Įkraunama...
Įkraunama...

2004 m. lapkritinukai

Veite, super! smile.gif thumbup.gif Klausimas: o kada jūs dirbat? biggrin.gif biggrin.gif

mes planuojam šią vasarą į Kroatiją rolleyes.gif Tikiuos viskas ok bus smile.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenuorama: 25 birželio 2013 - 15:42
QUOTE(Veitė @ 2013 06 25, 14:23)
Ačiū Kolje:)

Kaip Tau pačiai Vokietija?Mums žiauriai gerą įspūdį paliko, patiko labai smile.gif

man patinka, apsiprate jau seniai smile.gif vaikai irgi smile.gif Dar nedaug mes apvaziave tos Vokietijos, tik salimais esancius kaimelius, miestus 4u.gif
Atsakyti
Dėkui, merginos:)

Nenuorama, Kroatija tikrai super, mes irgi svarstom kaip vieną iš variantų kitai vasarai, tai labai lauksiu Jūsų įspūdžių 4u.gif
O dėl darbo, tai mano vyras dirba žiauriai žiauriai daug, aš kol kas tik mama ir studentė, bet tikiuos galėsiu greit prisidėti prie šeimos finansų blush2.gif

va čia paskutinė mūsų fotosesija, dar su ilgais plaukiukais mažius:)

user posted image
user posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos mamytes.

Kokias kuprines nesios jusu busimi treciokai, treciokes ? gal galit imest nuotraukas >?

Maniskei patinka su suniukais,kaciukais, bet ar nebus per vaikiskos ?
Atsakyti
Maniske ziuri su gelem ar su drugeliais. Kaip tik gryzus užsakinėsiu nauja,(db atostogaujam lt.bet jau atostogos i pabaiga uz poros dienu leksim atgal)nes senaja padovanojom sunkiai gyvenanciai šeimai.
Atsakyti
O kaip jums tokia kuprine busimai treciokei ? firma gera, nugara gera ir siaip tokia pagal aprasyma gana faina.
user posted image
Atsakyti
Na ką, grįžom po atostogų ir kažkaip liūdna pasidarė, kad jau vasara į pabaigą verysad.gif Iš kitos pusės - laikas planuotis žiemos atostogas biggrin.gif

Kroatija - labai patiko thumbup.gif Keliavome pietinėje pusėje. Ilgesniam laikui apsistojome prie Makarsko Tučepi miestelyje. Aplankėme Dubrovniką, Brač salą. Paskui kilome Zadaro link. Užsukome į Trogir, Primošten miestelius. Vėliau sekė Plitvicos, Balatono ežeras. Kelionės pabaigoje aplankėme Krokuvą. Išvargome, buvo visko, bet kelionė liuks biggrin.gif Pravažiavom 7 šalis, numynėm 4700 km. Tokia trumpa ataskaita biggrin.gif

Veite, fotosesija thumbup.gif

Dėl kuprinės. Urtė šiais metais išsirinko tokią
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenuorama: 20 rugpjūčio 2013 - 15:22
labas rudeniokai smile.gif

mokslo metai isibegejo. Mums jie prasidejo su masiniais mokytoju pasikeitimais. Tie pasikeitimai nelabai sviesiom spalvom svieciasi. O labiausiai del naujos anglu klb. mokytojos.
Kaip Jus , mielos mamos, ziurit i tai, kad mokytoja vaikui neleidzia per pamoka nueiti i tualeta?

Prasidejo klausimas tuom, kad mano dickiui pasiprasius pamokos metu, mokytoja liepe pakenteti, pakenteti jam teko tikrai ilgokai, anot vaiko, buvo nelengva susikaupt... Kai vaikas pasipasakojo mums ir as per el.dienyna mokytojos uzklausiau, ji atsiprase ir man pasizadejo aptarti su mano vaiku. Jau pamaniau, kad viskas ok, visgi, kai vaikino pasiteiravau del to 'pasikalbejimo, jis man atsake, kad mokytoja liepusi jam tuos fiziologinius reikalus susitvarkyt pries pamoka... mastau.gif
tai dabar ir bandau delioti perspektyva : o ka jeigu mano vaikas per pertrauka prisibegiojes lauke ir istroskes prisigers vandens, tai netgi ir nuejes i tualeta, po 15-20 min pamokoje jis, esu tikra, visgi uzsimanys i tualeta g.gif
ka manot- turiu teise sutvarkyti klausima sita ne vaiko saskaita o kitu sprendimu?
nesu tikra, gal as ir ne visai adekvaciai ziuriu i ta situacija, bet apie tokias grieztas 'tualeto' taisykles pirmasyk per visa savo gyvenima girdziu, tiesa sakant.
Atsakyti
Labas labas visiems gražų rudenį smile.gif

silagele, tikrai mažų mažiausiai keista tokia anglų mokytojos pozicija...Būčiau linkusi nekreipti dėmesio, jei vaikai būtų jau dideli(nors ir jiems gali bet kas nutikti), bet čia pradinėse klasėse tokie reikalavimai....

Mumi laikomės neblogai smile.gif Jau mažiukas į lpošiuką eina, tai aš viena namuose smile.gif "Krapštau" magistrinį po truputį...Tiesa, ne viena, turim dviejų mėn.bigliuką Morką smile.gif Kol kas vargelis su juo, nes į lauką negalim vesti,kol skiepo antro neturi tai daro visur lotuliukas.gif

Dažnai pasvarstau dėl darbo, visai norėčiau dirbti pusę dienos, čia manau daugiavaikei mamai idealiausias variantas, kad visiems laiko užtektų smile.gif Bet aš nežinau, ką norėčiau dirbti, tokia nevykusi dėl to jaučiuos sad.gif Baigusi esu humanitarinius, dabar vadyboj, bet ką iš tiesų norėčiau veikti nežinau sad.gif neužtenka būti vien mama, noriu kažką ir be vaikų auginimo gyvenime nuveikti...Labai tikiuosi, kad dar "atrasiu" save blush2.gif


Mildelei mokslai sekasi puikiai, šiaip labai gabi, bet dar didesnė tinginė, reikia 10 kartų sakyt, kad eitų prie pamokų doh.gif

Veitukai ir Morka siunčia linkėjimus smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veitė: 10 spalio 2013 - 15:35
Veite, nuostabus vaikai ir Morka wub.gif net ir "tutuku" turi hihihi.gif

del wc, ir man nenormalu. panasu ivyki turejom su mazaja, kai atejus radau slapiom kelnem, o ir ji tikriausia visa pusdieni su jom buvo, paklausiau kas ir kaip, patys pasimete, nelabai matosi, kad slapios, bet atsove,kad pagal laika einam i wc doh.gif sakau nu nerealu 3 meciui pasakyt- laikyk nes dabar ne laikas i wc,jau buvo ir t.t. 4u.gif

Gabrielei irgi tinginys ilindo i rura blush2.gif kartoju, karksiu per diena ar viskas padaryta,ar viska supratai. nors ji 3 kart per savaite eina i namu darbu popamokine veikla g.gif jetus nebezinau kaip tiksliai lietuviskai vadinas doh.gif blush2.gif 4u.gif

grybu siemet labai daug, tai "šienaujam" biggrin.gif jau privakavau kiek, ziemai uzteks tikrai smile.gif
user posted image
Gabriele, gaila,kad perfotografuojant issikraipe vaizdas, man ji taip graziai gavosi wub.gif
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KolJe: 10 spalio 2013 - 15:56
Kolje, kokos merginos wub.gif wub.gif o jau grybai thumbup.gif

ne iš tavęs pirmos girdžiu, kad grybų daug Vokietijoj thumbup.gif

Ir mes pabuvojom 4 dienas DE praitą savaitę thumbup.gif Labai labai viešnagė patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Veitė @ 2013 10 10, 15:19)
Kolje, kokos merginos  wub.gif  wub.gif o jau grybai  thumbup.gif

ne iš tavęs pirmos girdžiu, kad grybų daug Vokietijoj  thumbup.gif

Ir mes pabuvojom 4 dienas DE praitą savaitę  thumbup.gif Labai labai viešnagė patiko  wub.gif


aciuks.gif

aha, kiek nuotrauku tarp pazystamu apziurejau visi giriasi grybais, maniskis vien per 200 baravyku pririnkes (cia per 3-4 kartus ejo i miska), raudonvirsiu 140 ir lepsiu panasiai smile.gif siandien irgi isleke i miska, nes nuo kitos savaites pradeda dirbt, tai nebus kada ir atsalima zada, stos visas augimas grybu, o ir as jau sian paburbejau, kad stiklainiu nebeturiu,uzteks gi jau kiek turim, tai ne azartas jam, eit ir ieskot biggrin.gif doh.gif 4u.gif

kaip fainai, kuriam mieste buvot? bigsmile.gif
Atsakyti