Įkraunama...
Įkraunama...

Senienų ir antikvaro gerbėjų klubas

Elze, mirksiukas.gif
user posted image


Ziogeli man graziau ant egles...po viena TV rezimu ax.gif Ir kiek imanoma surasyti informacija.

Ir manes laukia tas darbas, bet jauciu tik rudeniop prisesiu, jeigu iki pavasario nespesiu, nes paskui sodai,darzai, laukai,jura ir psio tokoje ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 11 vasario 2012 - 23:34
ir tą mergaitę lyšną gal turit? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elzė: 11 vasario 2012 - 23:37
QUOTE(Elzė @ 2012 02 11, 23:27)
aš tai sakyčiau kaip papuoli... paskutinįkart dariau brangias, premium kokybės, tai pasiėmus vos neapsiverkiau kokia tragiška kokybė. jau geriau būčiau po 19cnt darius...

nezinau, dariau uzsakiusi internetu is eurokos...nu s paskutinis, spalvos baisios, galvos nukapotos cool.gif

Pas mus mieste tik viena vieta zinau,kur tiksliai tokias foto daro kaip originalai.
Papildyta:
QUOTE(Elzė @ 2012 02 11, 23:36)
ir ta mergaite lyšną gal turit?  ax.gif


taip ax.gif
Atsakyti
ieškosim tų mergiočių kitais metais ...
na man dar neteko nusivilti tom pigesnėm foto, bet tikiu, kad visko pasitaiko.
Atsakyti
Nus labanakt, kotais diedas sukauna biggrin.gif

Ryte anksti keltis, o as kol kavos neparagauju bunu neatsibudusi ir nepakaltinama doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2012 02 12, 00:59)
Nus  labanakt, kotais diedas sukauna  biggrin.gif

Ryte anksti keltis, o as kol kavos neparagauju bunu neatsibudusi ir nepakaltinama doh.gif

nu taip, o man reik dirbt,o tai liks barbė be bliuskės doh.gif
Atsakyti
Jatau Zioge, o kada ilsiesi doh.gif

Pas mane sode yra visi dukros zaislai sukrauti,kazkaip ji nelauze...barbiu koks desetkas...visos aprengtos ir apmegztos mano ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2012 02 12, 01:05)
Jatau Zioge, o kada ilsiesi  doh.gif

Pas mane sode yra visi dukros zaislai sukrauti,kazkaip ji nelauze...barbiu koks desetkas...visos aprengtos ir apmegztos mano  ax.gif

turiu 2 darbus prisižadėjusi padaryti, daugiau tai niekam nieko nebedarysiu, nušaukit mane... ir taip kiekvieną kartą iki kito karto doh.gif
Atsakyti
Rytas labas 4u.gif

matau gricie, va galetum i veidaknyke ateiti ax.gif krts nuo karto kokia foto parodyti is katalogo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 12 vasario 2012 - 10:14
QUOTE(Vedda @ 2012 02 12, 11:13)
Rytas labas  4u.gif

matau gricie, va galetum i veidaknyke ateiti  ax.gif  krts nuo karto kokia foto parodyti is katalogo  ax.gif

mergaites, kai pabaigsiu barbe, nes iki vakaro turi buti pilnu kostiumu, tai uzsiimsiu nuo rytojaus... padarysiu katalogus atskirus, kazkaip reikes pasiziureti, kad visos galetume ten kelti foto, pagal temas ko gero...
Papildyta:
nauja tema čia
http://www.supermama...howtopic=814522
dar stengiuosi greitai visus žinomus link'us į kolekcijas surasti
Papildyta:
PASIDARYKUT GREITAI NORS IR TUSCIUS ALBUMUS KAS DAR NETURI , IDESIU NUORODAS
Atsakyti
Nebeleidzia daugiau redaguoti, yra kaip yra http://www.supermama...howtopic=814522 nauji namai tik tokie....

niu, gavot savo rezervacijos laiskus merginos ? gavau žuvis , nezinau džiaugtis ar ne, gal džiaugtis, tik vakare buvau savimi nusiminusi, dėl šitų lenktynių vėl eilinį kartą buvau nustūmus šeimos reikalus.... o tarp kitko radau internete jei labai norisi ir Lietuvoje po 15 lt parduoda prisegamus žaislus ne po daug , po kelis.... ir be lenktynių..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2003: 12 vasario 2012 - 11:34
Nu ir as kazka gavau kazko ne ... norejau snieguoles ir senio salcio ir zuvies ,bet...yra kaip yra ax.gif
Ziogeli,rodyk kur parduoda g.gif


as dabar taip staigiai albumo nepadarysiu,juo labiau sia savaite sedziu pas dukra.
Atsakyti