Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas

QUOTE(Saga @ 2015 11 25, 07:14)
Jo cia tas teisybe...... bet kodel mane priskiria prie zaliu vairuotoju, kad as padarysiu avarija galimybe lygi nuliui, as net patikimesne draudikams uz profus, del mano kaltes ivykiu nebus.... vakar kovojom visa diena, jie arba visai buki arba pinigaujasi..... net istatyme rasoma, kad masina galima skolinti duoti naudotis, svarbu, kad stazas kuris nurodytas draudimo polise atitiktu..... taigi nurodziau savo staza 18 metu ir viskas.

jūsų nepriskiria prie žalių vairuotojų - jus, kaip savininkę, priskiria kaip neturinčią teisės vairuoti, o vairuotojo tik amžius ir stažas aktualus. Bet kokiu atveju, tai nekeičia fakto, kad visa drausmingumo istorija kabinasi jums, kaip ir bet kuriam kitam savininkui.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2015 12 04, 15:11)
jūsų nepriskiria prie žalių vairuotojų - jus, kaip savininkę, priskiria kaip neturinčią teisės vairuoti, o vairuotojo tik amžius ir stažas aktualus. Bet kokiu atveju, tai nekeičia fakto, kad visa drausmingumo istorija kabinasi jums, kaip ir bet kuriam kitam savininkui.



priskiria priskiria....... nes kai pasakau kad neturiu teises vairuoti, sako tai reiskia iki metu stazas wink.gif. Ir jokiu drausmiu bloguju pas mane nebuvo, ir ivedus mano asmens koda kaina nuo 100 iki 160 eur, ivedus tik varda ir pavarde ir vyro staza gaunasi 56 eur..... (programos skiriasi kai kur vesti reikia koda, kai kur uztenka varda ir pavarde)
Atsakyti
Tai sakykite savo vyro stažą ir problema išspręsta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valkata: 04 gruodžio 2015 - 15:40
QUOTE(Saga @ 2015 12 04, 14:50)
priskiria priskiria....... nes kai pasakau kad neturiu teises vairuoti, sako tai reiskia iki metu stazas wink.gif. Ir jokiu drausmiu bloguju pas mane nebuvo, ir ivedus mano asmens koda kaina nuo 100 iki 160 eur, ivedus tik varda ir pavarde ir vyro staza gaunasi 56 eur..... (programos skiriasi kai kur vesti reikia koda, kai kur uztenka varda ir pavarde)

Suprantate, didžiausią įtaką kainai turi drausmingumo istorija - t.y. metinių draudimų kiekis. Pas jus, kaip savininke, ta istorija nulinė ir dėl to draudimo bendrovės užkelia kainą, nes neturi apie jus duomenų. Pavažinės vyras be įvykių porą metų ir savo vardu turėsit drausmingumą ir tas draudimas jums papigs.
p.s. tikslią įmoką sužinoti VISUR vedamas asmens kodas.

o dėl paryškintos vietos - kai kuriose bendrovėse yra varnelė "neturi teisės vairuoti", o kai kuriose vedama esamos dienos data. Bet kokiu atveju, stažo buvimas/nebuvimas jums nepadidina drausmingumo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nefifi: 04 gruodžio 2015 - 16:46
Laba diena. Gal kas turite besibaigiantį ir nereikalingą Seesam draudimo koduką , jei dar tokie egzistuoja. biggrin.gif
Reiktų šiandien, ryt arba poryt, grąžinčiau pirmadienį
Ačiū.
Papildyta:
Kas gi cia per hieroglifai ?
Pakartosiu, ieškau seesam koduko
Atsakyti
Papasakosiu kaip išsidūriau su civilinės atsakomybės draudimu, o tiksliau, su žalia korta.
Ruošiausi važiuoti į Rusiją ir kilo klausimas, ar žalia korta apima Rusiją.
Išsitraukiau draudimą ir neradau Rusijos sąraše (pirkau čia: https://www.if.lt/pr...ilio-draudimas).
Galvoju, gal, kaip anksčiau, ant sienos galima bus nusipirkti. Ant sienos nei latviai, nei rusai draudimo neprašė. Važiuoju drebėdamas per Rusiją ir už 80 km nuo sienos pamatau kioską, parduodantį draudimus.
Ten už brangiai (gal 70 Eur) nusiperku draudimą, kuris išduotas.... Lietuvos draudimo! Rusijoje! Netikėta! Ramiai keliauju visą be nuotykių.
Po kelionės ateina laikas atnaujinti draudimą. Žiūriu naują draudimą nusipirkęs, kad galioja Rusijoje. Tada vėl paimu seną draudimą ir atrandu, kad senas irgi galiojo Rusijoje. Vat taip lygioje vietoje tik prasinervinau bei pinigų nemažai išmečiau. O viskas per durną galvą :-)
Atsakyti
Kaip elgiatės su draudimu parduodant automobilį? Nenoriu paleisti nepažįstamo pirkėjo su mano draudimu net ir vienai dienai, t. y. nutraukti sutartį nuo kitos dienos po pardavimo, bet juk Regitroje nelaikysiu pirkėjo už skverno, tipo, palauk, va, va, nutrauksiu internetu draudimo sutartį, o tada jau tu drauskis ir važiuok. Pasikartosiu, kad ir vienai dienai, bet nenoriu, kad su mano draudimu važiuotų nepažįstamas pirkėjas. Ačiū
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2017 12 02, 23:12)
Kaip elgiatės su draudimu parduodant automobilį? Nenoriu paleisti nepažįstamo pirkėjo su mano draudimu net ir vienai dienai, t. y. nutraukti sutartį nuo kitos dienos po pardavimo, bet juk Regitroje nelaikysiu pirkėjo už skverno, tipo, palauk, va, va, nutrauksiu internetu draudimo sutartį, o tada jau tu drauskis ir važiuok. Pasikartosiu, kad ir vienai dienai, bet nenoriu, kad su mano draudimu važiuotų nepažįstamas pirkėjas. Ačiū

Nesu zinove, bet galvoju logiskai, jeigu koks ivykis butu, tai gal atsizvelgtu i tai, kad regitroje jau buvo uzregistruota jo vardu?
Nes as vakar irgi masiniuka uzregistravau savo vardu, o draudimas dar senojo savininko vardu, bet kadangi jis galima sakyti giminaitis, tai nei jis bijo, nei as. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2017 12 03, 13:37)
Nesu zinove, bet galvoju logiskai, jeigu koks ivykis butu, tai gal atsizvelgtu i tai, kad regitroje jau buvo uzregistruota jo vardu?
Nes as vakar irgi masiniuka uzregistravau savo vardu, o draudimas dar senojo savininko vardu, bet kadangi jis galima sakyti giminaitis, tai nei jis bijo, nei as.  biggrin.gif

Man atrodo, kad perregistravimas Regitroje neturėtų įtakos, nors automobilio savininkas jau būtų kitas, bet draudimas būtų vis dar mano vardu, teks skambinti į draudimo bendrovę ir klausti.
Atsakyti
Parduotat automobilį, o draudimo sutartį nutraukiat ir atsiimat iš draudimo likusius pinigėlius.
Atsakyti

Atsiimti neapsimoka, nes labai daug nuskaičiuoja. Geriau pristabdyti draudimą ir vėliau perkelti kitam automobiliui.

Atsakyti

Mirus Tėčiui skubiai pardavinėjome jo automobilį , kad mamai po langais nestovėtų ir širdies neskaudintų, tai patikėkite. Jokių problemų niekur nebuvo, tik su draudimu. Labai nenorėjo nutraukti sutarties ir gražinti pinigų. Kai pradėjo atskaitinėti tai už nutraukimą, tai už netesybas, tai kokį tai procentą dar už kažką. Tikrai labiau apsimokėjo sustabdyti sutartį ir likusią sumą panaudoti kitam automobiliui pasibaigus jo draudimo laikui. Praradome tik keleta eurų, bet čia juk normalu.

Atsakyti