Įkraunama...
Įkraunama...

Sužadėtuvių žiedas

QUOTE(sepultura @ 2014 09 17, 12:44)
Deja,ju svetaineje siulomi deimantai yra labai blogu charakteristuku.
Bluenile yra daug geresne svetaine.
Jusu teigimas,kad blogu charakteristiku deimantu vizualinio skirtumo nepamatysit,tai tikrai netiesa.
Ar kadanors lyginot skirtingu charakteristiku deimantus?
Net jei spalva,svarumas pakankamai geras, o kirpimas, su slifavimu at simetrija vos patenkinamas. Prarasit visa deimanto zibejima.
Dabar perku tik auksciausios kokybes deimantus.


O pagal ka jus cia sprendziat, kad deimantai toje svetaineje nera geri? Galtiesiog pati dirbate su bluenile ir norite pagirti save menkindama kitus? Ieskojau mamai dovanos 60metu proga ir nusprendziau kad padovanosiu deimantuka, kuris bus amzinas ir vertingas, tai isvaiksciojau visas parduotuves, bet kainos kosmines, kol pabandziau brausinti internete, nors aisku baisu internetu toki brangu daikta pirkti, tai ziurejau diamonshop.lt, pietu afrikos deimantai, premiere ir ta pati indivi, kazkaip man visai patiko ju kainos, o tas bluenilas tai isvis uzsienietiskas, tikrai nepirkciau internetu gyvai nepamacius, nesamone, tai dar mastysiu, bet manau rinksiuos pagal kaina, juk nesiulytu pardavejas labai prastu deimantu, kam gadintis reputacija ir varda.
Atsakyti
QUOTE(sepultura @ 2014 09 17, 13:44)
Deja,ju svetaineje siulomi deimantai yra labai blogu charakteristuku.
Bluenile yra daug geresne svetaine.
Jusu teigimas,kad blogu charakteristiku deimantu vizualinio skirtumo nepamatysit,tai tikrai netiesa.
Ar kadanors lyginot skirtingu charakteristiku deimantus?
Net jei spalva,svarumas pakankamai geras, o kirpimas, su slifavimu at simetrija vos patenkinamas. Prarasit visa deimanto zibejima.
Dabar perku tik auksciausios kokybes deimantus.

Turbut neziurejot svetaineje nes tikrai yra auksciausiu parametru briliantu, parduotuvese tokiu net nerasi, pati esu ten pirkusi auskarus todel galiu drasiai sakyti. Bluenilo kainas lyginau, ten kainos tikrai nera geriausios.

Jei neziureciau charakteristiku tai turbut neteigciau kad skirtumo nepamaciau. ir kazkokio ypatingo skirtumo tarp 5 ir 20 tustanciu deimato nepamaciau, nebent kisenei smile.gif Be to, pridejo nemokamai tarptautini sertifikata..kur visos simetrijos ir kt akmens buvo puikus.

Atsakyti
Jokiais budais nereklamuoju bluenile. As sau nepirkciau.
bet tai yra gera svetaine su geru pasiulymu ir zemomis kainomis.
atleiskit, bet as tikrao neradau funkcijos indivi, kad galeciau issirinkti norimos charakteristikos deimantus.
Pastaraja karta deimantus pirkom Antverpene is birzos.
Daugelis juvelyru pardavineja tikrai ne su per dideliais antkainiais.
Kazkada gavau dovanu is vyro auskarus su deimantais is auksiniaiziedai puslapio. Auskarai po 0.25ct. Nesvarumai tragiskai matosi si2-p1 spalvos jau nebepamenu.Blizgesys tik prie gero apsvietimo.
Nu zinokit geriau jokiu deimantu, negu kad tokios kokybes.
Taip ir guli nenesiojami.
Atsakyti
QUOTE(sepultura @ 2014 09 18, 22:10)
Jokiais budais nereklamuoju bluenile. As sau nepirkciau.
bet tai yra gera svetaine su geru pasiulymu ir zemomis kainomis.
atleiskit, bet as tikrao neradau funkcijos indivi, kad galeciau issirinkti norimos charakteristikos deimantus.
Pastaraja karta deimantus pirkom Antverpene is birzos.
Daugelis juvelyru pardavineja tikrai ne su per dideliais antkainiais.
Kazkada gavau dovanu is vyro auskarus su deimantais is auksiniaiziedai puslapio. Auskarai po 0.25ct. Nesvarumai tragiskai matosi si2-p1 spalvos jau nebepamenu.Blizgesys tik prie gero apsvietimo.
Nu zinokit geriau jokiu deimantu, negu kad tokios kokybes.
Taip ir guli nenesiojami.


As tai maciau indivi deimantu pasirinkima, uzejus i kokio nors ziedo puslapi ten leidzia jie pasirinkti ziedo dydi ir deimanta, nelabai as gaudausi tose deimantu charakteristikose, bet pagal kaina jau galiu spresti kad deimantas geresnis ar blogesnis. Tie visi aukso centrai ar auksine dovanele kur yra visose akropoliuose ir pan tai jau tikrai nesiulo geru kainu, ten isvis uzkeltos nesveikai, matyt todel kad reikia dar uz patalpas nemazai moketi ir aisku tada ta nasta uzmeta ant pirkeju, todel nematau reikalo permoketi o jeigu va dar sakot kad ir kokybe prasta buvo pirkus is ten tai jau ne kazka.
Apskritai mano manymu nereikia jau taip stumti ant tam tikru svetainiu ir pardaveju, gal tas bluenilas ir geras, bet tai ir lygis jau uzsienio kitoks, nezinau man ta indivi svetaine visai patogi, bent aiskiai viskas surasyta, bluenilas irgi gerai padares, bet kaip minejau is uzsienio nepirkciau nepamacius gyvai, o vat kiek teko ziuret kitas deimantu parduotuves internete nu tai tiesiog nepatpgus narsymas, nesuprantu nei kainu normaliu nieko, bet nesakau gal jie ir gerus deimantus parduoda, bet kaip vartotojui man tiesiog nepatogu ten narsyti.
Atsakyti
QUOTE(SimonitaSaule @ 2014 09 19, 10:35)
As tai maciau indivi deimantu pasirinkima, uzejus i kokio nors ziedo puslapi ten leidzia jie pasirinkti ziedo dydi ir deimanta, nelabai as gaudausi tose deimantu charakteristikose, bet pagal kaina jau galiu spresti kad deimantas geresnis ar blogesnis. Tie visi aukso centrai ar auksine dovanele kur yra visose akropoliuose ir pan tai jau tikrai nesiulo geru kainu, ten isvis uzkeltos nesveikai, matyt todel kad reikia dar uz patalpas nemazai moketi ir aisku tada ta nasta uzmeta ant pirkeju, todel nematau reikalo permoketi o jeigu va dar sakot kad ir kokybe prasta buvo pirkus is ten tai jau ne kazka.
Apskritai mano manymu nereikia jau taip stumti ant tam tikru svetainiu ir pardaveju, gal tas bluenilas ir geras, bet tai ir lygis jau uzsienio kitoks, nezinau man ta indivi svetaine visai patogi, bent aiskiai viskas surasyta, bluenilas irgi gerai padares, bet kaip  minejau is uzsienio nepirkciau nepamacius gyvai, o vat kiek teko ziuret kitas deimantu parduotuves internete nu tai tiesiog nepatpgus narsymas, nesuprantu nei kainu normaliu nieko, bet nesakau gal jie ir gerus deimantus parduoda, bet kaip vartotojui man tiesiog nepatogu ten narsyti.

Pagaliau radau , kad leistu pasirinkti.
Geros kokybes neturi. Spalva geriausia D, E. Turi kataloge E, bet nei vieno prekyboj. Svarumas rasomas labai nekonkreciai. Beje, nieko neraso apie kirpima, poliravima, simetrija. Kas yra begalo svarbu. Sutinku, kad kainos tikrai geros. Pasirinkimas neblogas, bet patys ziedai...na netiffany ar cartier...
as del ko prie to bluenile prisikabinau. Yra panasiu svetainiu, bet nepamenu pavadinimo. Pirma issirenki deimanta.parametrai pateikiami visi. Ne tai , kad tik spalva ir svarumas. Tada su tuo deimantu renkiesi sau istatyma. Siaip youtubej daug merginu isikelusios savo ziedu video. Labai daug temu rasite weddingbee forume (mano mylimiausias forumas)
Jeigu man reiktu, nebijociau is tokiu firmu pirkti.
kaip ir minejau apsimoka pirkti deimantus is juvelyru.(kaip kazkas minejo, kad mamai dovana ieskojo)
Niekam nerekomenduociau pirkti is juvelyriniu parduotuviu. Kainos neadekvacios, o kokybes nerasit
Atsakyti
QUOTE(sepultura @ 2014 09 19, 09:44)
Pagaliau radau , kad leistu pasirinkti.
Geros kokybes neturi. Spalva geriausia D, E. Turi kataloge E, bet nei vieno prekyboj. Svarumas rasomas labai nekonkreciai. Beje, nieko neraso apie kirpima, poliravima, simetrija. Kas yra begalo svarbu.  Sutinku, kad kainos tikrai geros. Pasirinkimas neblogas, bet patys ziedai...na netiffany ar cartier...
as del ko prie to bluenile prisikabinau. Yra panasiu svetainiu, bet nepamenu pavadinimo. Pirma issirenki deimanta.parametrai pateikiami visi. Ne tai , kad tik spalva ir svarumas. Tada su tuo deimantu renkiesi sau istatyma. Siaip youtubej daug merginu isikelusios savo ziedu video. Labai daug temu rasite weddingbee forume (mano mylimiausias forumas)
Jeigu man reiktu, nebijociau is tokiu firmu pirkti.
kaip ir minejau apsimoka pirkti deimantus is juvelyru.(kaip kazkas minejo, kad mamai dovana ieskojo)
Niekam nerekomenduociau pirkti is juvelyriniu parduotuviu. Kainos neadekvacios, o kokybes nerasit


Na kiek maciau parametru indivi tai man uztenka, gal negalima pasirinkti jusu isvardintu parametru del to, kad jie jau yra auksciausio lygio ir taip, kad net nereikia ir rinktis. O del juvelyru, jie patys juk irgi is kazkur gauna akmenis, manau is tu paciu pardaveju visi perka, tik kainas jau pagal save kelia su savo marzom. O gal zinot kokiu geru juvelyru Vilniuj, jeigu jau nuspresciau kazka gamintis ar pirktis?
Atsakyti
QUOTE(SimonitaSaule @ 2014 09 19, 13:06)
Na kiek maciau parametru indivi tai man uztenka, gal negalima pasirinkti jusu isvardintu parametru del to, kad jie jau yra auksciausio lygio ir taip, kad net nereikia ir rinktis. O del juvelyru, jie patys juk irgi is kazkur gauna akmenis, manau is tu paciu pardaveju visi perka, tik kainas jau pagal save kelia su savo marzom. O gal zinot kokiu geru juvelyru Vilniuj, jeigu jau nuspresciau kazka gamintis ar pirktis?

Just pateikiami, nera auksciausi(toli grazu) bet ir tai ka jie pateikia is aukstu neturi. Anyway.
Man Vilniuj patinka tavostudio lanai neblogai dirba, kainos vidutines, gal kiek aukstesnes uz vidutines, bet nesikandziojancios. Puslapi turi nemaza darbu galerija.
Is geru yra Yurga, Dore, Tauras Blazevicius. Deja, kainos jau aukstos,bet atitinka kokybe.
Niekam nesiulyciau pirkti is pietu afrikos deimantu salono. Salinas prrtenduoja I luxery lygi,o pardavineja"fuflo"(atsiprasau us issireiskima) kainos nesuvokiamos uz tikios prastos kokybes juvelyrika.
Atsakyti
QUOTE(sepultura @ 2014 09 19, 11:27)
Just pateikiami, nera auksciausi(toli grazu) bet ir tai ka jie pateikia is aukstu neturi. Anyway.
Man Vilniuj patinka tavostudio lanai neblogai dirba, kainos vidutines, gal kiek aukstesnes uz vidutines, bet nesikandziojancios. Puslapi turi nemaza darbu galerija.
Is geru yra Yurga, Dore, Tauras Blazevicius. Deja, kainos jau aukstos,bet atitinka kokybe.
Niekam nesiulyciau pirkti is pietu afrikos deimantu salono. Salinas prrtenduoja I luxery lygi,o pardavineja"fuflo"(atsiprasau us issireiskima) kainos nesuvokiamos uz tikios prastos kokybes juvelyrika.


Va va ir as ziurinejau pietu afrikos deimantus, bet man kazkaip pasitikejimo nesukele ir svetaine neatrodo gera, kazkaip stengiasi daryti panasiai kaip tiffany, bet nieko gero, modeliai ziedu gal ir nieko, vat nebuvau salone, gal reiks kada uzeit. rolleyes.gif Dore tai man dizainas papuosalu nepatinka, kazkokie labai jau meniski, ne prie sirdies man smile.gif
o del deimantu tai vistiek reikia i kainas atsizvelgt, gal ir noreciau pacio geriausio visom prasmem, bet tada matyt ir kaina nelabai atitiks kisenes, tai geriau jau nusipirksiu maza deimantuka nei dideli cirkoni mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos ir moterys.

Esu būsimasis jaunikis smile.gif Esu labai dėkingas sepulturai, kad ji parekomendavo tą svetainę Blue Nile. Absoliučiai nereali patirtis, nupirkau sužadėtinei puikų žiedą su tikrai geru deimantu už labai gerą kainą. Parametrai: 0,37 ct, D, SI2, idealus briaunavimas, stipri mėlyna fluorescencija (švyti mėlynai saulės šviesoje!). Tame puslapyje jie mane puikiai pakonsultavo per online chatą, atsiuntė per savaitę su FedEx su draudimu iki mano durų, jokių muitų nemokėjau. Su dėžute, su oficialiu sertifikatu, nu tobula. Dabar jau galvojam ir vestuvinius iš ten pirkti, taip gerai buvo.

Mokėjau apie 2800 Lt. Jie pridėjo vertinimo sertifikatą, kad jų nuomone, Lietuvoje toks žiedas kainuotų 4200 Lt smile.gif Ir aš manau, kad jie visiškai teisūs.

Kadangi daug domėjausi deimantais per tuos mėnesius iki sužadėtuvių, sudėjau viską, ką sužinojau į blogo įrašą. Čia ir savo patirtį su Blue Nile aprašiau detaliau. Manau, galėtų būti naudinga paskaityti, nes dažnai įvairūs šaltiniai, kurie rašo apie deimantus, yra juvelyrų sukurti ir ne visai draugiški paprastiems žmonėms smile.gif

http://pocius.popo.l...kos-industrija/
Atsakyti
QUOTE(pliumbum @ 2015 02 13, 10:39)


Padėka SM nariai yra 4u.gif , nuomonė yra smile.gif , nuorodos yra thumbup.gif , o kur žiedelio foto ax.gif ?
Atsakyti
Na, o man vaikinas irgi dar neseniai pasipiršo ir žiedą pasirodo užsakė internetu. Pagal dėžutę matau, kad iš since1910.com ir apie juos truputį paskaičiau - daug geresni atsiliepimai nei apie Blue Nile ir turi deimantų nuotraukas. Jie įsikūrę JAV, tai aš nesupratau kaip mano mylimajam išvis toptelėjo ten pirkti ir kaip jis sugebėjo išrinkti absoliučiai tobulą briliantą man biggrin.gif 0,51 ct, G/VVS2, ideal visi parametrai, jis sako dar parametrus patikrino per kažkokį HCA tool, kad šviesą skleidžia idealiai. Mano akyse jis dabar atrodo dar protingesnis, kad sugebejo tokį tyrimą padaryti pats. Kainos nesakė, o ir man nelabai įdomu, bet sakė kad Lietuvoj kai domėjosi buvo panašaus tipo žiedas bent 1000 eurų brangesnis. O mes Švedijoje komandiruotėje tuo metu buvome, tai maniškis sakė net su muito mokesčiais kurie iš JAV atėjo bent dukart brangiau būtų užsakyt čia. Tiesą pasakius, man ir be akmens žiedelio būtų per akis, svarbiausia gi pats įvykis ir jausmų šleifas. Bet kad jau gavau tokį, galvoju pasidalinsiu informacija apie alternatyvų užsakymo variantą, gal kam bus naudinga.


QUOTE(pliumbum @ 2015 02 13, 11:39)
Sveikos, merginos ir moterys.

Esu būsimasis jaunikis smile.gif Esu labai dėkingas sepulturai, kad ji parekomendavo tą svetainę Blue Nile. Absoliučiai nereali patirtis, nupirkau sužadėtinei puikų žiedą su tikrai geru deimantu už labai gerą kainą. Parametrai: 0,37 ct, D, SI2, idealus briaunavimas, stipri mėlyna fluorescencija (švyti mėlynai saulės šviesoje!). Tame puslapyje jie mane puikiai pakonsultavo per online chatą, atsiuntė per savaitę su FedEx su draudimu iki mano durų, jokių muitų nemokėjau. Su dėžute, su oficialiu sertifikatu, nu tobula. Dabar jau galvojam ir vestuvinius iš ten pirkti, taip gerai buvo.

Mokėjau apie 2800 Lt. Jie pridėjo vertinimo sertifikatą, kad jų nuomone, Lietuvoje toks žiedas kainuotų 4200 Lt smile.gif Ir aš manau, kad jie visiškai teisūs.

Kadangi daug domėjausi deimantais per tuos mėnesius iki sužadėtuvių, sudėjau viską, ką sužinojau į blogo įrašą. Čia ir savo patirtį su Blue Nile aprašiau detaliau. Manau, galėtų būti naudinga paskaityti, nes dažnai įvairūs šaltiniai, kurie rašo apie deimantus, yra juvelyrų sukurti ir ne visai draugiški paprastiems žmonėms smile.gif

http://pocius.popo.l...kos-industrija/

Atsakyti
Žmogus patarimus duoda, o jūs kaltinat kad reklamą daro. Tada jūs gal Indivi dirbat? Negaliu pasakyt, ar geri ten briliantai ar ne, bet faktas kad jie nenurodo parametrų, kurie yra svarbūs brilianto kokybei įvertinti.
Mano vaikinas užsakinėjo internetu iš užsienio, jei ne puodas ant galvos tai kiekvienas mąstantis sugebės pagal esminius parametrus (ne karatų skaičių, švarumą, skaidrumą, bet ir briaunavimą, simetriją, šlifavimą, fluorescenciją ir kaip šviesą spinduliuoja) atsirinkti gerą briliantą su tarptautiniais sertifikatais, o kaina bus daug mažesnė nei salonuose. Čia tas pats, kas rinktis kompiuterį. Europoje, o ypač Lietuvoje nėra tokios didelės rinkos, tiek pirkėjų, kaip pvz. JAV, tai mažai kas pasidomi ką perka, svarbu kad parašyta BRILIANTAS ir ir paims kiekvieną sh. Dirba gi daugumoje salonų blondinės su kostiumėliais, kurioms pasakius briaunavimas debesėliai galvoje skraido tik, o veidas apsimestinai suprantantis apie ką čia. Užsienyje vartotojams kiek net paprastų internetinių įrankių sukurta, kad įvertinti briliantą pagal jo parametrus, net pačiam galvot nereikia. O Lietuvoje užsakant net nutylima, kad tie parametrai egzistuoja. Pardavėjai nesiūlytų prastokų deimantų, jei žmonės orientuotųsi kas juos daro prastais. O iš ko biznį jiems daryt, jei ne iš klientų nežinojimo.

QUOTE(SimonitaSaule @ 2014 09 18, 13:15)
O pagal ka jus cia sprendziat, kad deimantai toje svetaineje nera geri? Galtiesiog pati dirbate su bluenile ir norite pagirti save menkindama kitus? Ieskojau mamai dovanos 60metu proga ir nusprendziau kad padovanosiu deimantuka, kuris bus amzinas ir vertingas, tai isvaiksciojau visas parduotuves, bet kainos kosmines, kol pabandziau brausinti internete, nors aisku baisu internetu toki brangu daikta pirkti, tai ziurejau diamonshop.lt, pietu afrikos deimantai, premiere ir ta pati indivi, kazkaip man visai patiko ju kainos, o tas bluenilas tai isvis uzsienietiskas, tikrai nepirkciau internetu gyvai nepamacius, nesamone, tai dar mastysiu, bet manau rinksiuos pagal kaina, juk nesiulytu pardavejas labai prastu deimantu, kam gadintis reputacija ir varda.

Atsakyti