Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas

Kai skaičiavo man draudimą, tai pagal stažą ir ar turėjusi jau auto savo vardu.
Be žalios kortos pirmasis gavosi 344LT. Stažas tik pusmetis.
Atsakyti
QUOTE(Vikitiki @ 2012 04 30, 11:15)
na kas susiję su draudimo brangimu, cituoju iš: LR TPVCA draudimo įstatymo

Draudimo suma:

2) nuo 2009 m. gruodžio 11 d. iki 2012 m. birželio 10 d.  - 2500 000 Eurų dėl žalos asmeniui ir 500 000 Eur dėl žalos turtui
3) nuo 2012 m. birželio 11 d. - 5000000 eurų dėl žalos asmeniui ir 1000000 eurų dėl žalos turtui.

Išvada, ant nosies draudimo sumų padidinimas, ryšium su tuo, draudimas turėtų brangti visose draudimo bendrovėse, tik klausimas anksčiau ar vėliau.

Turėtų tik Žalia Korta brangti g.gif
Atsakyti
Mano masiniuka apdraude vyro bendradarbis savo vardu, nes tas zmogus registruotas ne Vilniaus mieste... Draudimas 200 Lt atpigo. Musu amzius ir vairavimo stazas patenka i ta pati intervala. Kazin, taip galima?
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2012 05 15, 07:16)
Mano masiniuka apdraude vyro bendradarbis savo vardu, nes tas zmogus registruotas ne Vilniaus mieste... Draudimas 200 Lt atpigo. Musu amzius ir vairavimo stazas patenka i ta pati intervala. Kazin, taip galima?


o mašina registruota tavo vardu?
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2012 05 15, 07:16)
Mano masiniuka apdraude vyro bendradarbis savo vardu, nes tas zmogus registruotas ne Vilniaus mieste... Draudimas 200 Lt atpigo. Musu amzius ir vairavimo stazas patenka i ta pati intervala. Kazin, taip galima?


Negalima taip, transporto priemonė visada turi būti draudžiama savininko vardu, šalia nurodant jaunesnius valdytojus (jeigu tokių yra). Taigi, rekomenduočiau tiksliai išsiaiškinti, kokiomis sąlygomis sudarytas draudimas. Nes jeigu tas žmogus apdraudė savo vardu nurodydamas savo deklaruotą gyvenąmąjį adresą (ne Vilniuje), o jūs sukelsite įvykį, draudikas gali atsisakyti mokėti išmoką arba padengti tik 50%, dėl klaidingai sudarytos draudimo sutarties su tikslu sumažinti draudimo įmoką. Juk yra nepakeičiamas faktas - jūsų registruota gyvenamoji vieta - Vilnius, o apdrausta kaip ant kito miesto. g.gif
Atsakyti
Paprasčiau deklaruoti gyvenamą vietą kaime pas bobutę.
Apdrausti automobilį.
Tada galima vėl deklaruotis Vilniuje.
bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Supervyras @ 2012 05 16, 00:23)
Paprasčiau deklaruoti gyvenamą vietą kaime pas bobutę.
Apdrausti automobilį.
Tada galima vėl deklaruotis Vilniuje.
  bigsmile.gif


na jei turi kaimą ir bobutę - taip. tokiu atveju ir visa korespondencija, ir balsavimo biuleteniai irgi keliaus į kaimą pas bobutę thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki.. man toks klausimas pasistojo. Man 18 metu, ar galiu draustis ant tevo kurio stazas daugiau nei 15m, bet yra netekes teisiu? masina butu mano vardu. Kokia mazdaug kaina butu? jai ant saves be stazo tai 1000lt iseina...
Atsakyti
QUOTE(ziurim @ 2012 05 22, 08:57)
Sveiki.. man toks klausimas pasistojo. Man 18 metu, ar galiu draustis ant tevo kurio stazas daugiau nei 15m, bet yra netekes teisiu? masina butu mano vardu. Kokia mazdaug kaina butu? jai ant saves be stazo tai 1000lt iseina...

pagal LR įstatymą draudėjas turi būti mašinos savininkas. O kad gaanas virš 1000, tai labai logiška... wink.gif

Draugai, neįmanoma paskaičiuoti kainos nežinant asmens kodo. Kiekvieno žmogaus draudimo istorija, registracijos vieta, mašinos techniniai duomenys yra skirtingi, o kainą sudaro visų šių rodiklių visuma.
Atsakyti
QUOTE(ziurim @ 2012 05 22, 08:57)
Sveiki.. man toks klausimas pasistojo. Man 18 metu, ar galiu draustis ant tevo kurio stazas daugiau nei 15m, bet yra netekes teisiu? masina butu mano vardu. Kokia mazdaug kaina butu? jai ant saves be stazo tai 1000lt iseina...


gal čia kasko ?
Atsakyti
QUOTE(Pumcė Šmumcė @ 2012 05 22, 12:55)
gal čia kasko ?


paprastas kadangi neturiu nei metu, nei patirties. O jai tarkim ant tevo uzrasyta butu masina vistiek eitu apdrausti, net jai jis neturi teisiu (prarado)?
Atsakyti
QUOTE(ziurim @ 2012 05 22, 14:23)
paprastas kadangi neturiu nei metu, nei patirties. O jai tarkim ant tevo uzrasyta butu masina vistiek eitu apdrausti, net jai jis neturi teisiu (prarado)?


eitu.
mes draudžiam mašina vyro vardu nes ir mašina jo vardu. tačiau jis teisių niekada neturėjęs net. 4u.gif tiesiog man tenka pateikti vairuotojo pažymėjimą kaip pagrindinei vairuotojai 4u.gif
Atsakyti