Įkraunama...
Įkraunama...

Sužadėtuvių žiedas

QUOTE(12elija @ 2014 02 12, 15:50)
Nuostabūs žiedai, tik nesuprantu, kodėl sužadėtuvių žiedai turi būti su akutėm  g.gif

o kodel vestuviniai ziedai turi but apvalus?
yra tradicijos ir klausika.
suzadetuviu klasikinis ziedas su deimantu, o vestuvinis klasikinis ziedas.
lietuvoj ypac popiuliaru imantrus vestuviniai ziedai.
gali is viso nebut nei suzadetuviu, nei vestuvinio.
as megstu tas tradicijas ir ypac klasika.
visa laika svajojau suzadetuviu proga gauti klasikini suzadetuviu zieda.
dabar mano pirsta puosia tiffany solitaire su 0.43ct deimantu
Atsakyti
QUOTE(12elija @ 2014 02 12, 13:50)
Nuostabūs žiedai, tik nesuprantu, kodėl sužadėtuvių žiedai turi būti su akutėm  g.gif

čia tik žmonės susigalvoja tuos "turi būti", kai nenori ir nėra, ir nieko čia blogo ax.gif kiekvienam savo, kažkas tiesiog seka paskui bandą, kažkas daro kitaip, o kažkam gal tiesiog iš tikrųjų gražu tai, kas įprasta. smile.gif


maniškis žiedelis visiškai paprastas klasikinis sidabro žiedukas be jokis akutės ir visai be nieko, bet užtat toks tikrai man, be jokių puošmenų, todėl labai mielas ir nuostabus
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2014 01 23, 16:44)
Tokie ziedai labiau tiktu mergaitems arba paauglems nesioti....man jie baisus ir jokiu budu ne suzadetuvem schmoll.gif

biggrin.gif Mes is cia vestuvinius ziedus daremes ir esu laaabai patenkinti savo ziedais, patys paciausi jie mums smile.gif Kiekvieno skonis skirtingas, man turbut niekas neuzmautu tradicinio lygaus geltono aukso ziedo, man jie baisus wink.gif bet juk skonis draugu neturi wink.gif

QUOTE(žalios_pėdutės @ 2014 02 13, 14:01)
čia tik žmonės susigalvoja tuos "turi būti", kai nenori ir nėra, ir nieko čia blogo  ax.gif  kiekvienam savo, kažkas tiesiog seka paskui bandą, kažkas daro kitaip, o kažkam gal tiesiog iš tikrųjų gražu tai, kas įprasta. smile.gif


drinks_cheers.gif svarbu rasti tai, kas patiems grazu ir maziau kreipti demesi i tai kas "iprasta", "grazu visiems" ir pan. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sepultura @ 2014 02 12, 15:28)
o kodel vestuviniai ziedai turi but apvalus?
yra tradicijos ir klausika.
suzadetuviu klasikinis ziedas su deimantu, o vestuvinis klasikinis ziedas.

Nemėgėja aš daugelio tradicijų, bet šioj vietoj pritariu - mano sužadėtuvių žiedas irgi su briliantu (arba deimantu, kaip kam gražiau skamba ax.gif
Atsakyti
na taip iseina kad ir as labai tradiciska nes nesioju si ziedeli http://indivi.lt/suz...-14k-aukso.html jis paprastas tradiciskas bet man jis labai mielas
Atsakyti
Sveikos, aš irgi pasirodysiu {: manasis geltono aukso, nes tik tokį mėgstu, su 0,5ct deimantu. Labai džiaugiuosi šiuo žiedeliu, kaip tik tokio ir norėjau. <;

user posted image
Atsakyti
Lahti, manasis beveik lygiai toks pats kaip jusu, irgi geltono aukso, 0.5ct deimantas, tik manasis istatytas balto aukso karuneleje, tai aplink deimanta eina 6 stulpeliai, o ne 4 kaip pas jus smile.gif grozis thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū, Jūsų irgi gražus, jei į mano panašus ;D šiaip aš balto aukso išvis nemėgėja, tai labai pataikė (: prieš tai dar norėjau, kad iš šono būtų keletas mažų deimantukų, tačiau dabar dėl to suabejočiau - per daug blink blink. Vestuvių turbūt ringsiuos eternity žieduką - ir jo užteks {{{:

Anksčiau buvau susižavėjusi ir juodaisiais deimantais, bet dabar džiaugiuosi, kad gavau klasiką. Visgi ji niekada nemiršta.
Atsakyti
mano deimanta laiko sesios kojeles. user posted image
Atsakyti
Sveikutės, jungiuosi į būsimų nuotakų gretas. Prieš keletą dieną MB pasipiršo per 4 metų sukaktuves mūsų. wub.gif
Mano žiedelis klasikinis, kurį įsimylėjau, negaliu atsigrožėti ant piršto. wub.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sepultura @ 2013 12 21, 17:19)

Tobulas. Neįsivaizduoju kaip kažkas galėtų nenorėti Tiffanės žiedo wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Pagaliau ir aš jau po išsvajotųjų išlauktų sužadėtuvių wub.gif
Štai ir mano žiedelis:)
user posted image

Baltas auksas, su deimantuku, ir mažais deimantukais po juo, tik man didokas, todėl ne ant to piršto verysad.gif Nešiu mažinti, sužadėtiniui žadėjo, kad jei reikės be problemų padidins arba pamažins smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 24 liepos 2014 - 20:24