Įkraunama...
Įkraunama...

Realybės šou

Apklausa: Kokio pobūdžio lietuviškame realybės šou norėtumėt sudalyvauti? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
grozio fabrikas tikrai butu nieko g.gif nors nelabai malonu kai visi trukumai viesinami..aisku tokia yra kaina schmoll.gif va koks domus plius tai pasirasyciau iskart biggrin.gif siaip is tikro uzkabina tie realybes sou...va ir ziuriu ax.gif ai o ka, vakare ir taip galva isuzta,ko nors rimto nesinori, daugiau nieko nerodo, tai negi gaila..
kartais pamastau kaip butu dalyvauti bet jei is tikro reiktu apsisprest neisdrisciau,pamaciau kiek tv gali sudirbt zmogu
Atsakyti
o man tai patiktu kurnors sudalyvauti pav.kaip baras [COLOR=green]
Atsakyti
Yra kvietę sudalyvauti ne kartą tai vienam, tai kitam projekte, bet vis pavykdavo atsisakyti..
Atsakyti
Aš irgi nedalyvuačiau schmoll.gif neturiu drąsos tiek. Būtų išnarstytas ne tik mano asmeninis gyvenimas, bet ir šeimos turbūt. Ne ne.. tikrai biggrin.gif
Atsakyti
O aš visai norėčiau sudalyvauti kokiam nors realybes šou ir visai nesvarbu kokiam.
uuu, kaip norėčiau ax.gif
Atsakyti
Nebalsavau isviso schmoll.gif
nes tikrai nedalyvauciau nei viename realybes sau smile.gif
Atsakyti
Dabar kaip tik vyksta registracija į laidą "Lietuvos šokių 10". Norėčiau sudalyvauti, bet nežinau sąlygų.
Atsakyti
Turbut ir as nedalyvauciau nei viename sou. kazkaip pas mus jie labai jau neidomus verysad.gif
Atsakyti
Padalyvaučiau kokia KĮŽe (jei priimtų lotuliukas.gif) DAinuot noriu biggrin.gif
Atsakyti
Is dabartiniu nei vienam nedalivauciau ,jokiu uzsleptu talentu neturiu smile.gif ,bet kai buvo "AKVARIUMAS" ojoj kaip norejau as ten smile.gif
Atsakyti
na, jei nebūčiau tokia bebalsė kaip dabar, tikrai dalyvaučiau KIŽ
jei nebūčiau tokia pagyvenus, gal ir idealioje poroje padalyvaučiau.
o jei būčiau nors kiek drąsesnė, dalyvaučiau bare.
biggrin.gif
žodžiu aš dalyvaučiau visur, jei tik mane kas priimtų ax.gif
Atsakyti
Prabalsavau už Barus, nes tai vieninteliai vykę projektai, kuriuos aš mėgaudamasi žiūrėjau (ypač antrąjį) smile.gif
Tačiau pati nedalyvaučiau niekur schmoll.gif Kažkada gavau kvietimą ateiti į KIZ atranką, bet ir nenuėjau. O kaip džiaugiuosi, kad neteko "kovot" dėl patekimo į tokį idiotišką šou ax.gif

Dar pastebėjimas, kodėl tie šou tokie nebeįdomūs darosi. Taigi visai vaikai juose dalyvauja. Pvz.: Bare buvo suaugusių, subrendusių žmonių, o praeito sezono realybės šou nepamenu nė vieno rolleyes.gif Kiek galima žiūrėt 18-mečių santykių aiškinimąsi doh.gif Pykina nuo jų maksimalizmo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyStar: 13 rugpjūčio 2006 - 09:25