Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Pentarda @ 2012 02 15, 21:24)
JOLKUCE, labai dailiai pagaminai valentinukus wub.gif
o ten ta pati spalvyte visose foto  g.gif nes kazkaip rodos kad skiriasi ax.gif

Visur ta pati, tik nuo apsvietimo ji atrodo kitokia. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
na tai pagaliau prisiruošiau padaryti nagučius su folija. ax.gif

Eiga:
1.Paruošiam nagą kaip ir priklauso;
2.Bazė;
3.Nuvalom perteklių; tepam prancūzišką Red Rose ir į lempą;
4.2 sluoksnis Red rose;
5.Struktūrinis geliukas, dedam foliją ant "smailo" linijos;į lempą;
6.Struktūrinis;
7.Topas;
8.Lipnumą nuiimam, ir tada dildžiau nelygumus;
9. apipiešiau su baltais akriliniais dažais ir auksiniu blizgučiu;
10. Topas.
Ir visa tai man išėjo dvi val. doh.gif

user posted imageuser posted image

Šiandien pati sau darysiuos kažką panašaus.... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 16, 12:49)
Labas rytas  4u.gif
na tai pagaliau prisiruošiau padaryti nagučius su folija. ax.gif

Eiga:
1.Paruošiam nagą kaip ir priklauso;
2.Bazė;
3.Nuvalom perteklių; tepam prancūzišką Red Rose ir į lempą;
4.2 sluoksnis Red rose;
5.Struktūrinis geliukas, dedam foliją ant "smailo" linijos;į lempą;
6.Struktūrinis;
7.Topas;
8.Lipnumą nuiimam, ir tada dildžiau nelygumus;
9. apipiešiau su baltais akriliniais dažais ir auksiniu blizgučiu;
10. Topas.
Ir visa tai man išėjo dvi val. doh.gif

user posted imageuser posted image

Šiandien pati sau darysiuos kažką panašaus.... rolleyes.gif

labai grazu! ir as kaip visada su kvailais klausimais- ar po 6 zingsnio kisat i lempa? aciu!
Atsakyti
QUOTE(ritukas1 @ 2012 02 16, 12:21)
labai grazu! ir as kaip visada su kvailais klausimais- ar po 6 zingsnio kisat i lempa? aciu!


Taip po kiekvieno žingsnio kur eina gelishas arba struktūrinis kišam į lempą, tik poto kai tepam struktūriniu ir dedam foliją ant neišdžiovinto sudedi foliją ir tik tada į lempą.
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 16, 10:49)
Labas rytas  4u.gif
na tai pagaliau prisiruošiau padaryti nagučius su folija. ax.gif



Šiandien pati sau darysiuos kažką panašaus.... rolleyes.gif


thumbup.gif Nuostabu.

Klausykit a kaip isgaut melyna spalva, jos neturint? biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveiki, aš irgi su klausimu ax.gif

Sakykit, ar labai panašios Bella's Vampire su Night Reflection? Žiūriu žiūriu ir nesuprantu doh.gif turiu pirmąją ir nesugalvoju, reikia antrosios ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(freza80 @ 2012 02 16, 16:35)
Sveiki, aš irgi su klausimu  ax.gif

Sakykit, ar labai panašios Bella's Vampire su Night Reflection? Žiūriu žiūriu ir nesuprantu  doh.gif  turiu pirmąją ir nesugalvoju, reikia antrosios ar ne g.gif

Man tai visai nepanašios. Night reflection yra violetinė su mažu blizgumu, o Bella's Vampire tokia ruda su raudonu ir violetiniu atspalviu ir visai be blizgučių.
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 16, 12:52)
thumbup.gif Nuostabu.

Klausykit a kaip isgaut melyna spalva, jos neturint? biggrin.gif  blush2.gif



žiūrėk bigsmile.gif spalvų ratas ir labai aiškiai matosi kokią su kokia sumaišius gaunosi kokia
Spalvų ratas

Viduryje yra 3 pagrindines spalvos, poto kitas mažesnis ratas yra išvestinės kai dvi pagrindines spalvas sumaišai gauni išvestinę, o sekantis ratas-atrodo papildančios sp. g.gif doh.gif nepamenu tiksliai, tai jau jos sumaišius su išvestine ir dadejus pagrindinės šiektiek ir gaunasi arba šviesesnis tonas arba tamsesnis.

Na gal supratai ką čia norėjau pasakyt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingeborgita2: 16 vasario 2012 - 19:10
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 16, 19:05)
žiūrėk  bigsmile.gif spalvų ratas ir labai aiškiai matosi kokią su kokia sumaišius gaunosi kokia
Spalvų ratas

Viduryje yra 3 pagrindines spalvos, poto kitas mažesnis ratas yra išvestinės kai dvi pagrindines spalvas sumaišai gauni išvestinę, o sekantis ratas-atrodo papildančios sp. g.gif  doh.gif nepamenu tiksliai, tai jau jos sumaišius su išvestine ir dadejus pagrindinės šiektiek ir gaunasi arba šviesesnis tonas arba tamsesnis.

Na gal supratai ką čia norėjau pasakyt doh.gif

Tai rata sita nuo dailes zinau, bet va kai neturi gelisho tokiu spalvu, ka maishyt tadu biggrin.gif Vot uzsigeide viena melyno lako, o sakiau man jo nereik doh.gif biggrin.gif kas turit isnuomuot man melyna? biggrin.gif
Atsakyti
Cia toms kam geliniai nelabai laiko, kuriu nagai plonyciai - padariau ekperimenta, ir uzsilakavau ne 2, o 4 sluoksniu (plonycius) spalvos, ir jau savaite nei vienas nagas nei biski neatsilupes, kai siaip po 4-5dienu jau smiliai budavo truputi nueje... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NMT @ 2012 02 16, 18:59)
Man tai visai nepanašios. Night reflection yra violetinė su mažu blizgumu, o Bella's Vampire tokia ruda su raudonu ir violetiniu atspalviu ir visai be blizgučių.



dėkui už nuotraukas 4u.gif bet sėdžiu, žiūriu į savo paletę ir maniškė Bella's Vampire labiau link jūsų Night reflection traukia (turiu galvoj spalvą) doh.gif dar pagalvočiau, kad padielka, bet pirkau Nagavitoj ax.gif

na, gal Night Reflection labiau į mėlynumą g.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 16, 12:52)
thumbup.gif Nuostabu.

Klausykit a kaip isgaut melyna spalva, jos neturint? biggrin.gif  blush2.gif



Šiandien žaidžiau su spalvomis ir visai mėlynai atrodo, kai ant Jet Set užlakuoji pigmento Yzzy Wizzy - tokia maloniai pilkai melsva ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo freza80: 16 vasario 2012 - 20:40
QUOTE(freza80 @ 2012 02 16, 20:44)
dėkui už nuotraukas 4u.gif bet sėdžiu, žiūriu į savo paletę ir maniškė Bella's Vampire labiau link jūsų Night reflection traukia (turiu galvoj spalvą)  doh.gif  dar pagalvočiau, kad padielka, bet pirkau Nagavitoj  ax.gif

Ne ne..jos visiskai skirtingos, as turiu abi ir abi bais megstu wub.gif Night reflection dabar pas mane ant nagu ir ji yra violetiniai melyna sakyciau su perlamutriniu blizgiu, o Belas vampire yra be perlamutre tamsiai tamsiai vysnia, beveik juoda. Jos dvi skirtingos spalvos, jei megstat tokias tamsias ryskias spalvas-pirkit nepasigailesit 4u.gif

Jolkuce dar neatejo tavo High voltage ar kaip kaip ji ten rasosi...
Atsakyti