Įkraunama...
Įkraunama...

Šuniuko įsigyjimas, kai vaikas dar mažas

QUOTE(dovy @ 2006 05 18, 14:06)
paaugusi dukrytė galėjo daryti su ja bet ką.
mažius taip pat daro ant jos ką nori.

blink.gif kai ptai daro su ja ką nori? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 05 18, 17:02)
blink.gif kai ptai daro su ja ką nori? blink.gif

Taip ir suprast,kad gali ir už nosies paimti patempti ir į gerklę pirštą įkišti ir užlipus pajodinėti,kai šis guli,na viską,žinoma proto ribose ir aišku mes irgi bet ką daryti jiems neleidžiame ,tačiau aš rami,kad vaikui nieko neatsitiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dovy @ 2006 05 18, 17:05)
Taip ir suprast,kad gali ir už nosies paimti patempti ir į gerklę pirštą įkišti ir užlipus pajodinėti,kai šis guli,na viską,žinoma proto ribose ir aišku mes irgi bet ką daryti jiems neleidžiame ,tačiau aš rami,kad vaikui nieko neatsitiks biggrin.gif

aš geriau jau patylėsiu ax.gif bet jei pradėčiau rašyti, tai nieko gero savo atžvilgiu neišgirstum, už tokį gyvūno traktavimą...
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 05 18, 19:09)
aš geriau jau patylėsiu ax.gif bet jei pradėčiau rašyti, tai nieko gero savo atžvilgiu neišgirstum, už tokį gyvūno traktavimą...

na ir nerašyk,nes kaip matau pati vaikų neturi tai tau nelabai suprantama aplamai,kaip šunį galima niurkyti,juk tavo vaikai -maži jorkšyro terjerai,o aš kalbu apie normalius šunis. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dovy @ 2006 05 18, 17:21)
na ir nerašyk,nes kaip matau pati vaikų neturi tai tau nelabai suprantama aplamai,kaip šunį galima niurkyti,juk tavo vaikai -maži jorkšyro terjerai,o aš kalbu apie normalius šunis. lotuliukas.gif

visai nejuokinga, o kad aš neturiu vaikų, tai čia nieko bendro neturi, jei turėčiau, mano vaikas šuns neniurkytų, tam turėtų žaislus, bet ir tų stengčiausi, kad nesudarkytų, ne šuva gi, kuris viską graužia, o vaikas rolleyes.gif o tu geriau būk atsargesnė, nes po to per radiją ar teliką rodo tragedijas, kad šuo vaiką apkandžiojo... visada kaltindavau šunį, bet kai paskaitai tokius postus, tai turbūt ne vienas šuo kaltas būna, ką? nepamiršk, kad šuo lieka šuniu, 100 kartų nieko nepadarys, o 101 gali viskas pasikeisti...
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 05 18, 19:46)
visai nejuokinga, o kad aš neturiu vaikų, tai čia nieko bendro neturi, jei turėčiau, mano vaikas šuns neniurkytų, tam turėtų žaislus, bet ir tų stengčiausi, kad nesudarkytų, ne šuva gi, kuris viską graužia, o vaikas rolleyes.gif o tu geriau būk atsargesnė, nes po to per radiją ar teliką rodo tragedijas, kad šuo vaiką apkandžiojo... visada kaltindavau šunį, bet kai paskaitai tokius postus, tai turbūt ne vienas šuo kaltas būna, ką? nepamiršk, kad šuo lieka šuniu, 100 kartų nieko nepadarys, o 101 gali viskas pasikeisti...

Tu perdaug viską priimi tiesiogine prasme.aš rasiau,kad mano šuo niekados nesielgė agresyviai ,nors ir vaikas su juo daro ką nori,tačiau tai nereiškia,kad su šuniu yra pastoviai taip elgiamasi.Tikrai ne.Ir aš to taip pat netoleruoju ,tačiau vaikas yra vaikas.
Atsakyti
100 proc. už. bigsmile.gif vaikas turi neasiriboti nuo gamtos.
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 05 18, 15:46)
mano vaikas šuns neniurkytų, tam turėtų žaislus, bet ir tų stengčiausi, kad nesudarkytų, ne šuva gi, kuris viską graužia, o vaikas rolleyes.gif


Klausyk, o gal tu geriau vaiką įsitaisyk, o paskui kalbėk, a? mirksiukas.gif
ir šunį normalų... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 17 rugpjūčio 2006 - 21:14
sveiki 4u.gif prieš savaitę įsigijom šarpėjų, namuose auga metukų ir 4 mėnesių dukrytė. iš pradžių svarsčiau ar verta tokį šunį pirkti, juk jis kovinis,bet perskaičiau literatūroj, kad šarpėjai buvo naudojami kovoms dėl savo storo, šiurkštaus, skausmui atsparaus kailio, o įniršį jiems sukelti buvo naudojami kažkokie preparatai, nes jie taikūs ir suerzinti labai sunku.
kai tik parsivežėm ciuciką namo, mano dukrytė puolė jį myluoti, bučiuoti. įsižaidęs šuniukas užkėlė letenas jai ant pečiu ir ją pargriovė. ciucė gavo gerai bylos ir dabar jie vienas kito prisivengia. tik kartais šunelis prieina apuosto kakliuką, palaižo, o dukrytė tik žiūri akis išpūtus.
manau kad kol abu tokie kvailiukai tai geriausia kad jie kuo mažiau kontaktuotų. suaugęs, sveikos psichikos šuo niekada nepuls vaiko. buvom pas veterinarą, pasakiau kad namie vaikas,tai liepė labai stebėt šunį, daryti tokį bandymą, kai šuo valgo, paimti jo bliūda, jei šuo puola -- kažkas blogai, kuo greičiau pas dresiruotoją vesti.
Atsakyti
Šarpėjus tikrai ne kovinis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamavaida @ 2006 08 19, 12:56)
<...> buvom pas veterinarą, pasakiau kad namie vaikas,tai liepė labai stebėt šunį, daryti tokį bandymą, kai šuo valgo, paimti jo bliūda, jei šuo puola -- kažkas blogai, kuo greičiau pas dresiruotoją vesti.


Šiaip, ne su vetu reikia dresūros klausimais kalbėtis. Ir pas dresuotoją šuni reikia vesti ne tada, kai jau kažkas blogai, o iškart, kai tik pasikeis dantys, maždaug pusės metų. Ir auklėti ne tada, kad jau dresuojatės, o nuo mažens, kad šuniukas žinotų, kas jam galima, o kas ne...
Ir patarimas veto su bliūdo atėmimu yra blogas... viename iš paskutinių žurnalo „Didysis šuo“ numerių (neatsimenu, ar su Russel'o terjerais, ar su griunendaliais) buvo straipsniukas apie tai, kaip pratinti šunį, kad vaikas gali prie jo valgančio prieiti. Pagrindinė mintis ir buvo, kad dubens iš šuns atiminėti negalima, tada kaip tik jam išsivystys refleksas, kad jei artėja žmogus, vadinasi - atims maistą. Todėl labai patariu, susirask tą straipsnį ir pasiskaityk. Jei labai jau neišeis, gražiai manęs paprašyk, kaip nors suveiksiu (turiu kaip tik tą žurnalą) ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(manjana @ 2006 08 19, 14:00)
Šarpėjus tikrai ne kovinis  lotuliukas.gif



Na kad ne kovinis tai tikrai.... bet kažkada juos leizdavo į kautynes smile.gif
Atsakyti