Įkraunama...
Įkraunama...

Sužadėtuvių žiedas

O šiaip jei aš būčiau vyras, kuriam sunku susivokti briliantuose, tai daryčiau kokį alternatyvų sprendimą, pvz. nupirkčiau žiedą iš FreyWille. Aš bandysiu užsiminti, kad gimtadieniui ar kita proga noriu žieduko iš ten 4u.gif O paskui jau visokiom progom galima dovanoti tos pačios kolekcijos apyrankę, auskarus, turėti visa proginį komplektą. Na, čia tokioms kurios prie meno ir mėgsta originalias idėjas lotuliukas.gif Manau kiekviena mergina neatsisakytų tokio originalaus meno dirbinio, nešiotų jį po vestuvių kaip papuošalą ir atsimintų sužadėtuves. O šiaip iš savo kišenės pirktis be progos tai brangoka... tongue.gif Tiesa, Vilniuj yra jų salonas.
Atsakyti
QUOTE(pūkelis 007 @ 2015 07 22, 15:12)
O šiaip jei aš būčiau vyras, kuriam sunku susivokti briliantuose, tai daryčiau kokį alternatyvų sprendimą, pvz. nupirkčiau žiedą iš FreyWille. Aš bandysiu užsiminti, kad gimtadieniui ar kita proga noriu žieduko iš ten 4u.gif  O paskui jau visokiom progom galima dovanoti tos pačios kolekcijos apyrankę, auskarus, turėti visa proginį komplektą. Na, čia tokioms kurios prie meno ir mėgsta originalias idėjas  lotuliukas.gif Manau kiekviena mergina neatsisakytų tokio originalaus meno dirbinio, nešiotų jį po vestuvių kaip papuošalą ir atsimintų sužadėtuves. O šiaip iš savo kišenės pirktis be progos tai brangoka... tongue.gif Tiesa, Vilniuj yra jų salonas.

Artima drauge kaip tik ir gavo FreyWille ziedeli suzedetuvems. Labai grazus ir orginalus papuosalas, bet, deja, prastos kokybes. Per du metus tas emalis suskilo nuo nesiojimo, nustryne rastas. Is tiesu apmaudu, kad tokiai progai gauto papuosalo nebegali nesioti. Juolab, kad ir kainos gan aukstos ir firma gerai zinoma. Mano isvada, tokie papuosalai ne kasdienai. Kasdieninial nesiojimui geriausia tvirtos medziagos, tokios kaip aukstas, deimantai. Tokia mano nuomone smile.gif
Atsakyti
Sveikos Mamytes!

Gal kiek netradicine tema, bet kadangi esu vyrukas su gana "Holivudiskai" paveiktais grozio standartais, nieko geresnio uz priesingos lyties lietuvaiciu anonimines nuomones ir buti negali smile.gif
Isrinkau ziedeli, beliko tik suzinot ka Jus apie ji manote, nes dar ne velu kita issirinkt jei ka.
Taigi nesikuklinkit ir sakykit tiesiai sviesiai ka galvojat apie ziedeli!

user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image

Is anksto dekoju uz jusu nuosirdzias, tiek pozityvias, tiek negatyvias nuomones!
Atsakyti
Čia skonio dalykas. Objektyviai vertinant - žiedas gražus, bet subjektyviai - man toks nepatiktų, labai "blizgus", netiktų prie stiliaus.
Tačiau jei Jūsų merginai toks stilius patinka - tuomet žiedas tikrai gražus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 08 18, 09:21)
Čia skonio dalykas. Objektyviai vertinant - žiedas gražus, bet subjektyviai - man toks nepatiktų, labai "blizgus", netiktų prie stiliaus.
Tačiau jei Jūsų merginai toks stilius patinka - tuomet žiedas tikrai gražus  smile.gif

Visiškai pritariu. Jei mergina didelė puošeiva, blizgutinė "fyfa", tai valio, bet jei man kas tokį būtų padovanojęs, tai būtų nors verk doh.gif
Atsakyti
Mano nuomone suzadetuviu ziedelis turi but "universalus" ir telpantis i visus grozio standartus. Ar jauna "fyfa" kaip kazkas issireiske, ar solidi moteris, mama, mociute ir t.t. Reikia agalvoti, kad tas ziedlis butu su noru nesiojamas visa gyvenima, bet kuria proga ir nebutu nusiimamas, nes kazkur jis tiesiog netiks.
As taip pat juo neapsidziaugciau ax.gif
Man tobuliausias suzadetuviu ziedelis, tai siaurutis su deimantu. O jau kokia aukso spalva pasirinkti, deimanto karatus ir pan, skonio ir galimybiu reikalas smile.gif
Atsakyti
Idomu, turbut visgi persistengiau pagal lietuvos standartus. To ir bijojau, nes pastebejau kad lietuviai visai nesureiksmina ziedo, dauguma net deimantu neperka. Dekui uz jusu nuomones, priverte gerokai apsvarstyt mano sprendima, turbut teks paieskot Solitaire stiliaus kuklesnio varianto.
Atsakyti
Na, daug priklauso nuo gyvenimo būdo, aplinkos, aprangos.
Aš aišku tokio norėčiau, bet kasdien nešiot negalėčiau. Namie viską darau be pirštinių, tai koks tas žiedas liktų.
Dar. Sužadėtuvių žiedą nešiočiau kartu su vestuviniu. Joks vestuvinis šalia tokio nesižiūrėtų, nes akis stipriai per didelė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pirslys @ 2015 08 18, 22:57)
Idomu, turbut visgi persistengiau pagal lietuvos standartus. To ir bijojau, nes pastebejau kad lietuviai visai nesureiksmina ziedo, dauguma net deimantu neperka. Dekui uz jusu nuomones, priverte gerokai apsvarstyt mano sprendima, turbut teks paieskot Solitaire stiliaus kuklesnio varianto.

Kaip tai nesureikšmina? Maniškis man kai rinko, tai atsižvelgė kaip aš su juo atrodysiu ir šiaip žinojo, kad man auksučių, blizgučių tiesiog negalima pirkti. Taip, žiedas neturi būti kažkoks visai be vaizdo, pigiaiskai atrodantis, nedailus ar pan., bet, jei mergina dažniausiai vaikšto su džinsiukais, megztukais ir pan., tai kaip toks atrodytų ant jos? Nebent tik tam sužadėtuvių vakarui ir tik jam tiks. Todėl maniškis parinko tokį ir su papuošimu, bet ir gana rokerišką tokį thumbup.gif
Supraskite Pirsly, gyvename realius savo gyvenimus, tai ne gražus valandėlės filmas mirksiukas.gif Aišku, dar reiktų, kad tai suprastų ir jūsų mergina. Mano pačios draugė mano nuomne, elgiasi kvailai, nes ji sugeba prie džinsų ir sporty megztuko swarovskius nešioti ir šiaip prisidėti papuošalų doh.gif biggrin.gif Na, jei jos toks skonis... Gal ji galvoja, kad mano papuošalai arba visiškas jų nebuvimas kasdien yra blogai.
Taip kad jūs žiūrėkite tik į savo draugę kaip ji kasdien atrodo, ką nešioja. Nes jujms dvi situacijos: man tokį padovanotumėt, aš verkčiau, nes nežinočiau ką daryti, nes galvoju, kad kasdien toks netinka. O mano draugė gal ir pritaikytų prie džinsiukų, nes jai patiktų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2015 08 19, 15:42)
Joks vestuvinis šalia tokio nesižiūrėtų, nes akis stipriai per didelė smile.gif


Man tai akute visai nedidele atrodo, nuotraukos modelyje centrine akute tik 0.3 karato, net galvojau didesni uzsakyti. Skaiciau kad vidutinis suzadetuviu ziedo deimanto svoris (Amerikoje) yra virs karato, t.y. daugiau nei 3 kartus didensis uz sita... Taip pat nepamirskit kad ziedelelis labai stambiu planu fotografuotas, realiai mazai kas is taip arti i ji ziures smile.gif

Na bet lietuvaiciu nuomone kaip ir vienbalse - per puosnus ziedelis kasdieniniam nesiojimui. O kadangi noreciau kad kasdien ji nesiotu, tai manau teks kiek kuklesni rinktis, gal plonesni ir su vienu ornamentiniu "ziedu" aplink centrini.

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Pirslys @ 2015 08 20, 04:21)
Man tai akute visai nedidele atrodo, nuotraukos modelyje centrine akute tik 0.3 karato, net galvojau didesni uzsakyti. Skaiciau kad vidutinis suzadetuviu ziedo deimanto svoris (Amerikoje) yra virs karato, t.y. daugiau nei 3 kartus didensis uz sita... Taip pat nepamirskit kad ziedelelis labai stambiu planu fotografuotas, realiai mazai kas is taip arti i ji ziures smile.gif

Na bet lietuvaiciu nuomone kaip ir vienbalse - per puosnus ziedelis kasdieniniam nesiojimui. O kadangi noreciau kad kasdien ji nesiotu, tai manau teks kiek kuklesni rinktis, gal plonesni ir su vienu ornamentiniu "ziedu" aplink centrini.

[img]

aš ne apie karatus ir pan. Bet dabar įsivaizduokit, kaip šalia jo žiūrėsis vestuvinis, na jie nesueis, žiedo akutė neleis vestuviniam žiedui prie jo priglust smile.gif
Nebent vestuvinis toks, kaip nuotraukoj apatinis biggrin.gif
(čia su sąlyga, jog nešios ant vieno piršto). Jei ne, akutė gali būt ir didesnė.
user posted image

Taurus Jewels nuostabūs žiedai https://www.facebook...f=page_internal wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2015 08 21, 15:43)
Bet dabar įsivaizduokit, kaip šalia jo žiūrėsis vestuvinis.
(čia su sąlyga, jog nešios ant vieno piršto)


Apie tai pagalvojau, ir nors ant vieno pirsto nesioti abu populiaru kai kuriose salyse, lietuvaites ne daznai tai daro. Mano nuomone tai isvis iracionalu du ziedus nesiot ant to pacio pirsto, nebent turi 11 ziedu ir visi kiti pirstai jau uzimti biggrin.gif
Na dar gal jei is anksto perki komplekta kaip jusu nuotraukoje, bet man tai atrodo kiek svanaudiska - suzadetuviu staigmenai isrinkti merginai zieda yra viena, bet atimti is jos galimybe pasirinkti jai patinkanti vestuvini zieda yra gana ziauru, turint galvoje kad ta zieda ji nesios visa likusi gyvenima.
Todel mano nuomone nera cia ko derinti prie ziedo, kurio isvaizda gali buti visai kitokia nei tikiuosi.
O pirstu ir ranku ji turi pakankamai kad isprest derinimo dilemas smile.gif Blogiausiu ir tuo paciu optimaliausiu (ir gana socialiai priimtinu) atveju ji gali nesioti tuos 2 ziedus ant skirtingu ranku.

TL;DR Nederinu su ziedu, kurio isvaizdos negaliu nuspet. Siuo metu aktualesne dilema yra kaip isrinkti optimalu ziedeli kuris "klyktu": "jis taves be proto troksta" tuo pat metu nepaverciant merginos i "fyfa kuri megsta blizgucius" pagal lietuvaiciu standartus.
Atsakyti