Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 14, 17:43)
baze, strukturinis ( i ji juosteles gabaliukas)i lema,tada dar kart plonai ant virshaus  vel i lempa, istrauki nudildini-sulygini o tada jau lakuoji.As dengiu pilnai per visa naga.

aciukas 4u.gif
o papiesimas tai nerealus
beje tikrai pasidalinkit ispudziais, kaip tepesi, lengviau uz black berry cherry, nes tas tai labai jau dryziais eina... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 14, 17:21)
Nu labai  wub.gif spalva  thumbup.gif labai panaši į Black Chery Bery keik man pasirodė.
O čia kiek sluoksnių tepei? g.gif Kaip tirštumas kaip teptukas? Ko nepasakoji nieko  verysad.gif

Cia 3 sluoksniai.Jo panasi bishki i black shery bery, tik si raudonesne realiai, beris tamsesnis ir bordavesnis.Cia foto permeta prie stalo lempos tokia spalva labiau tamsia ax.gif O pasakot, gi jau kelis lapus atgal ataskaita su foto buvo duota kaip tepas, kokio tirstumo ir t.t neatidi tamsta biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ritukas1 @ 2012 02 14, 18:01)
aciukas  4u.gif 
o papiesimas tai nerealus
beje tikrai pasidalinkit ispudziais, kaip tepesi, lengviau uz black berry cherry, nes tas tai labai jau dryziais eina... doh.gif

lengvai tepes, gerai pigmentuota, man tikrai maziau dryzavo negu HG ax.gif


beja, aciu kam patiko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 14 vasario 2012 - 20:21
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 14, 21:17)
neatidi tamsta biggrin.gif


ax.gif tikrai taip....
Nes kai dirbau db tris dienas išeilės tai labai jau daug lapų tenka skaityti tai taip prabėgom prametu ir matyt ant tos žinutės akis neužbėgo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 14, 20:21)
ax.gif tikrai taip....
Nes kai dirbau db tris dienas išeilės tai labai jau daug lapų tenka skaityti tai taip prabėgom prametu ir matyt ant tos žinutės akis neužbėgo blush2.gif

Nu zodz, isvada apie O.P.I - GERAS produktas, vertas grieko 4u.gif Aishku stebuklo te nera jokio biggrin.gif dabar lauksim ir ziuresim kaip tirpinsis g.gif Va kas man idomiau...

Tiesa bandziau dar tuos raizinius- nu ka as zinau doh.gif kas sake kad ten 5s uztenka apstingdyt ir raizyt-tai ojei ojei kai reikia gaudyti tas sekundes, man 2sek. max, nes 5 jau perstingsta ir pleso raizant ta laka..O dar ranka reik atkalt nes slysta viskas, zodziu vargau vargau,tai gavos kas gavos...na kaip 1 kartui-idomu hihihi.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 14, 21:28)
Nu zodz, isvada apie O.P.I - GERAS produktas, vertas grieko 4u.gif  Aishku stebuklo te nera jokio biggrin.gif dabar lauksim ir ziuresim kaip tirpinsis g.gif Va kas man idomiau...

Tiesa bandziau dar tuos raizinius- nu ka as zinau  doh.gif  kas sake kad ten 5s uztenka apstingdyt ir raizyt-tai ojei ojei kai reikia gaudyti tas sekundes, man 2sek. max, nes 5 jau perstingsta ir pleso raizant ta laka..O dar ranka reik atkalt nes slysta viskas, zodziu vargau vargau,tai gavos kas gavos...na kaip 1 kartui-idomu hihihi.gif
user posted image



Aš sakiau kad 5s. ax.gif , bet ir sakiau, kad kiekvienai lempai reikia atsitaikyti kiek s. laikyti mirksiukas.gif

Bet gražu wub.gif
Klausyk g.gif man db iškilo klausimas doh.gif O kodėl tu struktūrinį gelį dildai?
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 14, 20:33)
Aš sakiau kad 5s.  ax.gif , bet ir sakiau, kad kiekvienai lempai reikia atsitaikyti kiek s. laikyti  mirksiukas.gif

Bet gražu  wub.gif
Klausyk  g.gif man db iškilo klausimas  doh.gif O kodėl tu struktūrinį gelį dildai?

Todel, kad nevisada pavyksta man ji lygiai uztepti,kaikur gal pateka,o plius su tuo silku, gi buna vistiek sioks toks paaukstejimas ties ta vieta-tai butinai sulyginu.Tik va strukturini dildint patariu su smulkia dilde, nes grubesne - viska isplesys :)Nevisada as ji dildau-tikrai ne..tik tada kai matau poreiki...Tai nereishkia, kad daba i jum reik ji dildint biggrin.gif As dirbu sava texnika, jus gal sava ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 14, 21:39)
Todel, kad nevisada pavyksta man ji lygiai uztepti,kaikur gal pateka,o plius su tuo silku, gi buna vistiek sioks toks paaukstejimas ties ta vieta-tai butinai sulyginu.Tik va strukturini dildint patariu su smulkia dilde, nes grubesne - viska isplesys :)Nevisada as ji dildau-tikrai ne..tik tada kai matau poreiki...Tai nereishkia, kad daba i jum reik ji dildint biggrin.gif As dirbu sava texnika, jus gal sava ax.gif



aš matai tai tepu sakau tik tai klientei, bet aš šilką klijuoju kaip priklauso pagal techniką, aš net nžn kad galima ji į struktūrinį įliet, aš kažkur skaičiau kad ir gelį įlieja šilką.
Bet db kolegei dėjau du struktūrinio sluoksnius tai man trupučiuką prie odelių nelygu buvo. Todėl ir paklausiau.

O tai jei tik struktūrinį dėt tai nudildžius vėl topą?
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 14, 20:50)
aš matai tai tepu sakau tik tai klientei, bet aš šilką klijuoju kaip priklauso pagal techniką, aš net nžn kad galima ji į struktūrinį įliet, aš kažkur skaičiau kad ir gelį įlieja šilką.
Bet db kolegei dėjau du struktūrinio sluoksnius tai man trupučiuką prie odelių nelygu buvo. Todėl ir paklausiau.

O tai jei tik struktūrinį dėt tai nudildžius vėl topą?

Ne - as topo tada jau netepu, nes HG strukturinis is saves blizgesi turi ax.gif Kadais ant kazkokio esu uztepus- tai man suskilinejo pavirsius-zodziu dabar topo netepu biggrin.gif Tiesiog tuo paciu strukturiniu labai plonai perdengiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 14 vasario 2012 - 21:07
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 14, 22:04)
Ne - as topo tada jau netepu, nes HG strukturinis is saves blizgesi turi ax.gif  Kadais ant kazkokio esu uztepus- tai man suskilinejo pavirsius-zodziu dabar topo netepu biggrin.gif Tiesiog tuo paciu strukturiniu labai plonai perdengiu ax.gif

g.gif aha g.gif nu reiks pabandyt
nes jei ryt neturesiu tiek daug darbo, pasidarysiu gal sau pagaliau tuos skaidrius su folija blush2.gif su struktūriniu geliuku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 14, 21:21)
g.gif aha  g.gif nu reiks pabandyt
nes jei ryt neturesiu tiek daug darbo, pasidarysiu gal sau pagaliau tuos skaidrius su folija  blush2.gif su struktūriniu geliuku  mirksiukas.gif

bigsmile.gif Lauksim vaizdu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 14, 22:04)
Ne - as topo tada jau netepu, nes HG strukturinis is saves blizgesi turi ax.gif  Kadais ant kazkokio esu uztepus- tai man suskilinejo pavirsius-zodziu dabar topo netepu biggrin.gif Tiesiog tuo paciu strukturiniu labai plonai perdengiu ax.gif

is sio pasisakymo gaunasi, kad topas reikalingas praktiskai ciut ne blizgesiui g.gif vat idomu pasidare, jei noreciau matines spalvos, kad nespindetu, ar netepus topo laikytusi man tas lakas? g.gif speju kad siek tiek trumpiau, tik klausimas kiek g.gif

Kalbu apie kazka panasaus kad gauti smile.gif
user posted image

Arba tokia spalva graziau (man) ziurisi

user posted image

tik aisku pirma toki gelini reiktu rasti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gladness: 14 vasario 2012 - 21:24
QUOTE(Gladness @ 2012 02 14, 21:22)
is sio pasisakymo gaunasi, kad topas reikalingas praktiskai ciut ne blizgesiui  g.gif vat idomu pasidare, jei noreciau matines spalvos, kad nespindetu, ar netepus topo laikytusi man tas lakas?  g.gif speju kad siek tiek trumpiau, tik klausimas kiek  g.gif



tik aisku pirma toki gelini reiktu rasti  lotuliukas.gif

Na ir del apsaugos ir del blizgesio...O tu nedek topo ir turesi toki efekta-esu bandzius, bet man asmenishkai nelabai schmoll.gif
Atsakyti