Įkraunama...
Įkraunama...

Realybės šou

Apklausa: Kokio pobūdžio lietuviškame realybės šou norėtumėt sudalyvauti? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
o aš manau,kad tie realybės šou nėra toks jau visuotinis blogis ax.gif šiaip ar taip kai kuriems žmonėms, ten dalyvavusiems jie naudos atneša mirksiukas.gif Va, iš pirmojo akvariumo liko Angė-įlindo moteris į TV ir tikrai manau,kad jai daug padėjo susipažinimas su TV3 komanda per Akvariumo projektą...Iš Baro1 iškilo Ieva, Baro 2 dalyvių jau ir nebepamenu blush2.gif nors tada,kai tas baras vyko, jie buvo narstomi po kaulelį..ir manau,kad ne aš viena jų nuodėmių nebepamenu, tiek po KĮŽ, tiek po dangaus atsirado žmonių,kurių svajonės bent truputėlį priartėjo prie realybės- štai Donata ir laidą veda ir muizikluose vaidina, Andriukas išlėkė iš kaimo, rodos butą Klaipėdoj nusipirko, visų išjuokta Eglija irgi gyvenimą susitvarkė, po Dangaus atsirado žavus (bent jau man) duetas Jonas ir Rasa...taigi,nemanau,kad tie realybės šou blogis mirksiukas.gif
o dėl to,kad mūsų realybės šou dalyvauja "vaikai"... va,dėl to maksimalizmo jie ir dalyvauja mirksiukas.gif nes jei realybės šou nusprendžia dalyvauti vyresnis žmogus-tuoj pakraunamas ant laužo..."vaikai" irgi pakraunami,bet jie nejaučia to ir siekia savo svajonės...ir kas čia blogo,jei jie dalyvauja?
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2006 08 13, 17:48)
o dėl to,kad mūsų realybės šou dalyvauja "vaikai"... va,dėl to maksimalizmo jie ir dalyvauja mirksiukas.gif nes jei realybės šou nusprendžia dalyvauti vyresnis žmogus-tuoj pakraunamas ant laužo..."vaikai" irgi pakraunami,bet jie nejaučia to ir siekia savo svajonės...ir kas čia blogo,jei jie dalyvauja?

Neįdomu žiūrėt doh.gif Tas ir blogai.
O kurį iš vyresnių ant laužo pakrovė? Nereikia iškart į kraštutinumus pult, bet jaunimas 24-28 metų yra pats tas. Susiformavusios idomios asmenybės.
Na, čia tik mano nuomonė. Nors su kiek žmonių teko bendrauti, beveik visi pritarė, kad tame tiesos yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2006 08 13, 18:28)
Neįdomu žiūrėt  doh.gif  Tas ir blogai.
O kurį iš vyresnių ant laužo pakrovė? Nereikia iškart į kraštutinumus pult, bet jaunimas 24-28 metų yra pats tas. Susiformavusios idomios asmenybės.
Na, čia tik mano nuomonė. Nors su kiek žmonių teko bendrauti, beveik visi pritarė, kad tame tiesos yra  4u.gif

Egliją pameni? jai kliuvo nuo visų...
o susiformavusios asmenybės nelabai eina į tokius šou,jos mato ir kitus kelius pasiekti populiarumo mirksiukas.gif
beje,dėl to amžiaus-šiaip manau viskas priklauso nuo subrendimo lygio mirksiukas.gif jei prisiminus KĮŽ tai 25 Rūlė man tikrai neatrodė protingesnis ir labiau susitupėjęs už 19 metų Viliją g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunita: 13 rugpjūčio 2006 - 18:58
QUOTE(Ramunita @ 2006 08 13, 19:54)
Egliją pameni? jai kliuvo nuo visų...
o susiformavusios asmenybės nelabai eina į tokius šou,jos mato ir kitus kelius pasiekti populiarumo  mirksiukas.gif
beje,dėl to amžiaus-šiaip manau viskas priklauso nuo subrendimo lygio  mirksiukas.gif jei prisiminus KĮŽ tai 25 Rūlė man tikrai neatrodė protingesnis ir labiau susitupėjęs už 19 metų Viliją  g.gif

Šito šou komentuoti negaliu, nes visiškai nežiūrėjau.
Dėl subrendimo lygio, tikrai sutinku drinks_cheers.gif Matyt normalūs žmonės pamatę, kokios tų šou pasekmės, nebenori lįst į ekranus rolleyes.gif

Kas dėl Eglijos, tai ir nemačius šou, nesunku suvokt, kad tokiam žmogui kritikos daug yra. Na, ji TOOOOOKIA doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyStar: 13 rugpjūčio 2006 - 19:05
QUOTE(LadyStar @ 2006 08 13, 20:03)
Šito šou komentuoti negaliu, nes visiškai nežiūrėjau.
Dėl subrendimo lygio, tikrai sutinku  drinks_cheers.gif Matyt normalūs žmonės pamatę, kokios tų šou pasekmės, nebenori lįst į ekranus  rolleyes.gif

Kas dėl Eglijos, tai ir nemačius šou, nesunku suvokt, kad tokiam žmogui kritikos daug yra. Na, ji TOOOOOKIA doh.gif

matai,čia gal nelabai tinka žodis "normalus" mirksiukas.gif sakyčiau greičiau į realybės šou eina žmonės,kurie dar ieško būdų išreikšti save,bet nesakyčiau,kad tai nenormalu mirksiukas.gif nebrandu gal g.gif bet juk nebrandumas nereiškia nenormalumo g.gif kai kurie eina į tokius šou dėl reklamos,kurios reikia verkiant...
Atsakyti
QUOTE(pupa @ 2006 08 10, 09:41)
Dabar kaip tik vyksta registracija į laidą "Lietuvos šokių 10". Norėčiau sudalyvauti, bet nežinau sąlygų.

Va čia yra anketa, kurią reikia užpildyti. Sėkmės smile.gif
http://www.lrt.lt/sokiu10/
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2006 08 09, 22:31)
Na, bet klausimas kaip atkalbėti  unsure.gif  Siaubas, kaip tie vyrai taip negalvoja  doh.gif  Nors gal jam tikrai būtina?  unsure.gif



QUOTE(Dolitlė @ 2006 08 16, 20:05)
Va čia yra anketa, kurią reikia užpildyti. Sėkmės smile.gif
http://www.lrt.lt/sokiu10/



Žinau ir mačiau tą anketą, bet man reikia konkrečių sąlygų. Juk namie mažiukas vaikutis dar yra.
Atsakyti
Tokiame, kur nebūtų filmuojama biggrin.gif
Atsakyti
ne viename is siulomu nedalyvauciau, nors gal domintu tokio tipo, kaip "sokiu desimtukas", "ledo zvaigzdes" ar kazkada rodytas per ltv d.trumpo "mokinys. Lietuvoje kazkada buvo ji atitikmuo "domus galerija", bet jau toks s... tas lietuviskas buvo, kad jei ir susisuktu kada galva dalyvaut realityje, tai tik tokio lygio, kaip D. Trumpo "mokinys".
Atsakyti
biggrin.gif geriausias realybės šou- gyvenimas...o televizijos nea... mirksiukas.gif biggrin.gif nenuobodžiauju....
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
Nenoreciau dalyvauti nei viename! Bet jaunimui kodel ir ne! Vis naujas nuotykis ir gyventi linksmiau! thumbup.gif
Atsakyti