Įkraunama...
Įkraunama...

Darsonvalis

QUOTE(88888888 @ 2012 06 18, 08:54)
Gavau prieš savaitę kažkur .
Veidui gerai , bet galvai tai silpnokas .

bet aš nemanau, kad po savaitės tu turėsi kokį nors rezultatą, palauk nor mėnesį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Laukinuke* @ 2012 06 18, 09:21)
bet aš nemanau, kad po savaitės tu turėsi kokį nors rezultatą, palauk nor mėnesį  mirksiukas.gif

Tai aš to ir nesitikėjau mirksiukas.gif Tik žinau koks turi būti galvai skirtas .
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

gavau aš Darsonvalį, pradėjau naudoti.. Tik nežinau kas kiek laiko reikia jį naudoti, ar kasdien ar kas antrą dieną ar išvis į savaitę vieną kartą?? Nes naudoju jį kiekvieną dieną po 8 min, ir mane pradėjo šiek tiek berti, nebesuprantu ar čia gerai nes oda valosi ar kažkas blogai.. Gal galit pakonsultuoti? ax.gif
Atsakyti
Man kosmetologė "leido" kiekvieną dieną mirksiukas.gif Kiekvieną dieną neišeina, bet į savaitę kokius 4-5 kartus pasidarau, neberia nuo jo tikrai schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos. Idomu ar tas Darsonvalio aparatas neskatina veido plauku augimo? Jei galvos plauku augima skatina tai gal ir ant veido suveseja?

O ar pilna komplekta perkate su daug keiciamu antgaliu? Ar tik plaukams ir veidui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Graciella: 04 balandžio 2013 - 04:37
šiandien beta.lt akcija DARSONVAL ME-1024 ax.gif

Gal kas naudojate, kaip šis aparatas? 4u.gif
Atsakyti
Ir aš šituo pačiu susidomėjau smile.gif
Kaži, ar geras? Yra kas nusipirkęs? 4u.gif
Atsakyti
As naudoju Derma Wand aparaciuka. Jo veikimo principas toks pat kaip ir Darsonvalio. Jis man prietaisas nr. 1 pries plauku slinkima
Atsakyti

Sveikos merginos,pasidalinkit kam padejo darsonvalis ir koks butent nuo.labai stipraus plauku slinkimo? Po covido tiesiog kuokstais krenta,per menesi jau apie 25% tikrai nuslinko😪eisiu pas gydytoja,bet neaisku ar pades

Atsakyti

Sveikos merginos,pasidalinkit kam padejo darsonvalis ir koks butent nuo.labai stipraus plauku slinkimo? Po covido tiesiog kuokstais krenta,per menesi jau apie 25% tikrai nuslinko😪eisiu pas gydytoja,bet neaisku ar pades

Atsakyti