Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVII tema

QUOTE(krepsyte @ 2012 04 23, 16:01)
Ach, štai kur ji pasislėpė  smile.gif Anksčiau AZ turėjo urea kaip atskirą ingredientą, o dabar jos nerandau. Ačiū už pagalbą 4u.gif
Papildyta:

O kur jos galima gauti, nes AZ nebeturi ax.gif

Anksčiau mačiau pirkti New direction
Atsakyti
as cia truputi ne i tema blush2.gif
kokios kainos blink.gif http://www.muilokera...Muilo_Kerai.htm
gal turi labai gerus tiekejus g.gif
as uz nerafinuota alieju 30ml moku daugiau nei 15lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 04 23, 20:35)
as cia truputi ne i tema blush2.gif
kokios kainos blink.gif http://www.muilokera...Muilo_Kerai.htm
gal turi labai gerus tiekejus  g.gif
as uz  nerafinuota alieju 30ml moku daugiau nei 15lt doh.gif

Tai jeigu jų kreme aliejaus 5 ml, 25 ml vandens - normaliai išeina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabražolė @ 2012 04 23, 12:18)
Urea įeina į AZ intensyvaus drėkinimo komplekso sudėtį:
http://translate.goo...Ueq326u0RZlGnaw


Jei kalbeti apie AZ, tai ir alantoina (AZ alantoinas yra sintetinis, ne is taukes saknu) galima is dalies priskirti prie urea. Fermentas (urikaze berods) suskaldo slapimo rugsti iki alantoino.
Papildyta:
QUOTE(krepsyte @ 2012 04 23, 13:01)
O kur jos galima gauti, nes AZ nebeturi ax.gif


Siaip veido odai saugiausia naudoti slapala NMF komplekse man atrodo g.gif . Bet taip labai knieti isbandyti ir gryna ax.gif , daugiau noreciau pedoms, 10-20% koncentracijoje turetu suveikti kaip pylingas gerai slifuojantis grubia oda.
Del kai kuriu emulsikliu zadu daryti uzsakyma is Rusijos, ten ir slapala pirkti, deja siuntimo islaidos karaliskos (apie 50-70 lt), jei dar idomu, ikelsiu nuoroda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alioniukas: 24 balandžio 2012 - 00:15
QUOTE(alioniukas @ 2012 04 24, 02:11)
Jei kalbeti apie AZ, tai ir alantoina (AZ alantoinas yra sintetinis, ne is taukes saknu) galima is dalies priskirti prie urea. Fermentas (urikaze berods) suskaldo slapimo rugsti iki alantoino.

Nieko sau naujiena, o aš kaip tik ruošiausi imti alantoiną, nes atsibodo žaisti su taukės fitoliais  doh.gif Įdomu, ar kur nors yra "gatavo" natūralaus alantoino pirkti g.gif


Papildyta:

Del kai kuriu emulsikliu zadu daryti uzsakyma is Rusijos, ten ir slapala pirkti, deja siuntimo islaidos karaliskos (apie 50-70 lt), jei dar idomu, ikelsiu nuoroda

Nea, ačiū, aš dar nesu tokia kosmetikoje, kad galėčiau sau leisti tokius dalykus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2012 04 24, 05:07)
Nea, ačiū, aš dar nesu tokia kosmetikoje, kad galėčiau sau leisti tokius dalykus blush2.gif


na siuo atveju sintetinis dar nereiskia, kad blogas ax.gif , kaip ir D-pantenolis (juk irgi sintetinis). As naudoju AZ alantoina, man patinka ir matau minkstinamaji poveiki. Alantoinas+D-pantenolis+bisabololas - stipri trijule raminanti oda. Tikras alantoinas yra laba brangus ir ji ne taip lengva rasti.
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 04 24, 01:11)

Siaip veido odai saugiausia naudoti slapala NMF komplekse man atrodo  g.gif . Bet taip labai knieti isbandyti ir gryna  ax.gif , daugiau noreciau pedoms, 10-20% koncentracijoje turetu suveikti kaip pylingas gerai slifuojantis grubia oda.
Del kai kuriu emulsikliu zadu daryti uzsakyma is Rusijos, ten ir slapala pirkti, deja siuntimo islaidos karaliskos (apie 50-70 lt), jei dar idomu, ikelsiu nuoroda


Labai norėčiau nuorodos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 04 24, 06:31)
Labai norėčiau nuorodos smile.gif


Stai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 04 24, 14:04)

O gal prie užsakymo būtų galima prisijungti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mairux: 24 balandžio 2012 - 14:02
Norejau paklausti ar galima gryna Alyvuogių skvalana tepti tiesiai ant veido odos ar reikia ji skiesti su kokiais nors aliejais?
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2012 04 24, 08:07)
Nea, ačiū, aš dar nesu tokia kosmetikoje, kad galėčiau sau leisti tokius dalykus blush2.gif

"Jei kalbeti apie AZ, tai ir alantoina (AZ alantoinas yra sintetinis, ne is taukes saknu) galima is dalies priskirti prie urea. Fermentas (urikaze berods) suskaldo slapimo rugsti iki alantoino.

Nieko sau naujiena, o aš kaip tik ruošiausi imti alantoiną, nes atsibodo žaisti su taukės fitoliais . Įdomu, ar kur nors yra "gatavo" natūralaus alantoino pirkti


Aroma natural rašo, kad pas juos alantoinas natūralus ( iš taukės lapų ir šaknų).
Galit dar užklausti, ar tiesa.

Aš pati naudoju iš AZ ir nesuku galvos.
Tiesa, darau fitolį iš taukės šaknų, o dabar dar bandysiu topinambų spiritinę - glicerininę ištrauką daryti ( dėl inulino)
Papildyta:
QUOTE(alioniukas @ 2012 04 24, 14:04)

Ačiū 4u.gif
O gal jau teko kada iš jų užsakinėti į Lietuvą? Ar nebuvo problemų? Aš kol kas užsakinėjau tik iš EU
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 24 balandžio 2012 - 20:04
QUOTE(mairux @ 2012 04 24, 12:02)
O gal prie užsakymo būtų galima prisijungti?


galima 4u.gif , susirasysim per AZ
Papildyta:
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 04 24, 18:03)
Aroma natural rašo, kad pas juos alantoinas natūralus ( iš taukės lapų ir šaknų).
Galit dar užklausti, ar tiesa.

Aš pati naudoju iš AZ ir nesuku galvos.
Tiesa, darau  fitolį iš taukės šaknų, o dabar dar bandysiu topinambų spiritinę - glicerininę ištrauką daryti ( dėl inulino)

Ačiū  4u.gif
O gal jau teko kada iš jų užsakinėti į Lietuvą? Ar nebuvo problemų? Aš kol kas užsakinėjau tik iš EU


As irgi naudoju is AZ alantoina, bet tikras alantoinas isgautas is taukes labai brangus, todel koks yra AN - nezinau rolleyes.gif

Is ten dar neuzsakynejau, 2010 dariau uzsakyma is Aromarti, problemu nebuvo isskyrus kosmines pasto islaidas lotuliukas.gif
Atsakyti