Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas

O yra koks papildomas draudimas Europos sąjungos šalyse. Jeigu mašina sugenda, jos partempimas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Realiste @ 2015 07 28, 13:19)
bigsmile.gif yra thumbup.gif
Draudimo rizika ivertinta, imoka apskaiciuota, atsižvelgiant i šias draudejo nurodytas aplinkybes (aplinkybes, tiesiogiai susijusios su pavojaus draudimo objektui padidejimu ar sumažejimu,
turincios itakos draudimo rizikos padidejimui ar sumažejimui):
Transporto priemone ne Lietuvos teritorijoje naudojama ne ilgiau 40d. per metus ir nera naudojama Didžiosios Britanijos ir Šiaures Airijos Jungtineje Karalysteje ir Airijoje.
Transporto priemone nera naudojama mokamam keleiviu pervežimui, mokymui vairuoti, taksi, operatyvinei veiklai. Transporto priemone vairuoja ne jaunesni kaip 25m. vairuotojai, ši
nuostata negalioja vairuotojams, turintiems didesni nei 3m. vairavimo staža.

bet tai kaip reiks kokiam montenegrui įrodyt, kad mano žalia korta pas juos galioja g.gif


Ši informacija polise rašome ne visose draudimo bendrovėse smile.gif Čia kuri kaip sugalvojo, taip rašo smile.gif
Atsakyti
Sveiki, išlipant iš draugės mašinos vaikas su durelėm trinktelėjo į kitą prekybos centro aikštelėj stovinčia mašiną, supildėm deklaracijas, draugės mašina drausta lietuvos draudimo privalomuoju, žmogaus kurio mašiną įbrėžėm, kasko, kokia tolimesnė eiga? Draugės draudimas sako, kad čia ne eismo įvykis ir nedengia..?
Atsakyti
QUOTE(paslydau @ 2015 08 19, 17:49)
Sveiki, išlipant iš draugės mašinos vaikas su durelėm trinktelėjo į kitą prekybos centro aikštelėj stovinčia mašiną, supildėm deklaracijas, draugės mašina drausta lietuvos draudimo privalomuoju, žmogaus kurio mašiną įbrėžėm, kasko, kokia tolimesnė eiga? Draugės draudimas sako, kad čia ne eismo įvykis ir nedengia..?

Eismo įvykis - įvykis kelyje, viešose arba privačiose teritorijose, kurio metu, judant transporto priemonei, žuvo ar buvo sužeista žmonių, sugadinta ar apgadinta bent viena transporto priemonė, krovinys, kelias, jo statiniai ar bet koks kitas įvykio vietoje buvęs turtas.

Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 08 20, 07:03)
Eismo įvykis - įvykis kelyje, viešose arba privačiose teritorijose, kurio metu, judant transporto priemonei, žuvo ar buvo sužeista žmonių, sugadinta ar apgadinta bent viena transporto priemonė, krovinys, kelias, jo statiniai ar bet koks kitas įvykio vietoje buvęs turtas.


Abi mašinos stovėjo, tai čia ne eismo įvykis reiškia kaip ir sako draudimas. Kaip vyksta toliau viskas, gausime kažkokį laišką iš to žmogaus draudimo kad apmokėtume jo išlaidas ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(paslydau @ 2015 08 20, 07:08)
Abi mašinos stovėjo, tai čia ne eismo įvykis reiškia kaip ir sako draudimas. Kaip vyksta toliau viskas, gausime kažkokį laišką iš to žmogaus draudimo kad apmokėtume jo išlaidas ar kaip?

paskambinkite į tą draudimą ir sužinosite viską tiksliai smile.gif Draudimas sumokės už mašinos remontą pagal kasko, o vėliau pateiks reikalavimą dėl kompensacijos.
Atsakyti
QUOTE(paslydau @ 2015 08 20, 07:08)
Abi mašinos stovėjo, tai čia ne eismo įvykis reiškia kaip ir sako draudimas. Kaip vyksta toliau viskas, gausime kažkokį laišką iš to žmogaus draudimo kad apmokėtume jo išlaidas ar kaip?

Kai abi TP nejuda - nėra eismo įvykis, kad galėtumėte pildyti deklaracijas. Absurdas, tačiau teisiškai jūs galit nieko nemokėti nukentėjusiajam (pačių aplinkoj buvo analogiškas įvykis), tad čia jau susitarimo dalykas - ar jūs apmokėsite nukentėjusiajam žalą ar jis kreiptųsi į savo kasko, jei tokį turi, kaip "trečiųjų asmenų veika".
Atsakyti
Pagelbekit reikia patarimo AUtomobilis lizinginis, lizingas mano vardu (na taip paprasciau buvo susitvarkyti viska). As vairuotojo pazymejimo neturejau niekada gyvenime. Vairuotojas vyras mano. draudzia draudejai tik mano vardu ir skaiciuoja man ta maziausia staza....... bandau jiems aiskinti, kad as rizika esu maziausia o ne didizausia, as net nevairuosiu to auto ir is mano puses ivykiu jokiu nebus.... nurodau kad vairuos kitas asmuo, kito asmens staza vis tiek brangiau gaunasi, nei vyras savo duomenis susiveda. Draudimo bendroves sako, kad istatymas yra toks kad auto draudzia tik savininkas ir nieks kitas ...... ar cia teisybe ar bando mus mulkinti?
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2015 11 24, 16:53)
Pagelbekit reikia patarimo AUtomobilis lizinginis, lizingas mano vardu (na taip paprasciau buvo susitvarkyti viska). As vairuotojo pazymejimo neturejau niekada gyvenime. Vairuotojas vyras mano. draudzia draudejai tik mano vardu ir skaiciuoja man ta maziausia staza....... bandau jiems aiskinti, kad as rizika esu maziausia o ne didizausia, as net nevairuosiu to auto ir is mano puses ivykiu jokiu nebus.... nurodau kad vairuos kitas asmuo, kito asmens staza vis tiek brangiau gaunasi, nei vyras savo duomenis susiveda. Draudimo bendroves sako, kad istatymas yra toks kad auto draudzia tik savininkas ir nieks kitas ...... ar cia teisybe ar bando mus mulkinti?


Mums irgi taip išaiškino.. Tai matyt teisybė, draudžia savininko vardu. Kai pirkau mašiną - dar neturėjau teisių, bet tapau savininke - ir draudimas tik mano vardu, skaičiuoja tada kaip be stažo... Tik mes prieš registruojant buvom nuėję pasiaiškint, galvojom gal geriau vyro vardu registruot. Bet kadangi aš teises laikiausi ir žadėjau važiuot (ir važiuoju) - tai jokio skirtumo, vis tiek būtų tekę mane įrašyt su savo didžiausia rizika ir kosminėm sumom doh.gif biggrin.gif Bet man nors stažas didėja, tikiuosi suma pamažės...
O jūs padarėt neprotingai, jei nevažiuojat ir nežadat, gal perregistruot apsimoka vyro vardu? Nes jei Jūs savininkė - Jus iškart automatiškai priskaičiuoja, ir amžinai mokėsit maximalią sumą... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikis5: 24 lapkričio 2015 - 16:39
QUOTE(Saga @ 2015 11 24, 14:53)
Pagelbekit reikia patarimo AUtomobilis lizinginis, lizingas mano vardu (na taip paprasciau buvo susitvarkyti viska). As vairuotojo pazymejimo neturejau niekada gyvenime. Vairuotojas vyras mano. draudzia draudejai tik mano vardu ir skaiciuoja man ta maziausia staza....... bandau jiems aiskinti, kad as rizika esu maziausia o ne didizausia, as net nevairuosiu to auto ir is mano puses ivykiu jokiu nebus.... nurodau kad vairuos kitas asmuo, kito asmens staza vis tiek brangiau gaunasi, nei vyras savo duomenis susiveda. Draudimo bendroves sako, kad istatymas yra toks kad auto draudzia tik savininkas ir nieks kitas ...... ar cia teisybe ar bando mus mulkinti?

Jūs pati viską pasakėte - toks įstatymas. Draudimas daromas savininko vardu (nepriklausomai nuo to - savininkas turi teises ar ne). Jei savininkas - lizingas, tuomet draudimas daromas to vardu, kuris su lizingu sudarė sutartį. Visišką teisybę jums sako draudikai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nefifi: 24 lapkričio 2015 - 16:36
QUOTE(zuikis5 @ 2015 11 24, 17:35)
Mums irgi taip išaiškino.. Tai matyt teisybė, draudžia savininko vardu. Kai pirkau mašiną - dar neturėjau teisių, bet tapau savininke - ir draudimas tik mano vardu, skaičiuoja tada kaip be stažo... Tik mes prieš registruojant buvom nuėję pasiaiškint, galvojom gal geriau vyro vardu registruot. Bet kadangi aš teises laikiausi ir žadėjau važiuot (ir važiuoju) - tai jokio skirtumo, vis tiek būtų tekę mane įrašyt su savo didžiausia rizika ir kosminėm sumom  doh.gif  biggrin.gif Bet man nors stažas didėja, tikiuosi suma pamažės...


Bet draudžiant ant savininko su stažu ir pripliusavus žalią vairuotoją draudimo įmoka žymiai žymiai mažesnė vis dėl to nei kad draudžiant ant "žalio" savininko. Tik yra kitų niuansų- jei tas žalias (ar aplamai kitas asmuo) padaro eismo įvykį, brangsta draudimas visoms savininko mašinoms. Kaip tik dabar su tuo susidūriau, dukra sudalyvavo dvigubame eismo įvykyje, dėl vieno prisiėmė sau kaltę ir pildant deklaraciją buvo sudaužyta mūsų mašina... Kas labiausiai apmaudu, kad vaikas tai kaip ir nekalta, buvo šoko būsenoje ir iškart nesusigaudė, o dabar greičiausiai nieko nebepavyks įrodyti... buvau šiandien draudime, sakė rašyti paaiškinimą o jie jau žiūrės.Taigi dar pamėginsim pakovoti, nes kitaip man brangs draudimas ir mano mašinai, kalta be kaltės, koroče, bet toks įstatymas... Mašina neberemontuojama, už ją turės išmokėti į ją įvažiavusio draudimas, kažin, ar atsipirks mums tai kiek į ją buvo sukišta... greičiausiai ne... g.gif
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2015 11 24, 17:36)
Jūs pati viską pasakėte - toks įstatymas. Draudimas daromas savininko vardu (nepriklausomai nuo to - savininkas turi teises ar ne). Jei savininkas - lizingas, tuomet draudimas daromas to vardu, kuris su lizingu sudarė sutartį.  Visišką teisybę jums sako draudikai.


Jo cia tas teisybe...... bet kodel mane priskiria prie zaliu vairuotoju, kad as padarysiu avarija galimybe lygi nuliui, as net patikimesne draudikams uz profus, del mano kaltes ivykiu nebus.... vakar kovojom visa diena, jie arba visai buki arba pinigaujasi..... net istatyme rasoma, kad masina galima skolinti duoti naudotis, svarbu, kad stazas kuris nurodytas draudimo polise atitiktu..... taigi nurodziau savo staza 18 metu ir viskas.
Atsakyti