Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVII tema

Saule/Guoda, o kam jus naudosite ta istrauka su inulinu? ar jis turi kazkoki poveiki odai? 4u.gif Ir is kur jus visos traukiat info apie visokias istraukas, tinkturas, kaip jas gamint ir kur naudot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sauleszuikutis @ 2012 04 24, 23:00)
Saule/Guoda, o kam jus naudosite ta istrauka su inulinu? ar jis turi kazkoki poveiki odai?  4u.gif  Ir is kur jus visos traukiat info apie visokias istraukas, tinkturas, kaip jas gamint ir kur naudot?  ax.gif

Iki šiol naudojai pirktinį iš AZ , ten ir parašyta apie jo naudojimą. kai pasigaminsiu , naudosiu savą biggrin.gif
Informacija - daugiausia iš rusiškų portalų, kai kuriuose yra smulkiai išdėstytos technologijos, ten plačiai gamina iš įvairiausių gamtos gėrybių...
O ir pas mus ankstesnėse temose buvo aptarinėjama.
Kokius augalus naudoti - tai iš įvairių vaistažolių aprašymų, Lietuvos žolininkių psl. ir t.t.
Žodžiu - užima daug laiko tas ieškojimas, bent aš susistemintos medžiagos neradau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, šiandien turiu klausimą "ne į temą" pastarųjų dienų diskusijai: kaip Jūs parenkat ingredientus kremui, kad būtų sinergizuojantis poveikis? Kaip suprantu, neužtenka vien tik "sumesti" į vieną krūvą tuos, kurie, pvz. drėkina odą? Turbūt kai kurie ingredientai būdami kartu sustiprina vienas kito poveikį?
Gal Jūs žinot, kur galima būtų apie tai pasiskaitinėti? Ar šiaip kokią "stebuklingą" taisyklę žinote? ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gimus dukrytei visai apleidau sia temele ax.gif
I jus kreipiuosi su klausimu, maciau AZ damasko roziu EA su akcija,gundausi nusipirkti, gal kas bandete, pasidalinkite atsiliepimais smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wyturelis @ 2012 04 26, 09:20)
Sveikos merginos, gimus dukrytei visai apleidau  sia temele  ax.gif
I jus kreipiuosi su klausimu, maciau AZ damasko roziu EA su akcija,gundausi nusipirkti, gal kas bandete, pasidalinkite atsiliepimais  smile.gif  4u.gif

Čia tas pats, kur anksčiau atveždavo iš Bulgarijos, net tokiam pačiam mediniam dėkliuke stiklinė kapsulytė.
Kažkaip nevertinau aš jo seniau, o pasirodo - labai vertingas daiktas biggrin.gif

Kvapas stiprus, geras, tikras rožių EA, bet nuo absoliuto skiriasi - toks daugiau saldus
Atsakyti
Aš irgi ne į temą. Noriu pagirti AZ obuolių miltelius. Ne tik vitaminai, antioksidantai, bet ir suteikia kremui gan stiprų natūralų obuoliukų kvapą. Egzotikos tame kvape nėra, bet man tikrai super.



Atsakyti
Sveikos,
gal galit pasakyti, kur perkat biosol konservantą? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Merginos, aš vėl su klausimu...... Tik labai netradiciniu. blush2.gif
Gal esate dariusios sau lubrikantus? blush2.gif
Nes kiek pasižiūrėjau pirktinių sudėtį, nieko ten stebuklingo neįdėta, todėl gal sakau galima pasidaryt?
Kiek mačiau tai ten pagrindas vanduo, alavijų gelis, guaro derva. O daugiau šiek tiek kažkokia dalis aliejaus ir pagal poreikį kažkokie pagerinimai gal. Tiesiog kilo mintis, gal galima namie pasidaryt tokį intymų daikčiuką..... blush2.gif
O jei taip, kada to aliejaus šiek tiek dėt????
Atsakyti
QUOTE(Refresh @ 2012 04 28, 19:52)
Merginos, aš vėl su klausimu...... Tik labai netradiciniu. blush2.gif
Gal esate dariusios sau lubrikantus? blush2.gif
Nes kiek pasižiūrėjau pirktinių sudėtį, nieko ten stebuklingo neįdėta, todėl gal sakau galima pasidaryt?
Kiek mačiau tai ten pagrindas vanduo, alavijų gelis, guaro derva. O daugiau šiek tiek kažkokia dalis aliejaus ir pagal poreikį kažkokie pagerinimai gal. Tiesiog kilo mintis, gal galima namie pasidaryt tokį intymų daikčiuką..... blush2.gif
O jei taip, kada to aliejaus šiek tiek dėt????


aliejus berods lateksa tirpdo, jei nesklystu, tai pasidomekit placiau blush2.gif as irgi esu ziurejus sudeti, tai buvo kazkas panasaus :vanduo, glicerinas, pieno rugstis, xantanas ir konservantas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Refresh @ 2012 04 28, 20:52)


Puikus klausimas drinks_cheers.gif blush2.gif Niekada nebuvau susimąsčiusi apie savadarbį, o pasirodo, įmanoma thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(Ievulyte @ 2012 04 28, 23:17)
aliejus berods lateksa tirpdo, jei nesklystu, tai pasidomekit placiau  blush2.gif  as irgi esu ziurejus sudeti, tai buvo kazkas panasaus :vanduo, glicerinas, pieno rugstis, xantanas ir konservantas  4u.gif


Tirpdo, todėl tiems, kurie saugosi prezervatyvais, rekomenduojama naudoti tokius, kurių bazė yra vanduo, o ne aliejus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ekologiškame 'Yes' lubrikante, yra maža dalis aliejaus. Bet pasidomėsiu kaip ten iš tikrųjų turėtų būt. smile.gif
Man tokia mintis kilo dėl to, kad nuo kitų man atsiranda grybelis iškart...
Gal yra ir čia žinančių daugiau info, būtų malonu išgirst smile.gif
Atsakyti
Dar norėjau paklaust, jeigu esate užsisakinėjusios iš "ELL muilas" kaip jums jų produktų kokybė? Vieną kart užsisakinėjau, bet kad būtų kažkas ypatingo nepastebėjau.
Atsakyti