Įkraunama...
Įkraunama...

Senienų ir antikvaro gerbėjų klubas

QUOTE(ziogelis2003 @ 2012 02 23, 17:31)
ant balto labai dulkės matosi, tiesiog siaubingai, o tai kitas meistras su plytelių staklėm išdaužė naujos vyryklės orkaitės stiklą - dužo vidinis, bet dabar ir viršutinis iškrenta, reikės keisti, nu ką su jais tokiais atgrubnagiais daryti, išvijus esu, ir pati nusišpakliuoti išmokau sienas, lubas...

nu jo, dabar meistai dauguma nevykeliai, turi eit is paskos ir viska taisyti doh.gif o geri nesimeto, i uzsienius isvyke arba uzimti 10m i prieki. doh.gif
Atsakyti
Ziogeli, grazi lempa...buvo 4u.gif Bet dabar turi ieskoti naujo gaubto,nes ta sparudavimas matysis,jeigu ir servetka uzklijuosi.

O ta servetka tiko ir kutosai ...labai klasikene butu ,tikservetka reikia isplesyti (butinai isplesyti ne karpyti,kad nesimatytu kastu popieriaus) pagal ornamentus ir tada klijuoti,nebus rauksliu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2012 02 23, 23:09)
Ziogeli, grazi lempa...buvo  4u.gif Bet dabar turi ieskoti naujo gaubto,nes ta sparudavimas matysis,jeigu ir servetka uzklijuosi.

O ta servetka tiko ir kutosai ...labai klasikene butu ,tikservetka reikia isplesyti (butinai isplesyti ne karpyti,kad nesimatytu kastu popieriaus) pagal ornamentus ir tada klijuoti,nebus rauksliu.  mirksiukas.gif


nu kaip lengva profui pasakyti , dar tegu pastovi dabar lotuliukas.gif na kai kada prisiruošiu gal, nežinau, šiaip lempa man vis dar graži wub.gif
buvau sumąsčiusi nerti gaubtą ir shemos kažkur yra, reikia tiesiog tam rasti laiko..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2003: 23 vasario 2012 - 22:50
Sveikikinimai senienų mėgėjams. Va kokį prieskonių smulkintuvą dukra "nukosėjo" seinienų parduotuvėje už 2 litus (pardavėja nežinojo, kas tai do per daiktas):
user posted image
user posted image

O va pats daiktas ebay:
http://www.ebay.com/...=item3cc27acb70

Dabar rūpestis išbandyti...
Atsakyti
oi as irgi nebuciau zinojus kam cia skirta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sraige @ 2012 02 25, 23:26)
oi as irgi nebuciau zinojus kam cia skirta biggrin.gif

gal kokiems riešutams g.gif nesu susidūrusi irgi su tokiu daiktu ...
Atsakyti
Turiu nemazai antikvariniu-kolekciniu daiktu, susidomejusies nuoroda atsiusciau i Jusu elektronini pasta. smile.gif
Atsakyti
va kokį malūnėlį nukoviau už 2 lt, turiu ir už 25 naują, didesnio diametro, bet šitas irgi super

user posted image
Atsakyti
Oi bigsmile.gif o ka jis daro blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2012 03 28, 10:45)
Oi  bigsmile.gif o ka jis daro  blush2.gif


Turbūt, mala verysad.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Močiutė Eglutė @ 2012 03 28, 09:55)
Turbūt, mala verysad.gif ?

lotuliukas.gif oi mergaitės, mezga jis ax.gif
user posted image
karolius tipo galima pasidaryti , a la šaliką, dabar didelių diametrų yra net kojines galima greitai nusimegzti...
vienas žmogus ir tą močiutės Eglutės malūnėlį buvo užvadinęs fignią už 1 lt thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2003: 28 kovo 2012 - 09:13
Nebuciau pagalvojusi, geriausiu atveju,pamaniau,kad siulams vyti blush2.gif Cia man jau aukstasis pilotazas biggrin.gif
Atsakyti