Įkraunama...
Įkraunama...

2004 m. lapkritinukai

QUOTE(KolJe @ 2013 03 14, 23:23)
apmirus temuke cia, bandau gaivint smile.gif

mes gyvenam gan neblogai, gabriele po 2 metu nesirgimo buvo apsirgus gripu, su 40 tempa, gerem anbitijotikus,pusantros savaites kankinomes.. paksui po pasveikimo praejo 4 d..jau taip dziaugiausi kad 4 metai dingo ir se tau, pasirodo

uf, kokia cia litanija pavariau blush2.gif  4u.gif

labas, dziugu kad atsiliepei,pasipasakojai. Sakai panele prisiragavo meduolio.? Na,meduolio sudety speju yra medus, jis gi alergenas.
Atsakyti
QUOTE(silagele @ 2013 03 25, 22:03)
labas, dziugu kad atsiliepei,pasipasakojai. Sakai panele prisiragavo meduolio.? Na,meduolio sudety speju yra medus, jis gi alergenas.

nu zinok medu valgom ir neberia schmoll.gif ten sudetis nekokia, zelatina, spec visokie standikliai ir t.t. 4u.gif

Atostogaujam ax.gif
Atsakyti
KolJe, simpatulkos merginos tavo smile.gif Papasakok, kaip joms kalbos raida vyko, vyksta, ypač mažoji smalsu, kaip jai sekasi dvi kalbas derint smile.gif

Mano lapkritinukas po šio ketvirčio visų rezultatų jau trečias klasėje blink.gif, nesuprantu, kaip jam gaunasi taip greit išmokt kalbas, mokintis, kai dar visokias matematikas ir t.t. už du metus mokėsi, kai į trečią iškart, mokytoja irgi stebisi, jai dar nebuvę vaiko, kad taip greit ne tik prabiltų, bet ir rašyba puikiai (kuri tikrai nelengva doh.gif), ir t.t. Tai kai buvo susitikimas su mokytoja, as tikrai neturiu jokių klausimų, jokių pastabų dėl mokslų lotuliukas.gif, man viskas tinka drinks_cheers.gif Net i tokią vieną prancūzų pamoką liepė nebeeiti, nes jau nereikia, palyginus su kitais lankančiais, nebeturi ten ką veikt. Žodžiu, džiaugiuosi, kad prigijo jam dar viena kalba, gaila, kad mano smegenys ne taip greit veikia hihihi.gif

Mažojo savaitgalį tris metukus atšventėm, iki čia tai nenorėjo išvis jokia kalba šnekėt, buvo tik elementarūs visai žodeliai ir nedaug, tai dabar prancūziškai šneka, ką šneka smile.gif, tik kai kuriuos lietuviškus žodžius naudoja, bet džiaugiuos, kad išvis šneka

QUOTE(KolJe @ 2013 03 25, 23:12)
Atostogaujam


Jau Velykų atostogos? Maniškiams tik nuo kitos savaitės, dvi savaites bus. Iki kada išvis mokosi pas jus, nes maniškiai iki liepos eis...

Atsakyti
LT saulele, o kaip tau pačiai? Ar jau adaptavaisi? Dirbi kažką? unsure.gif Kuriam tu miese gyveni?
Atsakyti
LT saulele,aciuks.gif 4u.gif vyrenselei mano gerai su kalba, kalba gerai, ismoko gan greit, raso irgi neblogai ditanta jei raso is 38 zodziu tik 3 klaidas padaro smile.gif matematika kiek sunkiau, pritingi skaiciuot smile.gif aukletoja irgi jokiu pastabu neturi, keik pokalbiu buvo visad teigiamai,paklausia kaip ji namie mokosi ar sedim su ja, sakau kad ne padaro pamokas ir atnesa patikrint.na matematikos dabar sugriebiau tai pasedziu bet ji nervinasi kai sedi ir ziuri,tai paaiskinu ir iseinu, atnesa jei blogai vel aiskinames smile.gif

maze tai mokos kalbos, sese mokytoja, zaidziant kalba tik vokiskai, nebent jei mato, kad nesuprato pakartoja lietuviskai smile.gif o su mumis tik lietuviskai kalba,buna pasimaivant ka pasako vokiskai.ieskojom aukles mazei tai nustebau kaip pas aukle ji nemazai kalbejo,na lankyt darzely prades nuo rudenio daugiau ismoks smile.gif 4u.gif iki mokyklos turim laiko smile.gif

Taip velyku atostogos prasidejo nuo 25d. (vakar) iki 6 balandzio smile.gif vasaros atostogos prasides nuo 08. liepos iki 16d. rugpjucio smile.gif kitais metais ilgai labai mokysis iki liepos 28d. visa vasara i mokykla pedins sad.gif ir i mokykla eis tik rugsejo 6d. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(KolJe @ 2013 03 26, 19:34)
padaro pamokas ir atnesa patikrint


Aš netikrinu blush2.gif, tokią knygelę turi, kur užsirašo, kas užduota, ką atsinešt ir pan., tai paklausiu kartais, ar padaręs ir pasirašau, netikrinu, eina ir į popamokinę ruošą, bet ne visada, kartais net ir nespėja, bet leidau patirt kartą, ką reiškia, kai nueini neparuošęs - neišmokęs cool.gif, gavo iškart pastabą, daugiau nereikia tikrint, net jei pora kartų buvo ir neišmokęs eilėraščio ar teksto kokio mintinai, tai kol ateina jam eilė atsiskaityt, tai jis sugeba išmokt, kol kiti sako.

Kas man dar patinka, kad juos klasėje persodina bent kas ketvirtį, pagal taip, kaip elgiasi, kaip mokosi, pati mokytoja nusprendžia, dabar pasodino taip, kad abu stipriausi moksluose berniukai kartu sedės, tai užduotis pavarijuot gali, ir pan., nes abu matematikai, bet ir šiaip gerai, nes jie tada įpranta, kad su visais pabendraut reikia ir t.t. drinks_cheers.gif

QUOTE(KolJe @ 2013 03 26, 19:34)
vasaros atostogos prasides nuo 08. liepos iki 16d. rugpjucio


trumpos išvis unsure.gif, aišku, kas nelabai kur turi dėt vaikų per atostogas, tai gerai kuo trumpiau
..

Lace, aš tai normaliai, kad nejaučiau, kad reiktų adaptacijos, ne pirma šalis, ne pirma kalba ir šiaip nėra kažkokios egzotikos čia smile.gif, pačiam Briuselyje aš, tai neretai turim svečių atskrendančių smile.gif Svarbiausia buvo, kad vaikams, tiksliau dičkiui gerai būtų, nes mažam tai dar iš esmės visai dzin viskas, jis kitaip nieko nematęs, tai jam, kur mama, ten ir gyvenimas. O dabar matau, kad mokykla abiem gerai jau, K kalbą lengvai mokosi, šįryt palikinėjau mažąjį ir dar kokie septyni tėvai kartu palikinėjo ir tie visi pypliukai ramiai nuėjo į klasę, visi su mokytojom apsikabino, pasibučiavo, visiškai ramiai palieku smile.gif Sirgo čia mažiau abu, gal labiau tinka klimatas g.gif, nes kai abu jautraskūriai ir t.t., tai labai matau pagerėjimų drinks_cheers.gif, beveik visą laiką dviratukais važinėjam į mokyklą ir t.t., kai sniego neilgai buvo, o prie dažno lietaus įpratom smile.gif Tėtis galėjo atvažinėt dažniau iš Londono, tai K. buvo gerai, nes į LT buvo sudėtingiau atvažiuot, o čia kas mėn ir dažniau matydavo, dabar tik pora sav. kai išvažiavo į Afriką dirbt smile.gif, tai vėl kita tvarka bus, bet gyvenam ir tiek, jau turėčiau gauti dokumentus trūkstamus greit, nes nors ES, atseit nereikia darbo leidimų, o realiai jei ne institucijose dirbi, tai reikia vietinių kortelių ir t.t., nes net agentūros neregistruoja ir t.t. Sesės šeimyna čia, tai smagu, dažnai susitinkam ir šiaip, visai kitaip, ramiau kažkaip ax.gif, nemoku ir įvardint smile.gif
Atsakyti
Taip pas mus irgi persodina laiks nuo laiko smile.gif
smagu skaityt, kad jums viskas gerai 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Saulele, tu Belgijoje? Būsim ten liepos pabaigoje - rugpjūčio pradžioje. Gal susitinkam? Aras pamatytų "seną" kūdikystės draugą?
Atsakyti
Kaip laikotės, lapkritinukai smile.gif, atostogaujat dauguma turbūt jau, maniškiui kaip tik intensyvios dvi savaitės doh.gif, kasdien 2-3 egzaminai, kuprinė išvis nesvietno svorio jau pasidarius, atsibodo, nes dar ir kartojimams, ir tt visko parsitempia, pakelt jau neišeina, rimtai, pažiūrėjau kieme, kad neretas vaikas velka tas kuprines, net neneša, tikiuosi, kad po šitos savaitės jau leis vaikams "gyventi" smile.gif ir tik su priešpiečiais į m-lą vaikščiot, daugiau kokių pramogų bus, kiek mokintis galima biggrin.gif Jau antras klasėje per paskutinį trimestrą, tinka jam sistema ir mokytoja pagrindinė šiuo metu mokymosi, kalba jau labai gražiai, mažiukas irgi sakinius dėlioja kasdien vis geriau smile.gif (tik padauža, oi padauža doh.gif) Labai mėgsta skaityt komiksus prancūziškus, sesės vyras savo vaikystės atvežė, dar vaikštom dažnai į "brokantus" (ale sendaikčių ir ne tik turgeliai, kas savaitgalį bent keli mieste būna), pats ieško, kaupia kolekcijas, "užsikabino" skaityt, tai smagu drinks_cheers.gif

QUOTE(Sig @ 2013 03 28, 09:43)
liepos pabaigoje -  rugpjūčio pradžioje


būtinai duok žinią drinks_cheers.gif, vaikų nebus dar grįžusių (mano tėtė atskris mėnesio gale pas mus, skris tada bachūrai su juo į LT, sekančią dieną po mokslų baigimo), bet aš tai mielai bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, mielosios:)
100 metų 4u.gif

smagu, atostogų metas smile.gif


Mumi laikomės labai neblogai, penktadienį grįžom iš dvi savaites trukusios kelionės po Vokietiją, prieš kelionę tai buvo reikalų- man sesija, pasiruošimas, visko supirkimas ir pan blink.gif mes kai išvarėm, tai jau buvo super, apsilankėm Heide parke, Serengečio parke, Mozelio slėnyje, lankėm pilis, miestelius, kaimukus, beveik 5000 km susukom per tas 14 dienų...Vaikai nerealūs buvo, tikri keliauninkai, grįžom visi laimingi, įspūdžių pilni thumbup.gif kelias foto įkelsiu, seniai nesirodėm..

Mano didžiosios merginos Milda ir Elzė kaime liko jau po kelionės iš kart, o mes dar į miestą su mažaisiais grįžom, ši savaitė paskutinė darželyje, liepą toliau atostogausim visi, į kaimą pasibūt važiuosim, paskui į dvynukų susitikimą pajūry, paskui Igniuką krikštysim ir tada prie ežero su kūmais planuojam važiuot savaitgaliui, žodžiu, ši vasara vėl pilna smagių planųsmile.gif

penktadienį nuvešiu mažąją trijulę į kaimą, pirmą kart paliksim visus 5 vaikus tėvams, nes plauksim su mano grupiokais baidarėm, tai truputį neramu, kaip mamai seksis juos visus suvaldyt, na, bet tik vienai dienai ir vienai nakčiai, tai gal kaip nors:) keista žiauriai bus visai be vaikų pabūt:)

šilčiausi linkėjimai visoms:)
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
[/quote]
Atsakyti
Veite, nuostabi seimyna esat 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū Kolje:)

Kaip Tau pačiai Vokietija?Mums žiauriai gerą įspūdį paliko, patiko labai smile.gif
Atsakyti