jus atrasite ta sviesa savyje,jtuomet jum viskas seksis ir jus gausite tai ko norite.o jei kazko negausite,tai netures jokios reiksmes,nes niekas jusu negales padaryti labiau laimingos nei esate dabar.nes nera praeities,nera ateities o yra tik dabartis.todel tik dabar jus galite pakeisti savo ateiti.
jei jus nuolat kazkas skaudina-jus neismokote atleisti.
jei jus kazkas piktina ir erzina-jus neismokote nekritikuoti.
jei jums nepatinka kaip elgiasi kiti-jus neatsikratete noro kontroliuoti.
jei jus padedate kitiem tikedamiesi jod dievas jum uz tai atlygins-jus neismokote dosnumo...
tik tuomet kai jus atsikratysite baimiu,pykcio,pavydo ir pan.ir gyvensite "is vidaus"
ir tyra siela jus suprasite kad jokia neigiama situaciaja jusu niekaip negales paveikti.ir is tiesu visi neigiami dalykai tures isnykti is jusu gyvenimo.ir tik tuomet jus gyvensite pilnatvej,palaimoj ir rojuj.jus turite pirma isvalyti savo siela,tam kad galetumete pripyldyti tik gerais dalykais.atsikratykite klaidingu isitikinimu!

zmones labai daznai klaidingai suvokia tarkim savo kuna.as irgi visalaik galvojau jog reikia,privalom sportuoti,sveikai maitintis,mes nuolat stengiames kazka pataisyti,pagerinti,bet tiesa yra ta,jog kai viduje yra gera ir sviesu musu kunas pats ims atsirinkti ko jam reikia.ka valgyti ir pan.tuomet savaime atsiranda daug energijos ir tam kad kazkur issiliet mes imsime savaime uzsiimti aktyvia veikla.
musu kunas bus sveikas.nes is tiesu kuo maziau stengiesi tuo lengviau ir paprasciau viskas gaunasi.
arba as taip pat supratau kad zmones viska linke kaupti.nes bijo kad neuzteks ir pan.ir as taip dariau aisku.bet juk jus neikvepiate 100kart daugiau,nes galbut rytoj jus neturesite kuom kvepuoti?ne,nes tai savaime suprantamas dalykas.todel ir suprasti turime kad apsirengti ir pavalgyti ir tureti stoga virs galvos yra savaime naturalus procesas,visatos desnis ir mes neturime tuo rupintis!as dabar nuejus i parduotuve tarkim neperku tualetinio popieriaus vien todel kad akcija arba kad jis vistiek pasibaigs.dabar as tikiu ir zinau ir jauciu,jog kai man reikes kazko visata visada atsius man tai ko reikia.kad ir kas tai bebutu:nuolaidos,akcijos,masina ar tuoletinis popierius.

taip pat zinokit jog zmogus visada turi pasirinkimo laisve.ir kaip reaguoti kai kas nors uzmina ant kojos ar kai kaimynas nakti klausosi garsiai muzikos-renkates jus patys.nekreipti demesio ar supykti,aprekti ir susigadinti sau ir kitiem nuotaika.

visatoje nera gera ir bloga.yra vien tik gera.dievas nebaudzia,nieko neatima,neteisia ir nereikalauja(tai klaidingi zmoniu isitikinimai,nes visi linke manyti,jog jei tukst.zmoniu tai tiki-vadinasi tai yra tiesa)dievui mes visi esame vienodi.net ir ziauriausia musu akimi nusikalteli jis myli taip pat kaip ir kitus.dievas tai yra tyriausia energija,meile be islygu,nes jei butu kitaip tai paneigtu jo kaip dievo egzistavima.


atleiskit jog tiek daug prirasiau.(ir taip pat nesu tikra ar nors kazkiek supratote esme,ar tai ka sakau suprantu tik as viena?)bet rodos kai man viskas tapo paprasta ir suprantama man norejosi skelbti tai visiem.pasakoti,mokyti...norejosi kad zmones tai pamatytu.deja...kad ir kaip noreciau as negaliu.nes viskas priklauso tik nuo jusu paciu...ir tik jus patys turite ieskoti savyje...


Atsakyti
Sweet, labai aciu uz tavo posta smile.gif
Atsakyti
super geras pasisakymas! aciu!
Atsakyti
QUOTE(sweetypie @ 2012 04 23, 03:26)
sveikos mielos moterys ir merginos!

aciu 4u.gif
Atsakyti
Hmzz.... reiktu perskaityti, aisku visa teksta smile.gif Bet - "padejo pasiekti viska ko troskau" - vadinasi jei pasiekete viska, nebera stimulo ir motyvacijos gyventi toliau smile.gif
O kaip nusprebdziate, kad jusu vidus jau "svarus" ?
Atsakyti
QUOTE(sweetypie @ 2012 04 23, 03:26)
4.nebijokite noreti materialiniu dalyku,nes tik norejimas materialiu dalyku(ir gavimas) mane privede iki to,kaip as jauciuosi ir gyvenu dabar.

ir svarbiausia yra balansas:
1.tarp saves su savimi.

arba as taip pat supratau kad zmones viska linke kaupti.nes bijo kad neuzteks ir pan.ir as taip dariau aisku.bet juk jus neikvepiate 100kart daugiau,nes galbut rytoj jus neturesite kuom kvepuoti?ne,nes tai savaime suprantamas dalykas.todel ir suprasti turime kad apsirengti ir pavalgyti ir tureti stoga virs galvos yra savaime naturalus procesas,visatos desnis ir mes neturime tuo rupintis!as dabar nuejus i parduotuve tarkim neperku tualetinio popieriaus vien todel kad akcija arba kad jis vistiek pasibaigs.dabar as tikiu ir zinau ir jauciu,jog kai man reikes kazko visata visada atsius man tai ko reikia.kad ir kas tai bebutu:nuolaidos,akcijos,masina ar tuoletinis popierius.


Kaip suprast ta 1 punkta (tarp saves su savimi) ?
Man toks neaiskumas - 4. rasote, kad tik norejimas materialiu dalyku privede t.t.
O paskui jau lyg priestaraujate - "mes neturime tuo rupintis" g.gif
Atsakyti
QUOTE(sweetypie @ 2012 04 23, 02:26)


Nuostabūs ir įkvepiantys žodžiai! Ačiū bigsmile.gif
Atsakyti
sweetypie,

Aciu Tau mieloji, kad daliniesi. Viska taip aiskiai zinau, bet seni iprociai isisaknije, kad reikia tam tikras tiesas vel ir vel is naujo prisiminti. Kaip tik buvau nusiminus, kad zmogus pasielge ne taip kaip norejau. Perskaiciau, pamasciau, ramu : )


Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 04 23, 12:33)
Hmzz....  reiktu perskaityti, aisku visa teksta smile.gif Bet - "padejo pasiekti viska ko troskau" - vadinasi jei pasiekete viska, nebera stimulo ir motyvacijos gyventi toliau smile.gif
O kaip nusprebdziate, kad jusu vidus jau "svarus" ?


Pasieke viska, ko trosko, o dabar troksta kitu dalyku. Taigi, stimulas yra smile.gif As taip supratau smile.gif
Papildyta:
atleiskit jog tiek daug prirasiau.(ir taip pat nesu tikra ar nors kazkiek supratote esme,ar tai ka sakau suprantu tik as viena?)

Ačiū, prasmė tikrai aiški smile.gif
Ir aš prisiminiau senas primirštas tiesas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2012 04 18, 09:52)
Violeta Messina "Nezudyk meiles".Perspeju,kad knyga nepatraukliai stora , ivadas toks savotiskas
Zodziu gal ne vis visiem ji turetu patikt, bet man labai. rolleyes.gif  rolleyes.gif

Ačiū, paieškosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 04 23, 08:33)
Hmzz....  reiktu perskaityti, aisku visa teksta smile.gif Bet - "padejo pasiekti viska ko troskau" - vadinasi jei pasiekete viska, nebera stimulo ir motyvacijos gyventi toliau smile.gif
O kaip nusprebdziate, kad jusu vidus jau "svarus" ?



taip,kai pasieki viska dingsta stimulas ir motivacija.tuomet galima sakyti pereini i kita lygi ir tu nori tiesiog gyventi.daryti tai kas tau teikia dziaugsma,megautis tuo ka pasiekiai.isivaizduokite jog jus gavote viska apie ka svajojote.ar jus nustosite noreti gyventi?ne.tai igaus kitokia prasme.as zinoma ir toliau noriu tarkim naujo kompiuterio darbe,bet as zinau kad dabartines mano busenos nepaveiks nei tai ar as ji gausiu ar ne.

kai atsiveria sirdis,siela jus tai pajausite.ir to jausmo negalesite sumaisyti su nieku kitu.tai panasiai kaip as aiskinciau negimdziusiai moteriai ka reiskia pagimdyti kudiki ir pajausti ka reiskia kai paimi ji ant ranku.tai kazkas tokio ka turi isgyvent,kad suprast galbut.be to gal as nelabai aiskiai paaiskinau,nes jum nereikia tos svarios sielos padaryti tartum is nieko.ji yra kiekviename is musu.meiles grynuolis,sviesa.tik per nepasitenkinima,baimes,pykti,pavyda,mes to nematome.as galiu pabandyti surasyti zenklus ir kas vyksta tuomet kai siela ima atsiverti,bet ir vel gausis paklode:)
Atsakyti
Surasykit, Sweetypie...

Man Jusu zodziai taip laiku... ir taip ieskoti...
Atsakyti