Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų pakėlimo operacija

Sveikos, merginos. As pasiryzau darytis krutu pakelima ir didinima implantais. Tai turbut sunkesne operacija nei vien pakelimas ar mazinimas, bet jei tik kelciau,nebutu ko kelti lotuliukas.gif Pries gimdyma turejau grazia C dydzio krutine, maitinant ji buvo E, o dabar neliko nieko... Ilgai dvejojau, bet dabar pasiryzau gultis po skalpeliu. Ar kuri esat dariusi tokia operacija? Baisu man doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ankstyvas rytas @ 2015 05 04, 17:20)
Operavausi pas Tautrima Astrauska. Daktara rinkausi labai ilgai. Apie Ji isgirdau labai daug geru atsiliepimu,Jis turi labai daug patirties sioje srityje,atlikes begales rekonstrukciniu ir atkuriamuju krutu operaciju,turi geras rekomendacijas todel nusprendziau,kad Jo patirtis isgaus maksimalu norima rezultata. Po 4dienu jau bus menesis kai as po opercijos.Jauciuosi gerai,nieko neskauda,tik vienas spenelis pasidares labai jautrus,kartais atrodo skauda nuo maikutes prisilietimo,nesu tikra ar cia del tu dienu ar del pacios operacijos,todel dar truputi palauksiu.Pooperacinis laikotrapis praejo sklandziai.Skaiciau,kad kitom kraujuoja,bega skysciai ir panasiai bet man nieko panasaus nebuvo.Kol buvau klinikoje buvo ideti drenai,iseinant juos istrauke.Perrisinejant zaizdas matydavosi vos keli laseliai kraujo.Operacija kainavo 2750euru. Cia jau sakyciau brangoka sad.gif  bet man ir mazino ir kele. Dar plius 30euru kainavo vaistai,tiek pat tyrimai ir ekoskopija,ir pirma konsultacija.
Papildyta:
As pati mokejau visa suma is karto,taciau kas tokios galimybes neturi jie teikia sia paslauga issimoketinai,taciau kaip ten kas as nezinau,nes pati nesusiduriau.


Sveiki,

labai rūpi tokia operacija - situacija analogiška: reik mažinti ir pakelti, o dar ir nuo pažastų riebalus nuimti. O kiek laiko praleidote klinikoje? Kada namo išrašė? kada jau galima buvo į darbą grįžt?
Atsakyti
QUOTE(marijaj @ 2015 08 12, 17:21)
Sveiki,

labai rūpi tokia operacija - situacija analogiška: reik mažinti ir pakelti, o dar ir nuo pažastų riebalus nuimti. O kiek laiko praleidote klinikoje? Kada namo išrašė? kada jau galima buvo į darbą grįžt?

namo israde jau kita diena,o i darba ejau po triju savaiciu.Mano darbas fizinis tai biski pabuvau namie,kad maza kas,bet jei darbas fiziniu pastangu nereikalauja,tai net neabejoju,kad galima,kad ir po savaites grizti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ankstyvas rytas @ 2015 05 04, 17:20)
Operavausi pas Tautrima Astrauska. Daktara rinkausi labai ilgai. Apie Ji isgirdau labai daug geru atsiliepimu,Jis turi labai daug patirties sioje srityje,atlikes begales rekonstrukciniu ir atkuriamuju krutu operaciju,turi geras rekomendacijas todel nusprendziau,kad Jo patirtis isgaus maksimalu norima rezultata. Po 4dienu jau bus menesis kai as po opercijos.Jauciuosi gerai,nieko neskauda,tik vienas spenelis pasidares labai jautrus,kartais atrodo skauda nuo maikutes prisilietimo,nesu tikra ar cia del tu dienu ar del pacios operacijos,todel dar truputi palauksiu.Pooperacinis laikotrapis praejo sklandziai.Skaiciau,kad kitom kraujuoja,bega skysciai ir panasiai bet man nieko panasaus nebuvo.Kol buvau klinikoje buvo ideti drenai,iseinant juos istrauke.Perrisinejant zaizdas matydavosi vos keli laseliai kraujo.Operacija kainavo 2750euru. Cia jau sakyciau brangoka sad.gif  bet man ir mazino ir kele. Dar plius 30euru kainavo vaistai,tiek pat tyrimai ir ekoskopija,ir pirma konsultacija.
Papildyta:
As pati mokejau visa suma is karto,taciau kas tokios galimybes neturi jie teikia sia paslauga issimoketinai,taciau kaip ten kas as nezinau,nes pati nesusiduriau.



kaip as noreeeciau verysad.gif tik kaina didele, gerai kad yra galimybe ishsimoketinai moketi.. o reikia kazkokia suma jau but susitaupius? Mano planuose - krutines pakelimas, nes po gimdymo susiraukslejus kaip snauceris, labai del to kompleksuoju ir negerai jauciuos, kas is to kad sportuoju sporto saleje bet krutines 100 proc tas nesutvarkys, man net liemenuko neiseina normalaus nusipirkt nes jos kaip meduzos plaukioja ten.. guliu soliariume tai isgriuna i sonus kaip spanielio ausys... nemyliu saves tokios;/
Atsakyti
Sveikos, merginos! Kazkodel merdi si tema- negi visos tik didinasi, niekam pakelimo nereikia biggrin.gif
Mane domina- ar daretes pakelima ir putlinima savo riebalais tuo pat metu, bet jau pries 3, 5 ar 8 metus?- kiek tu riebalu rezorbavosi? Rekomenduotumete ar ne si buda? Kaip atrodo jusu randai? Ryztumetes pakartot? Kokio amziaus buvot kai operavotes?
Aciu 4u.gif
Atsakyti

Kaip jaučiates keliems metams praejus po operacijos?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo e24: 03 rugsėjo 2018 - 18:10
👍
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smaragdass: 04 spalio 2018 - 18:24

Tabletes krutinei padidinti - http://tonzes.com/breastlt.htm3 mėnesių mano krūtinė labai пополнились, ir dabar turiu dideli pilnas B, o kartais aš net puodelio C.

Atsakyti

Keliu temą į viršų - domiuosi kaip tik krūtų pakėlimu arba krūtų didinimu ( iš tiesų kol kas labiau linkstu prie pirmojo varianto). Gal kam operaciją darė gydytojas Kęstutis Maslauskas ir turit atsiliepimų? Nors jo puslapyje www.drmaslauskas.lt ir krūtų didinimo operacijų rezultatas labai gerai atrodo, jei ten tikros foto - tai super tada.

Atsakyti

Keliu temą į viršų - domiuosi kaip tik krūtų pakėlimu arba krūtų didinimu ( iš tiesų kol kas labiau linkstu prie pirmojo varianto). Gal kam operaciją darė gydytojas Kęstutis Maslauskas ir turit atsiliepimų? Nors jo puslapyje www.drmaslauskas.lt ir krūtų didinimo operacijų rezultatas labai gerai atrodo, jei ten tikros foto - tai super tada.

Atsakyti

Gal kas darėte operaciją pas plastikos chirurgą Kęstutį Maslauską? Jo puslapyje www.drmaslauskas.lt labai gražiai atrodo foto po operacijų. 

Atsakyti