Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų pakėlimo operacija

na va, toks kaip ir tempimas praejo, kai siulus iseme.
dar apklijavo visokiais pleistriukais smile.gif)), eisiu siandien mirkt vonioje, tai viska nusimirkysiu ir tik tada normaliai matysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Metameskinija @ 2014 01 03, 11:12)
na va, toks kaip ir tempimas praejo, kai siulus iseme.
dar apklijavo visokiais pleistriukais smile.gif)), eisiu siandien mirkt vonioje, tai viska nusimirkysiu ir tik tada normaliai matysiu  4u.gif


Sveika, o tikrai taip greit jau galima i vonia mirkytis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virginp: 04 sausio 2014 - 11:28
QUOTE(virginp @ 2014 01 04, 12:28)
Sveika, o tikrai taip greit jau galima i vonia mirkytis?

Praustis liepia jau po 3 dienu. Vonioje kai guliu, tai guliu ant nugaros, o krutine nebuna po vandeniu, Tik buna silta, dregna - pleistriukai greiciau atmirksta. Operacija daryta 2012 12 17 - vis dar miegu ant nugaros, ir vis dar su ta elastine liemenele doh.gif , kuri prispaudzia viska smile.gif)). Pasak gydytojo, liemenele, kokia noresiu, galima bus nesioti panasiai apie 2 men po operacijos, lygiai taip pat keisti ir miegojimo padeti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Metameskinija @ 2014 01 09, 07:10)
Praustis liepia jau po 3 dienu. Vonioje kai guliu, tai guliu ant nugaros, o krutine nebuna po vandeniu, Tik buna silta, dregna - pleistriukai greiciau atmirksta. Operacija daryta 2012 12 17 - vis dar miegu ant nugaros, ir vis dar su ta elastine liemenele  doh.gif , kuri prispaudzia viska smile.gif)). Pasak gydytojo, liemenele, kokia noresiu, galima bus nesioti panasiai apie 2 men po operacijos, lygiai taip pat keisti ir miegojimo padeti.  4u.gif


Jetau, as bijau net pagalvoti, kad reikes beveik 2 men guleti ant nugaros doh.gif Mano op. jau uz savaites 01.17d., bus skirtumas tarp musu lygiai menesiukas thumbup.gif drinks_cheers.gif
O siaip miegi be migdomuju? Kaip tempimas ar dar yra? Ar jau tepi kazkuom papulius?
Atsakyti

Na merginos kainomis mazai dalinates.
Svajonese - pakelti is isideti apvalumus nes istustejo ...
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anite @ 2014 02 10, 14:05)
Na merginos kainomis mazai dalinates.
Svajonese - pakelti is isideti apvalumus nes istustejo  ...
  ax.gif


Anite, gal tau geriau apsilankyti cia?:
http://www.supermama...howtopic=961004
mirksiukas.gif
Atsakyti
Metameskinija,kaip dabar jauties? Jau gal nesioji paprasta lemenele? PAtenkinta esi krutine?
Atsakyti
Mielosios,
Dar visai neseniai ieškojau informacijos apie krūtų pakėlimą čia - super mamų forume. Mano atvėju rūpėjo pasimažinti ir pakelti, iš DD tapo B. Kadangi forumuose,kuriuose lankiausi daug klausimų ir mažai atsakymų norėčiau pasidalinti savo patirtimi su Jumis,gal išeis kažką padrasinti,padėti apsispręsti.Atsakysiu į visus Jums rūpimus klausimus: kas?kiek?kaip?kur?ir pan smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(justuliukasm @ 2015 05 04, 15:22)
Mielosios,
Dar visai neseniai ieškojau informacijos apie krūtų pakėlimą čia - super mamų forume. Mano atvėju rūpėjo pasimažinti ir pakelti, iš DD tapo B. Kadangi forumuose,kuriuose lankiausi daug klausimų ir mažai atsakymų norėčiau pasidalinti savo patirtimi su Jumis,gal išeis kažką padrasinti,padėti apsispręsti.Atsakysiu į visus Jums rūpimus klausimus: kas?kiek?kaip?kur?ir pan  smile.gif  4u.gif

Labai idomus atsiliepimai, dar klausimas - kodel taip stipriai mazinot, tokios ir norejot?
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 05 04, 15:28)
Labai idomus atsiliepimai, dar klausimas - kodel taip stipriai mazinot, tokios ir norejot?

klauskite kas domina ir aš Jums atsakysiu smile.gif na aš norėjau tokios mažos,nes man su didele krūtine vien nepatogumai.Įvairiausi įspaudai,sunkumas,sportuot beveik neįmanoma, vasara šunta,beria ir panašiai. Dabar jaučiuosi lengva kaip plunksnelė smile.gif
Papildyta:
QUOTE(justuliukasm @ 2015 05 04, 15:33)
klauskite kas domina ir aš Jums atsakysiu  smile.gif na aš norėjau tokios mažos,nes man su didele krūtine vien nepatogumai.Įvairiausi įspaudai,sunkumas,sportuot beveik neįmanoma, vasara šunta,beria ir panašiai. Dabar jaučiuosi lengva kaip plunksnelė smile.gif

o atsiliepimai tik patys geriausi.Aš labai daug galvojau,svarsčiau,abejojau.Gal penkis metus galvojau ar man tikrai to reikia.Ir baimės buvo.Bet dabar po visko aš labai labai džiaugiuosi,kad vis dėl to pasiryžau. smile.gif
Atsakyti
Tai viskas ir domina - pas ka operavotes, kaip pasirinkot daktara, kiek kainavo, kaip praejo pooperacinis periodas?
Atsakyti
Operavausi pas Tautrima Astrauska. Daktara rinkausi labai ilgai. Apie Ji isgirdau labai daug geru atsiliepimu,Jis turi labai daug patirties sioje srityje,atlikes begales rekonstrukciniu ir atkuriamuju krutu operaciju,turi geras rekomendacijas todel nusprendziau,kad Jo patirtis isgaus maksimalu norima rezultata. Po 4dienu jau bus menesis kai as po opercijos.Jauciuosi gerai,nieko neskauda,tik vienas spenelis pasidares labai jautrus,kartais atrodo skauda nuo maikutes prisilietimo,nesu tikra ar cia del tu dienu ar del pacios operacijos,todel dar truputi palauksiu.Pooperacinis laikotrapis praejo sklandziai.Skaiciau,kad kitom kraujuoja,bega skysciai ir panasiai bet man nieko panasaus nebuvo.Kol buvau klinikoje buvo ideti drenai,iseinant juos istrauke.Perrisinejant zaizdas matydavosi vos keli laseliai kraujo.Operacija kainavo 2750euru. Cia jau sakyciau brangoka sad.gif bet man ir mazino ir kele. Dar plius 30euru kainavo vaistai,tiek pat tyrimai ir ekoskopija,ir pirma konsultacija.
Papildyta:
As pati mokejau visa suma is karto,taciau kas tokios galimybes neturi jie teikia sia paslauga issimoketinai,taciau kaip ten kas as nezinau,nes pati nesusiduriau.
Atsakyti